Донецкий техникум промышленной автоматики

Зняття банера блокування комп'ютера - просять відправити sms

Дуже часто до нас звертаються люди в Тамбові, у яких   вірус заблокував комп'ютер Дуже часто до нас звертаються люди в Тамбові, у яких вірус заблокував комп'ютер .

Іншими словами користувач вмикає комп'ютер і бачить банер, який просить перевести гроші по sms шахраїв інакше хтось дізнається про те, що вони відвідували порно-ресурси або щось скачали. Як прибрати цей блокуючий банер?

Насправді переважна більшість людей, у яких вискакує банер блокуючий доступ до управління комп'ютером не заходили ні на які порно-сайти. Просто це така фішка шахраїв.

Вони сподіваються, що людина побачивши такий банер у себе, злякається і щоб про це не дізналися інші, переведе гроші туди, куди просять. І цей як недивно спрацьовує. Мільйони людей перерахувало їм свої гроші з рахунків телефону.

Так що робити, якщо ви побачили у себе таке оголошення? По-перше, не панікувати. Цей банер хоч і противний, але шкоди ваших файлів він не завдає. Для того, щоб він не завдав шкоди вашій кишені, ні в якому разі не відправляйте ніякі sms. Так що робити, якщо ви побачили у себе таке оголошення

Навіть якщо там стоїть підпис ФСБ і ЦРУ разом узяті. Це все обман. З вашого телефону знімуть всі гроші не факт, що це допоможе. А навіть якщо вам і прийде код розблокування комп'ютера, то це ненадовго. Дуже скоро ви знову побачите цей банер.

Все, що вам потрібно це вимкнути комп'ютер і зателефонувати антивірусного фахівця по зняттю цих банерів. У Тамбові телефон: +7 920 230 2909

У більшості випадків цей банер вдається зняти безболісно протягом 10-15 хвилин спеціальним програмним забезпеченням У більшості випадків цей банер вдається зняти безболісно протягом 10-15 хвилин спеціальним програмним забезпеченням. Але іноді бувають важкі випадки, і пошкоджується операційна система Windows .

У цьому випадку може знадобитися перевстановлення системи. У будь-якому випадку наш майстер впоратися з будь-якими проблемами, які міг завдати вам цей вірус.

Для того, щоб цього не відбувалося надалі послухайте ради майстра і використовуйте легальні антивірусні системи. Не використовуйте піратські антивіруси.

Не заходьте на сумнівні сайти, не завантажуйте сумнівні файли Не заходьте на сумнівні сайти, не завантажуйте сумнівні файли. При будь-якій підозрі на вірус, телефонуйте майстру .

Повірте робота з пошкодженим комп'ютером в більшості випадків виявляється набагато дорожче роботи адекватного майстер по ремонту комп'ютерної техніки.

Отже. Якщо вас спіткала невдача і ви побачили на своїх моніторі блокуючий роботи комп'ютера банер вимагає відправити sms
- телефонуйте в Тамбові: +7 920 230 2909
Прибираємо "порнобанер" блокують комп'ютер.

Дякуємо за увагу. Щасти вам роботи і не забувайте про антивіруси.

Як прибрати цей блокуючий банер?
Так що робити, якщо ви побачили у себе таке оголошення?