Донецкий техникум промышленной автоматики

Знайти код від банера для сайту

Для початку розберемося для чого потрібен банер Для початку розберемося для чого потрібен банер? Рекламний банер - це картинка з рекламним оголошенням служить для просування продукту, для швидкої індексації сайту, притоку користувачів. Виходить це вигідно рекламодавцям, а для веб-майстрів - це відмінний спосіб заробити в мережі після розміщення банера на сайті.

Де взяти і як знайти код від банера для сайту? Розповім про найпопулярніші способи:

  1. Взяти і зробити. Як створити рекламний банер? Дуже просто - це значить анімоване зображення виготовити самому або замовити іншому. Отриманий html-код рекламного банера в подальшому потрібно розміщувати на сторонніх ресурсах для просування продукту або прискореної індексації сайту.
  2. біржі банерів . Тут можна заробляти в мережі і розміщувати банерну рекламу на сайті. Можна також збільшувати відвідуваність свого ресурсу і пропонувати показувати створене графічне зображення в інтернеті.
  3. Партнерські програми - html-код банера береться на сайті компаньйона. Тут Ви пропонуєте купити продукт або послугу партнера, тобто виступаєте посередником і заробляєте в мережі певний відсоток від продажу. Приклади партнерок:

Заробляти в мережі новачкам можна вже зараз. Головне почати робити перші кроки в бізнесі через інтернет, тому розберемо варіант підходить для молодого блога, де не потрібно платити гроші.

Перший пункт по створенню власного анімованого зображення поки не чіпаємо, тут не так складно зробити код для розміщення банера і все ж потрібно трохи розібратися і потім заплатити гроші для показу.

Другий спосіб - це розміщення на біржі банерної реклами. У сервісів є певні вимоги до сайтів, де повинен розміщуватися html-код рекламного банера. Такий спосіб підходить для середніх блогів з відвідуваність понад 50 осіб на добу. У кожної біржі банерів свої правила, так що вимоги до сайтів можуть трохи відрізнятися. Можете знайти сервіс з відповідними умовами. Рекомендую найкращий і зарекомендував себе -.

У підсумку ми зупинимося на останньому варіанті. Де знайти банерну рекламу на сайт і як вставити код банера? Розглянемо на прикладі партнерської програми, де пропонуються рекламні матеріали по відеокурсу Євгенія Попова. Реєструємося в партнерці, посилання для співпраці в самому низу. Після реєстрації стає доступна панель управління партнерським акаунтом. Кликнемо в меню на "Рекламні матеріали". З наданого списку виберемо один з відео курсів, який найбільше подобається для показу. До кожного відео курсу є набір типових розмірів банерів.

До кожного відео курсу є набір типових розмірів банерів

У даній партнерській програмі можна вибрати розмір великого банера і малий, анімований і статичний, з різним фоном і дизайном. Підберіть такий, щоб підходив під дизайн сайту і не дратував відвідувачів. Тепер потрібно скопіювати HTML-код банера для обраного зображення з партнерської посиланням на свій сайт. Банерна реклама, приклад:

Банерна реклама, приклад:

Звертаю увагу, що тільки при наявності партнерської посилання буде вестися статистика переходів по анімованими зображенню і кількість продажів. Принцип отримання HTML-коду рекламного банера на біржах банерів точно такий же.

Тепер ми визначилися, як знайти код від банера для сайту. Варто відзначити, що розміщення банерів в інтернеті ефективно при хорошій відвідуваності і високий рейтинг блогу, тоді успіх при показі гарантований. Індексуйте сайт, тоді бізнес через інтернет і заробіток в мережі буде з кожним днем ​​набирати обертів.

З повагою, Дмитро Байдук

Поділитися посиланням з друзями

Схожі матеріали:

Де взяти і як знайти код від банера для сайту?
Як створити рекламний банер?