Донецкий техникум промышленной автоматики

Як прибрати банер з екрану?

  1. Приклад розрахунку видалення вірусів
  2. Як прибрати банер з екрану?
  3. Банер, що пропонує поповнити рахунок
  4. Банер, що пропонує поповнити рахунок через термінал
  5. Банер, що вимагає відправки смс
  6. Банер, що вимагає поповнення рахунку записи «ВКонтакте»
  7. Як розшифрувати пошкоджені вірусом файли?
  8. Після видалення банера

Проблема зараження вірусом, який блокує комп'ютер і з'являється банер-вимагач на екрані, дуже поширена сьогодні. Якщо у вас вискочив порно банер або рекламний модуль, що вимагає перекладу грошей для розблокування, і ви не можете самостійно прибрати банер з робочого столу, ні в якому разі не варто платити шахраям гроші. Злочинці не відправлять вам код розблокування, і ви не зможете розблокувати Windows .

Наша компанія успішно вирішує подібні проблеми

Ми допоможемо прибрати банери, які вимагають оплати через термінал, смс або поповнивши рахунок абонента МТС або Білайн, еротичні, сині, червоні або чорні і інші банери.

Всі роботи виконують фахівці з великим досвідом роботи. Вони швидко і якісно вирішують ваші проблеми і надають гарантію на виконані роботи.

Приклад розрахунку видалення вірусів

Найменування послуги Ціна руб. Виїзд на будинок Безкоштовно Діагностика комп'ютера Безкоштовно Видалення порнобанера або вінлокера 310 Видалення залишків вірусу і його наслідків 490 Тестування системи Безкоштовно Установка нового антивіруса 500 РАЗОМ 1300

Знайдемо і видалимо всі ваші віруси вже сьогодні як правило за 2 години

Виїзд + Діагностика + Ремонт від 300 руб.

Як прибрати банер з екрану?

Єдиний можливий варіант вирішення цієї проблеми - це лікування вірусу. Ви можете зробити це самостійно або звернутися до фахівців, які зроблять це швидше і гарантують результат.

Банер, що пропонує поповнити рахунок

Злочинці часто пропонують поповнити телефонний рахунок абонента, наприклад, Білайн або МТС в обмін на код розблокування. Допомогти в цій ситуації може сервіс видалення банерів Deblocker. Маючи безкоштовний код розблокування, можна самостійно вирішити цю проблему. Може знадобитися введення кілька кодів, один з яких спрацює.

Банер, що пропонує поповнити рахунок через термінал

Користувачеві пропонують номер, який необхідно поповнити через термінал експрес-оплати. Розблокувати комп'ютер можна за допомогою того ж сервісу видалення банерів Deblocker, вказавши номер поповнення і отримавши код.

Банер, що вимагає відправки смс

Коли пропонують для розблокування відправити смс на номер 8965, 3116, 1350 і інші, необхідно зайти на Deblocker, в разі необхідності ввести текст повідомлення банера і отримати разблокіровочний код.

Банер, що вимагає поповнення рахунку записи «ВКонтакте»

Схема дій та ж, що і в попередніх випадках. Deblocker можна запускати з мобільного телефону або Незаблокована комп'ютера.

Як розшифрувати пошкоджені вірусом файли?

Після видалення банера, необхідно відновити пошкоджені файли. Крім коду розблокування, з цією метою використовують ще утиліту розшифровки. Посилання для скачування утиліти можна отримати, ввівши на сервісі розблокування в поле номер телефону розширення файлу вимагача, наприклад, bloc або vscrypt.

Після видалення банера

Після видалення банера з робочого столу варто подбати, щоб в майбутньому з цією проблемою не стикатися. Для початку варто перевірити комп'ютер на віруси, наприклад, за допомогою Kaspersky Virus Removal Tool. потім необхідно встановити антивірус , Який не пропустить банери.

Для новачка видалення вірусного банера може виявитися непростим завданням. Якщо ви не знаєте, як вирішити цю проблему, звертайтеся до наших фахівців.

Наші співробітники мають великий досвід з видалення банерних вірусів. Вони швидко ідентифікують проблему, якісно і оперативно її вирішать. Видалення банера-здирника, що вимагає оплати через смс, поповнення через термінал, поповнення рахунку або іншим способом, - це робота, яку ми виконуємо на відмінно.

Телефонуйте нам - і ми допоможемо. Ми видалимо банер, проведемо лікування і встановимо додатковий захист, надавши гарантію на всі роботи.

Як прибрати банер з екрану?
Як розшифрувати пошкоджені вірусом файли?