Донецкий техникум промышленной автоматики

Обведення контуру Photoshop

  1. По темі:

При обводке контуру можна скористатися будь-яким з інструментів малювання, тонування або фокусування (рис. 4.60). При створенні композитних зображень для визначення меж об'єктивним При обводке контуру можна скористатися будь-яким з інструментів малювання, тонування або фокусування (рис

Мал. 4.60.

Різні інструменти, використовувані при обводке контуру

тов і створення тіней можна скористатися інструментами Blur (Розмиття), Burn (Випалювання), Healing Brush (Відновлююча кисть), Clone Stamp (Штамп) і Airbrush (Аерограф).

Вивчіть зображення кавової чашки на рис. 4.61 і зверніть увагу на слабку тінь від чашки на поверхні столу - саме завдяки цій тіні відчувається обсяг і маса чашки. А тепер подивіться на рис. 4.62. Ви бачите, що пляшка ніби ширяє над заднім планом? Це пояснюється тим, що після розміщення пляшки на новому тлі до неї не було додано тінь. На рис. 4.63 показана та ж пляшка після додавання тіні в результаті обведення нижній частині пляшки за допомогою інструментів Burn (Випалювання) і Blur (Розмиття) (подробиці нижче).

63 показана та ж пляшка після додавання тіні в результаті обведення нижній частині пляшки за допомогою інструментів Burn (Випалювання) і Blur (Розмиття) (подробиці нижче)

Мал. 4.61.

Наявність тіні надає чашці реалістичний вигляд

1. Створіть контур навколо пляшки і задайте для нього підходяще ім'я. Активізуйте отриманий контур і перетворіть його

в виділену область. За допомогою інструменту Move (Переміщення) перемістіть пляшку на новий фон.

2. Виберіть команду View Rulers (Переглянь Лінійки) і перетягніть напрямну

з верхньої лінійки, щоб показати межі тіней. Скористайтеся інструментом Реп (Перо) для створення контуру нижньої частини пляшки, як показано на / гас. 4.64, після чого задайте для контуру відповідне ім'я.

В даному випадку замикати контур не слід.

В даному випадку замикати контур не слід

Мал. 4.62.

Через відсутність тіні пляшка ніби ширяє над заднім планом

Мал. 4.63.

Додавання легкої тіні дозволяє надати пляшці реалістичний зовнішній вигляд

Додавання легкої тіні дозволяє надати пляшці реалістичний зовнішній вигляд

Мал. 4.64.

Використовуйте напрямні для спрощення розміщення тіні

3. Створіть новий шар, клацнувши на значку

Create a new layer (Створює новий шар) в нижній частині палітри Layers (Шари), і вкажіть для нього ім'я Contact Shadow. Працюючи з конкретним шаром, можна

обробити окремі ділянки зображення, не боячись при цьому змінити фоновий шар або, в даному випадку, зображення пляшки.

4. Для створення реалістичних тіней скористайтеся інструментом Eyedropper (Піпетка) для вибору темного відтінку на кам'яній підлозі. Виберіть невелику жорстку кисть з непрозорістю 10% і збільште масштаб нижній частині пляшки (рис. 4.65).

5. Перейдіть до палітри Paths (Контури)

і активізуйте контур, відповідний нижньої частини пляшки.

6. Виберіть з меню палітри Paths (Контури) команду Stroke Path (Виконати обведення контуру) і переконайтеся в тому, що обраний інструмент Brush (Кисть), як показано на рис. 4.66.

Зауваження: Photoshop вказує в даному діалоговому вікні той інструмент, який був активний останнім. Для вибору необхідного інструменту досить скористатися списком.

Клацніть на кнопці ОК. Photoshop виконає обведення активного контуру, застосовуючи обраний інструмент. Оскільки використовується кисть з непрозорістю 10%, отриманий ефект буде дуже слабкий. Вам доведеться повторити описані дії дватри рази, перш ніж тінь стане помітна. При наступних мазках я часто зменшувала розмір і жорсткість кисті, щоб центр тіні був темніше її кордонів.

При наступних мазках я часто зменшувала розмір і жорсткість кисті, щоб центр тіні був темніше її кордонів

Мал. 4.65.

Задавши непрозорість кисті дорівнює 10%, можна отримати дуже легку тінь

Мал. 4.66.

Виберіть із списку Stroke інструмент Brush

7. Щоб оцінити отриманий ефект, корисно приховати контур, а також додаткові елементи (<Ctrl + H> / <Cmd + H>), в даному випадку, напрямні. Поверніться до палітри Layers (Шари) і задайте для шару

із зображенням тіні режим накладення Multiply (Множення) (рис. 4.67). Зверніть увагу, наскільки краще стала виглядати тінь. Змініть непрозорість і,

при необхідності, скористайтеся інструментом Eraser (Ластик) для видалення зайвих елементів.

Мал. 4.67.

Додавання тіні дозволяє надати пляшці такий вигляд, ніби вона дійсно стоїть на підлозі

Порада

Для обведення контуру без використання меню палітри Paths (Контури) натисніть комбінацію клавіш, відповідну необхідного інструменту, після чого натисніть клавішу <Enter> або <Retum>.

Джерело: Айсманн Кетрін, Маски і композиція в Photoshop .: Пер. з англ. - М.: ТОВ «І. Д. Вільямc », 2007. - 560 с. : Ил. - Парал. тит. англ.

По темі:

на Ваш сайт.