Донецкий техникум промышленной автоматики

Як видалити банер-вимагач "Windows заблокований"

  1. Звідки взявся банер?

Вітаю вас, дорогі читачі Вітаю вас, дорогі читачі! Сьогодні я розповім, як видалити банер-вимагач «Windows заблокований». Проблема ця, на жаль, виникає у багатьох, адже ніхто не захищений від цієї небезпеки. Але як позбутися від цього банера знають зовсім небагато. Сьогодні ми виправимо цю ситуацію, адже після прочитання цієї статті ви без зусиль зможете видалити такий банер. Отже, раз ви потрапили на цю сторінку, то швидше за все банер-вимагач на свій комп'ютер ви вже отримали. Так що розповідати про те, як він виглядає і що це таке сенсу немає. Єдиний момент, який обов'язково треба згадати - ні в якому разі не відправляйте їм смс. Гроші від вас звичайно ж підуть, а ось банер не пропаде, так відбувається якщо не у всіх, то в 90% випадках. Ще варто розглянути причини, за якими цей банер міг потрапити до вас на комп'ютер, щоб ви зрозуміли свою помилку і не потрапили в цю ж ситуацію вдруге.

Звідки взявся банер?

1. Установка піратських програм. Встановлюючи стороннє піратське програмне забезпечення з неперевірених джерел, ви відразу ж піддаєте ваш комп'ютер серйозному ризику. Я вам раджу ніколи не завантажувати і не встановлювати програми з підозрілих неперевірених джерел. 2. Підозрілі сайти. Тут мова йде не про нормальних інформаційних сайтах, типу мого 🙂 А про сайтах, які обманним шляхом намагаються вас заманити до себе. Наприклад, це може бути сайт «Оновлення флеш-плеєра» або «Ваш браузер застарів». Не ведіться на такі повідомлення, тому що ні ваші браузери, ні ваші флеш-плеєри не будуть вас повідомляти про будь-що таким нав'язливим чином. Це основні вразливості, намагайтеся більше не потрапляти на виверти шахраїв. Тепер переходимо до найголовнішого - видалення банера «Windows заблокований»

Кращий, 100% і найпростіший спосіб позбутися від банера, що показує, що Windows заблокований, і вимагає відправити смс, - це, звичайно ж, перевстановлення Windows цілком. Тут пропаде все: і банери, і віруси, і ваші файли. Але якщо вам цей спосіб не підходить, то можна видалити банер і іншим способом, причому абсолютно безкоштовно. Отже, перезавантаження комп'ютера і під час завантаження натисніть клавішу F8. Відкриється сторінка, в якій нам треба вибрати пункт «Безпечний режим з підтримкою командного рядка». Мишка тут не працює, вибирати його доведеться за допомогою стрілок вгору і вниз: Кращий, 100% і найпростіший спосіб позбутися від банера, що показує, що Windows заблокований, і вимагає відправити смс, - це, звичайно ж, перевстановлення Windows цілком Коли ви виберете цей пункт, натисніть Enter. Далі відкриється робочий стіл, все як завжди, але банер поки ще не був знищений. Тепер скористайтеся гарячим поєднанням клавіш Win + R, щоб відкрити програму «Виконати» (Win - це кнопка, на якій або написано «Win», або намальований значок Windows). Відкриється програма, в рядок якої треба написати «regedit» і натиснути Enter: Відкриється реєстр. Тут треба бути акуратним, виконувати всі строго по моїй інструкції, інакше можна взагалі все споганити. Отже, в реєстрі дивимося на лівий стовпчик і рухаємося за наступним шляхом:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows NT \ Current Version \ Winlogon

Після того як ви клацніть по останньому шляху (Winlogon), в правій колонці відкриються параметри, які можна змінити. Тут ми перевіряємо наступні значення: 1. Навпроти «Shell» має бути «explorer.exe»; 2. Навпроти «Userinit» має бути «C: \ Windows \ system32 \ userinit.exe,»: Після того як ви клацніть по останньому шляху (Winlogon), в правій колонці відкриються параметри, які можна змінити Щоб змінити параметр треба виділити його, клацнути по ньому правою кнопкою миші і вибрати «Змінити». Після цього банер повинен покинути ваш комп'ютер!

Якщо щось пішло не так і у вас щось не виходить, то можна випробувати другий спосіб. Відразу кажу, що він набагато складніше.

Антивірус каперські написав нові утиліти для видалення банера-здирника. Ось посилання .

Отже, вам треба завантажити файл для видалення банера-здирника, клацнувши по цій кнопці:

Далі в цьому ж віконці натисніть на лінк «Як використовувати?» І чітко дотримуйтесь інструкції, написаної розробниками.

Дивіться також:

Звідки взявся банер?
Звідки взявся банер?