Донецкий техникум промышленной автоматики

Зовнішній жорсткий диск для XBOX ONE.

  1. Навіщо мені зовнішній HDD і який вибрати?
  2. Підключення нового диска
  3. Управління підключеним диском

Пройшов новий рік і багато геймери накупили собі нових ігор на канікули, та й не тільки на канікули, і не тільки нових 🙂 Деякі з ігор нового покоління займають купу місця на диску після установки, наприклад Halo: the Master Chief Collection займає близько 61,4 Гб, а Grand Theft Auto V 43.5 Гб. Природно з такими розмірами жорсткий диск xbox буде забитий моментально, адже він всього 500 Гб (в деяких моделях 1Тб), а якщо відняти обсяг займаний системою і додатками, то залишається ще менше вільного місця.
Рано чи пізно ви вирішите докупити собі зовнішній HDD, тим самим збільшивши доступне місце для гри, і трохи швидкість установки і запуску ігор. Встановити зовнішній жорсткий диск дуже просто, але у вас можуть виникнути питання, якщо ви робите це вперше. Ми допоможемо вам вибрати і підключити зовнішній HDD.

Навіщо мені зовнішній HDD і який вибрати?

Всі ігри для Xbox One встановлюються на диск, перед тим як ви зможете грати. Вбудований жорсткий диск не можна замінити, без порушення гарантії, так що якщо ви не збираєтеся самостійно зайнятися моддингом консолі, ви обмежені 500Гб або 1Тб (1,000Гб) в деяких моделях.

На щастя, консоль підтримує підключення до 2-ох зовнішніх дисків одночасно, за допомогою яких дуже просто збільшити обсяг дискового простору під ігри та інший контент. Зовнішній диск повинен бути як мінім на 256Гб, і підтримувати USB 3.0. Повільні диски USB 2.0 не підтримуються, тому що в Microsoft хочуть бути впевнені, що обмін даними між консоллю і диском буде відбуватися з достатньою швидкістю.

При виборі диска, перше на що слід звернути увагу, це скільки додаткового місця вам потрібно. У консолі немає обмеження на розмір підключається диска. Вартість дисків об'ємом 1 Тб починається від $ 60, але я рекомендую відразу подумати про майбутнє і взяти як мінімум 2Тб. 4 Тб диски коштують від $ 150, а 6Тб вже від $ 250.

Наступний ваш вибір - взяти диск із зовнішнім джерелом живлення чи ні. Деяким дискам вистачає харчування тільки від USB 3.0 порту консолі. До іншим додається адаптер і без додаткового живлення вони не будуть працювати. Зазвичай диски потребують додаткового харчування швидші, ніж їх аналоги, що працюють тільки від USB порту, я рекомендую брати саме їх.

Швидкість роботи диска може бути приблизно оцінена в RPMs (rotations per minute) (оборотах на хвилину) Диск з 7,200 RPM як правило швидше дисків з 5,400 RPM drives. Диски з 10K RPM найшвидші, нарівні з гібридними і SSD дисками. Теоретично, чим швидше працює диск, тим швидше встановлюються, і працюють (прим. На практиці обмеження може бути через швидкості мережі, тому що многи гри зберігають свої дані на серверах, і встановлюються по мережі, а не з DVD або BLUE -RAY).

Від швидкості роботи жорсткого диска сильно залежать багато комп'ютерів консолі, але для Xbox One це мнее значимі фактор, ніж для інших. The Digital Foundry провели тестування різних дисків, включаючи SSD, і прийшли до висновку, що дорогі моделі, не дають великого приросту продуктивності при підключенні до консолі від Microsoft's. Це звичайно погані новини для любителів «розігнати» своє залізо топовими аксесуарами. Але з іншого боку, це добре, тому що ви можете взяти не дорогий диск з 7,200 RPM і не відчувати, що ви втратили в швидкості.

Останнім що вам належить вибрати це один з найпопулярніших брендів-виробників дисків: Seagate, Toshiba, і Western Digital (звичайно ви можете вибрати і щось інше). Якщо дивитися відгуки про них, ви знайдете негативні про будь-якому з них (прим. Як і про будь-якому товарі 🙂). Просто ігноруйте окремі негативні відгуки і дивіться на зведений рейтинг. Якщо більшість купили СТОВ позитивну оцінку, то з диском все в порядку, беріть сміливо. Врахуйте, що у дисків Seagate дійсно більш високий рівень відмов , В порівнянні з іншими брендами.

Я вибрав Western Digital на 4ТБ, тому що знайшов його за хорошою ціною. Ось ще кілька непоганих варіантів:

Підключення нового диска

Тепер, коли диск уже у вас, саме час підключити його до Xbox One. Не обов'язково вимикати консоль при підключенні диска, проте її виключення або аксесуару точно ще нікому не шкодило 🙂.

Як тільки ви підключите диск, консоль виявить його протягом декількох секунд, і запитає вас, чи хочете ви використовувати підключений диск, як диск-сховище. Відповідайте так, врахуйте, що диск буде відформатований і очищений від всіх даних. Один і той же диск можна використовувати з різними системами, включаючи його по черзі то в одну, то в іншу.

Наступний крок, дати ім'я вашій диску. Це спростить вибір місця установки в подальшому.

Після іменування диска, консоль запитає вас, чи хочете в за замовчуванням встановлювати на нього гри. Якщо вибрати «Так», то все нові ігри або програми будуть встановлюватися на зовнішній, а не внутрішній диск. Взагалі це відмінна ідея, тому що гри з зовнішнього диска будуть працювати трохи швидше, залиште місце на внутрішньому на чорний день або для низько вимогливих ігор і додатків.

В кінці, диск буде відформатований. Форматування мого диска зайняло кілька секунд.

Управління підключеним диском

Як тільки ваш диск підключений і відформатований, на нього можна встановлювати або переносити вже встановлені на внутрішньому диски ігри та програми. І знову нагадаю про те, що краще перенести всі вимогливі ігри та програми на зовнішній диск. На жаль перенести відразу всі ігри можна, доводиться переносити по одній.

Щоб перенести гру, зайдіть в «Мої ігри та програми». Над списком ігор буде меню сортування, в першому пункті сортування за алфавітом, датою використання, або розміром, у другому з розміщення - внутрішній диск, зовнішній, або все. Вибирайте тільки внутрішній диск, щоб зручніше було переносити.

Вибирайте тільки внутрішній диск, щоб зручніше було переносити

Вибирайте гру, яку хочете перенести, тисніть кнопку Menu / Start button, і вибирайте «управління». Вибираєте з внутрішнього, потім перенести все. Через кілька секунд почнеться перенесення гри на зовнішній диск.

Щоб не чекати поки переміститися одна гра, що безсумнівно буде дратувати, як тільки процес запущений, переходите до наступної, і так далі, переміщень завершитися автоматично, навіть якщо перейде в сплячий режим.

Після переміщення всіх ігор не забудьте в меню сортування переключитися на відображення всіх або тільки на зовнішньому диску. В меню відображення вільного простору тепер буде виводиться сумарна вільне місце. Сподіваюся нового диска вам вистачить на довго 🙂

Оригінал статті: http://www.windowscentral.com/xbox-one-external-hard-drive-guide

Навіщо мені зовнішній HDD і який вибрати?
Навіщо мені зовнішній HDD і який вибрати?