Донецкий техникум промышленной автоматики

Підготовка до іспитів ДПА і ЄДІ: англійська мова, німецька мова, міжнародних іспитів

 1. Підготовка англійської мови для складання іспитів з ЄДІ і ДПА
 2. Навіщо потрібно здавати міжнародні іспити?
 3. Відповідність іспитів Cambridge ESOL Європейської Шкалою Рівнів володіння англійською мовою
 4. Cambridge Young Learners Exams (Starters, Movers, Flyers)
 5. KET (Key English Test)
 6. PET (Preliminary English Test)
 7. FCE (First Certificate in English)
 8. CAE (Certificate in Advanced English)

У нашому центрі крім загального курсу англійської мови ми пропонуємо курси підготовки до міжнародних іспитів Cambridge ESOL, а також ДПА і ЄДІ.

Підготовка англійської мови для складання іспитів з ЄДІ і ДПА

Період складання іспитів - період відповідальний і найскладніший для школярів 9 і 11 класів Період складання іспитів - період відповідальний і найскладніший для школярів 9 і 11 класів. Центр «Мова Плюс» пропонує курси підготовки до іспитів з англійської мови (ДПА і ЄДІ).
Підготовку краще починати заздалегідь. Для здачі ДПА з англійської мови підготовку краще почати з 8 класу. Для ЄДІ з англійської мови підготовка займає теж 2 роки і почати її слід з 10 класу.
Ми пропонуємо школярам підготовку до здачі ДПА та ЗНО з англійської мови. Суть програми підготовки до іспитів ЄДІ і ДПА з англійської мови полягає в закріпленні і поглибленні отриманих знань в середній школі, що передбачає закріплення лексики, морфології, фонетики. При сумлінному виконанні завдань підготовка до іспитів ЄДІ і ДПА пройде ефективно і пізнавально, що буде відображено в письмовій та усній мові учня.

В нашій школі англійської при підготовці до іспитів будуть розглянуті такі важливі частини у вивченні англійської мови як аудіювання (звукове сприйняття фраз), читання, лексика і граматика, письмо. Підготовку до ЄДІ і ДПА з англійської мови варто починати завчасно, як мінімум за рік до початку здачі.

Наш Центр також здійснює підготовку до здачі міжнародних іспитів для надходження в англійські школи, вузи або для отримання робочої візи або громадянства.

Ціни на підготовку до іспитів ЄДІ і ДПА з англійскомй мови в Чебоксарах і Новочебоксарськ.

* «Старички» - студенти, котрі навчалися в Мова + в 2015-2016 навчальному році
«Новачки» - студенти, початківці вчитися в 2016-2017 навчальному році.

Чебоксари, вул. Соколова, 6:

Ціни на навчання в групі:

вік

Оплата за місяць

«Новачки» / «старички» *

Оплата за 3 місяціОплата за 6 місяців

Середні школярі

(8-9 класи)

2350/2200 2150/2000 1950/1800 Старші школярі (10-11 клас) 2550/2400 2350/2200 2150/2000

Ціни на індивідуальне навчання:

вік

Оплата за 1 заняття

(60 хвилин)

Оплата за 8 занятьОплата за 10 занятьОплата за 20 занять

Старші і середні школярі 550 510 470 430

Також в ЦМО "Мова +" проходять інтенсивні курси по подговтоке до ЄДІ і ОГЕ. Інтенсиви проходять під час осінніх і весняних канікул.
Про проведення найближчого інтенсиву додатково буде повідомлено.
Прочитайте відгуки учнів, які успішно здали ЄДІ і ОГЕ в минулих роках тут: https://vk.com/topic-56611028_33014395?offset=20

Навіщо потрібно здавати міжнародні іспити?

 • Це престижно. Погодьтеся, дуже приємно підкріплювати свої знання сертифікатом одного з міжнародних іспитів. Адже в цьому випадку ніхто не зможе дорікнути вас, так як ваш рівень цієї мови був оцінений не просто групою незалежних осіб, а кваліфікованими викладачами та досвідченими професорами видатних навчальних закладів світу.
 • Під час підготовки до іспиту ви значно підвищите загальний рівень англійської мови, адже для успішної здачі іспиту Ви будете інтенсивно працювати над словниковим запасом, граматикою і іншими аспектами мови.
 • Якщо у вас більше немає бажання жити на батьківщині, і ви хотіли б іммігрувати в іншу країну, питання «Навіщо здавати міжнародні іспити з англійської мови?» Перед вами не варто зовсім. Вам доведеться здавати один з них, так як без сертифікату вас в іншу країну не пустять.
 • Якщо ви з дитинства мріяли здобути вищу освіту закордоном, то для вступу до вузу Європи вам буде необхідно здати один з міжнародних іспитів і підтвердити ваш рівень володіння мовою.
 • Школярі, які з дитинства здають іспити Cambridge ESOL, швидше і охочіше вивчають мову і краще здають ДПА і ЄДІ з англійської мови, так як формат останніх багато в чому скопійований з Кембриджських екзаменів.
 • І, нарешті, доросле життя ... Хто не мріє про високооплачувану престижної посади в хорошій компанії? Хто хоч раз не бачив себе в якості співробітника відомої міжнародної корпорації, наприклад, на території США або Великобританії або навіть Росії? Здайте міжнародний іспит відповідного рівня і дерзайте. По всьому світу тисячі університетів, роботодавців і офіційних організацій довіряють результатам Кембриджських екзаменів. Більш детальну інформацію про те, які організації визнають результати Кембриджських екзаменів, можна знайти на сайті Cambridge ESOL: www.CambridgeESOL.org/recognition

Відповідність іспитів Cambridge ESOL Європейської Шкалою Рівнів володіння англійською мовою

Якщо Ви не впевнені, який іспит підходить Вашому рівню володіння англійською мовою, то дана шкала Вам допоможе.

Також ви можете звернутися за допомогою до Вашого викладачеві або офіс-менеджера.

Cambridge Young Learners Exams (Starters, Movers, Flyers)

Кембриджські іспити для дітей - включають в себе 3 рівня: Starters, Movers и Flyers. Дане тестування призначене для дітей у віці від 7 до 12 років. Рівні іспиту для дітей розроблені за принципом: від просто до складного. Рівень Starters включає в себе найбільш прості слова і вирази, більш складні аспекти мови мають на увазі рівні Movers и Flyers.

Дитячі іспити орієнтовані, перш за все, на перевірку комунікативних навичок. Кембриджські іспити для дітей неможливо не здати, кожен взяв участь в іспиті отримує сертифікат. Це дозволяє підвищити впевненість учня і мотивувати його до подальшого вивчення англійської мови.

KET (Key English Test)

Це перший крок для бажаючих здати в майбутньому PET (Preliminary English Test) та інші тести з серії Кембриджських екзаменів.
KET - екзамен першого рівня складності, який дозволяє придбати основні навички володіння англійською мовою. Рівень мови для цього сертифіката визначений Радою Європи як елементарний A2.

Для успішного складання іспиту кандидат повинен вміти:

 • розуміти фрази і вирази, які мають пряме відношення до повсякденного життя (друзі, робота, покупки, безпосереднє оточення і т.д.);
 • пояснюватися в звичайних ситуаціях, які обмежуються прямим обміном інформації на знайомі теми;
 • використовувати прості слова, щоб описати своє походження, освіту, оточення та інші питання.


PET (Preliminary English Test)

Підготовчий тест з англійської мови, оцінює володіння мовою на середньому рівні (B1), встановленому Радою Європи для сертифікації мовної компетенції. На цьому рівні учні повинні продемонструвати свої навички використання англійської мови в повсякденних ситуаціях у своїй країні і за кордоном.

На даному рівні кандидат повинен:

 • розуміти Cуть розмови, а також розмовляти на знайомі теми, такі як робота, школа, хобі та т.д .;
 • відчувати себе вільно в більшості ситуацій, які можуть виникнути під час подорожей;
 • виражатися просто і зв'язно на знайомі теми і з приводу особистих інтересів. Кандидати можуть розповідати про свій досвід і про події, а також описувати свої мрії, надії і цілі. Вони також можуть дати короткий пояснення або аргументацію своїм планам або думок.

FCE (First Certificate in English)

Це Кембриджський іспит третього рівня складності. Багато університетів визнають FCE як свідчення володіння англійською мовою на середньому рівні. Іспит розрахований на учнів мовних курсів, які закінчили рівень B2.

Для успішної здачі FCE кандидат повинен:

 • розуміти основну ідею тексту, що описує практичні і абстрактні сюжети;
 • приймати активну роль в дискусіях на технічні теми в межах власної компетенції;
 • вільно говорити з носієм мови без взаємних зусиль;
 • легко спілкуватися на різні теми;
 • обговорювати міжнародні новини;
 • вміти аналізувати переваги і недоліки окремої ситуації.

Успішне проходження FCE показує, що Ви досягли "незалежного користувача мови" і дозволить вчитися і працювати за кордоном або будувати кар'єру в міжнародному бізнесі. Багато університетів визнають FCE як свідчення володіння середнім рівнем англійської мови. Іспит складається з чотирьох частин: Reading & Writing, Use of English, Listening, Speaking. Сертифікат є довічним.

CAE (Certificate in Advanced English)

Даний сертифікат свідчить про високий рівень англійської мови у кандидатів, бажаючих застосувати свої знання в професійних або навчальних цілях. Сертифікат визнається більшістю британських університетів та інших вузів і підтверджує необхідний для вступу рівень володіння англійською мовою.

На даному рівні кандидат повинен:

 • розуміти довгі і лінгвістично складні тексти, в тому числі розуміти їх прихований сенс;
 • виражатися з легкістю і спонтанно, без утруднень;
 • гнучко і ефективно використовувати мовні ресурси в соціальному, діловому, навчальному або академічному контекстах;
 • вміти представляти складні теми ясним структурованим і докладним чином, пов'язувати сюжети разом, використовуючи різноманітний спектр лінгвістичних ресурсів.

Com/topic-56611028_33014395?
Якщо у вас більше немає бажання жити на батьківщині, і ви хотіли б іммігрувати в іншу країну, питання «Навіщо здавати міжнародні іспити з англійської мови?
Хто не мріє про високооплачувану престижної посади в хорошій компанії?
Хто хоч раз не бачив себе в якості співробітника відомої міжнародної корпорації, наприклад, на території США або Великобританії або навіть Росії?