Донецкий техникум промышленной автоматики

Знайдений простий спосіб включити SLI на чіпсетах Intel X38, X48 і P45

До теперішнього часу серед наборів системної логіки Intel лише X58 офіційно підтримує технологію NVIDIA SLI. Користувачам системних плат на чіпсетах Intel X38, X48 і P45 доводилося замислюватися про зміну платформи, якщо вони робили вибір на користь графічної підсистеми на декількох GPU. До теперішнього часу серед наборів системної логіки Intel лише X58 офіційно підтримує технологію NVIDIA SLI

Учасник форуму Expreview виявив порівняно простий спосіб включити підтримку SLI на системній платі ASUS Maximus Formula, в якій використовується чіпсет Intel X38. Він успішно випробував свою знахідку на конфігурації, що включає 3D-карти NVIDIA GeForce 8600GT і GeForce GTX 260.

Він успішно випробував свою знахідку на конфігурації, що включає 3D-карти NVIDIA GeForce 8600GT і GeForce GTX 260

Метод, запропонований ентузіастом, був перевірений нашими колегами з Expreview на конфігурації, що включає процесор Intel QX9650, системну плату ASUS Maximus II Formular, 3D-карти Yeston GeForce GTX260 + 896GD3 і Galaxy GeForce GTX 260+.

Метод, запропонований ентузіастом, був перевірений нашими колегами з Expreview на конфігурації, що включає процесор Intel QX9650, системну плату ASUS Maximus II Formular, 3D-карти Yeston GeForce GTX260 + 896GD3 і Galaxy GeForce GTX 260+

Включення режиму SLI підтверджують результати тесту 3DMark Vantage.

Включення режиму SLI підтверджують результати тесту 3DMark Vantage

Поки SLI працює лише в режимі Directory Services Restore Mode, але автор методу розраховує незабаром усунути «невелику проблему», що заважає роботі в нормальному режимі.

джерело: Expreview