Донецкий техникум промышленной автоматики

Способи заробітку при початкових навичок програмування - xBB.uz

Вибрані доки

Підписатися через RSS2Email.ru

ru

Напевно, більшість людей не відмовилися б заробити в інтернеті, але деякі способи такого заробітку вимагають спеціальних знань. У даній статті ми розглянемо, як можна заробити, ставши програмістом.

Зрозуміло, ви не зможете працювати програмістом, якщо у вас не буде хоча б початкових навичок програмування. Тому, перш ніж приступити до заробітку, слід чогось навчитися. Виберіть, яке навчання вам більше підходить: самонавчання або курси. Є досить багато навчальних центрів, які пропонують різні комп'ютерні курси . У тому числі і з програмування. При виборі слід розуміти, що хороші курси коштують чималих гроші.

Самонавчання зажадає від вас більшої самовіддачі в навчанні, але зате обходиться набагато дешевше. Для самонавчання важливо придбати хороші посібники - книги, відео-курси і т.п. Все це можна купити в інтернеті. Можна, звичайно, знайти і безкоштовні (піратські) версії посібників, але тоді можуть виникнути проблеми з їх авторами. Крім того в піратських версіях навчальних програм можуть виявитися віруси. Вибір за вами.

Для створення успішного проекту не слід обмежуватися одним курсом, постарайтеся отримати якомога більше хороші знання. Пам'ятайте, що вкладення в навчання може забезпечити ваше майбутнє. Перед своїм навчанням виберіть, ніж саме хочете займатися: створювати програми на продаж, сайти на замовлення, власні сайти, на яких будете заробляти? Ось ми і підійшли до питання, на чому може заробити програміст-новачок:

 1. Створення власних програм на продаж - ефективний спосіб заробітку, але вимагає серйозних знань в програмуванні. Якщо ви - новачок, то можете спробувати взяти покупця не стільки якістю свого продукту, скільки неординарною ідеєю. Створивши корисну програму для досить вузької категорії користувачів, ви зможете виставити її на продаж і продавати копії за досить хороші гроші.

  Можливо, ваша програма стане досить відомої в своїй ніші. Тоді з'являться піратські копії, а це світить кризою для вашого гаманця. Щоб уникнути цього, слід не тільки подбати про захист програми, а й постійно оновлювати свою програму, доповнювати її новим функціоналом, щоб у користувачів був стимул купувати нові, ще не зламані версії.

  Якщо ваша програма буде добре продаватися, не варто обмежуватися одним проектом. Тягніться далі. Наступні ваші млинці можуть виявитися набагато краще першого.

  Звичайно, не всі початківці програмісти зможуть піднятися таким чином. Багато створюють тільки одну невдалу програму і не намагаються йти далі. Ступивши на цей шлях, ви йдете на певний ризик, але, в той же час, навіть одна хороша програма може принести вам хороший дохід. Адже якщо одну копію недорогий програми продавати за 1000 рублів, то продаж 1000 копій принесе вам один мільйон.

  Ще одне попередження. Якщо у вас все вийде, не слід задовольнятися цим успіхом. Щоб покращувати ваші програми, ви повинні постійно покращувати себе. Ваші знання і вміння повинні постійно зростати. Початкових або середніх навичок програмування буде абсолютно недостатньо для того, щоб закріпити ваш успіх.

  І ще. Програмування - дуже некваплива річ. Вам знадобиться не менше півроку, щоб отримати достатні навички програмування для початку роботи. А потім на створення комерційної програми може піти стільки ж часу і навіть більше.

 2. Створення сайтів - хороший спосіб заробітку. Він вимагає менших зусиль, ніж створення десктопних програм, завдяки наявності великої кількості CMS, що дозволяють розгортати стандартні сайти без особливих зусиль. Але для створення дійсно хороших сайтів вам доведеться вивчити кілька мов і технологій. Благо, популярні «Пошуку» не вимагають від вас знання всього і відразу. Закінчивши курси по веб програмуванню , Ви зможете відразу почати діяти.

  Ви зможете вибрати собі рід діяльності: створювати сайти на замовлення або створити власний сайт, щоб з його допомогою почати свій заробіток в інтернеті . Можна, в принципі, і поєднати обидва способи.

  Створення сайтів на замовлення - досить вигідна справа, але вам доведеться випробувати сильну конкуренцію. Можливо, що перші замовлення, поки у вас немає хорошого портфоліо, доведеться виконувати дуже задешево. Набравшись досвіду, ви зможете отримувати замовлення на створення сайту приблизно по 10000-30000 рублів, і витрачати на його створення близько 2 тижнів.

  Ну а можна створити власний хороший сайт і наповнити його якимись корисними статтями, цікавими новинами та іншими матеріалами. Такий сайт може бути також непоганим засобом заробітку. Способи його монетизації - окрема велика тема. Вам обов'язково знадобиться навчання seo оптимізації . У створенні своїх проектів головне - це ваша фантазія і талант. Якщо вони у вас є, то нерозв'язних проблем не буде.

 3. Робота в компанії. Деякі великі інтернет-проекти шукають працівників, які могли б підтримувати їх сервіси. Їм потрібні люди, які знають мови програмування. Для такої роботи ви зможете підійти, хоч заробіток менше, ніж на власних проектах. З вашими знаннями, навіть початковими, ви легко можете отримати роботу з адміністрування якогось сайту. Таку роботу можна розглядати як якийсь трамплін. Добре зарекомендуєте себе - отримаєте більш складну і дорожчу роботу.

Бажаємо успіху в розвитку ваших ідей. Сподіваємося, що ви не зупинитеся на досягнутому. Знання - ключ до скрині, де зберігається «золотий дракон».

17.02.2011

Попередні публікації:

Останнє редагування: 2011-03-09 18:43:23

Мітки матеріалу: програмування , програміст , ит фахівці , комп'ютерники , робота з комп'ютером

Перед своїм навчанням виберіть, ніж саме хочете займатися: створювати програми на продаж, сайти на замовлення, власні сайти, на яких будете заробляти?