Донецкий техникум промышленной автоматики

Зустрічайте Open Live Writer - старий Windows Live Writer на новий лад

Сьогодні дізнався гарну новину Сьогодні дізнався гарну новину. Сообщест .NET Foundation анонсувало новий проект - редактор блогів Open Live Writer (OLW) на базі щойно відкритих вихідних кодів Windows Live Writer 2012 (WLW) зі складу Windows Essentials . Ознайомитися з командою разрабочітков, що включилися в проект, і завантажити інсталятор поточної версії OLW можна зі спеціально створеного сайту . На даний момент OLW має версію 0.5 і його робота оптимізована під Windows 10.

Windows 10

У моєму випадку на Windows 10 установка OLW (0.5.0.0) безболісно пройшла поруч з встановленим WLW 12 (16.4.3528.311) і обидва редактора зберегли працездатність. Чи буде працювати OLW на Windows 7/8 сказати поки не можу, треба перевіряти.

Короткий список змін, виконаних в поточній версії OLW на відміну від вихідної версії WLW 2012 можливо знайти тут . Плани з розвитку OLW можна побачити в RoadMap проекту .

Якщо ви вирішите приєднатися до спільноти активних користувачів OLW і виявите будь-якої баг, то його можна зареєструвати тут .

У будь-якому випадку, після того як вихідні WLW стали публічно доступними, продовжувати використовувати WLW відсторонюючись від OLW - рішення неправильне, навіть з точки зору безпеки. Так що пропоную оновитися всім і аківно підключитися до розвитку продукту.

Даний пост, до речі написаний і опублікований вже з OLW Даний пост, до речі написаний і опублікований вже з OLW

схоже