Донецкий техникум промышленной автоматики

# 103 Яка професія перспективна в Польщі?

Автор: Жити в Кракові 📺 Дивитися відео

Тривалість - 00:04:51 (Посилання відкриється в новому вікні)

Отже, Христина, нарешті, з нами, вже одужує, відчуває себе задовільно. З приводу ролика з працевлаштування в Польщі, посилання тут https://www.youtube.com/watch?v=JLz9VfWKPfE Я говорив в ролику, що варто планувати заздалегідь і своє життя, свою кар'єру тут, будучи ще там, не приїхавши, і, якщо ви вже приїхали. Якщо просто шукати, я це вже говорив, не буду повторюватися. Ми всі, що бачимо, те й співаємо. Одне з найбільш перспективних напрямків тут, таких, надійних, зрозуміло, що мільярдером ти не станеш, але, по крайней мере, у тебе завжди буде робота, гарна, оплачувана і цікава. Якщо у тебе є до цього схильність і здібності, мова йде про бухгалтерів. Чому ми про це заговорили, тому що перед нами зараз, як і перед багатьма, хто приїжджає сюди з грошима, відкривати тут бізнес, перед ними стоїть одна велика проблема - вони можуть знайти хорошого бухгалтера, який більш менш говорить і розуміє по-російськи.

Люди приїхали активні, з досвідом, з амбіціями, вони хочуть уже працювати і заробляти гроші, але з польським у них ще не дуже. Природно, відкладати свій бізнес вони не хочуть, вони хочуть сьогодні вже працювати, а бухгалтер - це одна з ключових фігур в бізнесі. По суті, я б навіть не радив відкривати бізнес, не домовившись з бухгалтером, не підібравши собі бухгалтера, не домовившись з ним. Це людина, яка спочатку багато чого підкаже, і він буде це вести, він за це буде відповідати і отримувати гроші. Для нього кожен момент буде дуже важливий. Важливо, в першу чергу, для вас. Я вам раджу вже зараз підбирати місце, де ви будете вчитися на бухгалтера. Знову ж кажу, якщо у вас є до цього схильність, це треба бути посидючим, певний склад розуму повинен бути. Якщо у вас це є, я вас закликаю, попит буде тільки рости на найближчі п'ять-десять років на цю професію. Якщо ви це зробите, у вас буде одна величезна перевага: російську мову. Російська, українська, абсолютно не важливо - всі один одного зрозуміють.

За рік можна отримати цю професію. Звичайно, це буде ще не вищий пілотаж, але вже можна йти працювати, йти на стажування, помічником і у вас зарплата буде вже не мінімальна. А досвідчені бухгалтери заробляють дуже непогано. Йдеться: на нашій пам'яті з озвученого, від 500 і до 1000 доходить, бухгалтер бере з одного не дуже великого середнього бізнесу в місяць. Це ми вже говоримо не про пустушках, ми говоримо вже про працюючих бізнесах. Тобто він з однієї компанії, яких він може вести до 10 і більше, він бере від 500 до, ми чули про 800 і про 1000. При тому, що 500 - це вже гарна ціна, дуже хороша. Рахуйте самі, скільки людина може заробити. Так він заплатить податки з цього, оренду, ще щось, але, вибачте, це хороші цифри. Тому, думайте і плануйте на рік, на два. І через два роки, можна сказати, ви - вже складався відбулася.

- Є, що додати?

- Так. Я провела аналогію різниці між країнами. Якщо в цій країні є попит на хороших бухгалтерів, значить, ця країна працює. Як в Австралії. Хороший бухгалтер - це вже півсправи для компанії. Бухгалтер знає, як, що, куди списувати, я не дуже розбираюся.

- Так, як повернути податки, як їх зменшити. Усе.

Польща - чудова країна для життя. Ця одна з країн Євросоюзу, куди найпростіше емігрувати.

- Програмісти, дизайнери, фотографи та інші творчі професії, які працюють самі на себе, мають унікальну можливість отримати ВНЖ в Польщі на 3 роки і платити мінімальні податки.

- Випускникам шкіл можна вступити в польські вузи .

- Дорослі ж можуть отримати нову спеціальність (кухар, перукар, візажист, масажист і т.д.) в безкоштовних поліцеальних школах . Що дасть можливість в майбутньому працювати в Польщі.

- Люди з підприємницькою жилкою можуть виїхати в Польщу за допомогою бізнес-імміграції .

- Якщо у вас є польське коріння (скажіть спасибі бабусі чи дідуся), то Карта поляка чекає на вас. Крім матеріальної допомоги в розмірі 1400 євро, ви через рік зможете отримати польський паспорт.

Крім надання послуг з еміграції, ми допоможемо вам орендувати квартиру в Варшаві, Кракові, Вроцлаві і т.д. Один з варіантів інвестицій - купівля нерухомості в Польщі для подальшої здачі через керуючу компанію.

Також подивіться наш ролик: " 7 способів переїхати до Польщі ".

Підпишіться на наші соц. мережі, щоб дізнатися більше: Підпишіться на наші соц YouTube-канал , Telegram , ВКонтакте , Facebook , Instagram .

мережі, щоб дізнатися більше:   YouTube-канал   ,   Telegram   ,   ВКонтакте   ,   Facebook   ,   Instagram

Поділіться статтею в соц. мережах: Comments system Cackl e

Com/watch?
Є, що додати?