Донецкий техникум промышленной автоматики

16 липня - День бухгалтера України - LeMonade

Щороку, 16 липня, святкується День бухгалтера України. Це свято на честь всіх працівників бухгалтерської справи.

Що ми знаємо про бухгалтерів? Чи відомо нам, на скільки вони винахідливі? Наприклад, в 1928-му році якийсь Уолтер Димер, який працював бухгалтером в компанії Fleer (США), що виробляє жувальну гумку, винайшов для всіх нас цю саму - жувальну гумку. Справа в тому, що він любив у вільний час експериментувати з рецептами жуйок, якість яких на той час залишало бажати кращого. Під час одного з таких експериментів він випадково натрапив на свій революційний рецепт, який дозволяв зробити гумку не дуже липкою, одночасно найбільш неруйнівного і легко розтягується.

Під час одного з таких експериментів він випадково натрапив на свій революційний рецепт, який дозволяв зробити гумку не дуже липкою, одночасно найбільш неруйнівного і легко розтягується

Жувальна гумка. Фото: pixabay.com

Бухгалтерська справа досить рутинне заняття. Робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії віднімає колосальну кількість сил і часу. Іноді, особливо в кінці місяця, кварталу, року, в фінансових відділах часто виникає підвищена напруга. Однак в році існують особливі дні, в які всі ми маємо прекрасну можливість оцінити і висловити свою вдячність тим, хто займається цим нелегким трудом.

Офіційний професійне свято наших бухгалтерів був прийнятий в 1999 році, а став офіційним тільки в 2004, завдяки Указу президента України. Незважаючи на те, що це дуже молоде свято, сама професія з'явилася задовго до цього, на думку експертів ще 6000 років тому.

Незважаючи на те, що це дуже молоде свято, сама професія з'явилася задовго до цього, на думку експертів ще 6000 років тому

День бухгалтера. Фото: pixabay.com

Зараз неможливо уявити роботу успішного підприємства без хорошого бухгалтера. Зазвичай роботодавці вимагають набагато більшого, ніж звичайного підрахунку.

Хороший бухгалтер повинен не тільки вміти добре рахувати, а й впевнено користуватися комп'ютером, реагувати дуже швидко на будь-які зміни законодавства.

Всі фахівці говорять, що зараз професія бухгалтера одна з найбільш затребуваних в Україні, і найближчі роки така тенденція не зміниться.

Говорячи по суті, професія бухгалтера шанована в багатьох країнах. Про престиж даної професії свідчить так само і наявність Міжнародного дня бухгалтера, який відзначається 10-го листопада.

Нагадаємо, раніше LeMonade писав, що з 14 липня в Києві нові тарифи в транспорті і зелені жетони на метро.

Що ми знаємо про бухгалтерів?
Чи відомо нам, на скільки вони винахідливі?