Донецкий техникум промышленной автоматики

Зміна IP-адреси і імені хоста Сервер Performance Management

 1. Перш ніж почати
 2. процедура
 3. результати

IP-адреса та ім'я хоста Сервер Performance Management можна змінити в будь-який час. При зміні IP-адреси і імені хоста сервера необхідно змінити також IP-адреса та ім'я хоста, які використовуються усіма агентами для з'єднання з Сервер Performance Management.

Перш ніж почати

При зміні IP-адреси і імені хоста сервера Performance Management, якщо ви плануєте встановити нові агенти, створіть нові пакети конфігурацій для образів агентів (дивіться крок 2 в розділі Попереднє конфігурація образів установки ). В іншому випадку ці агенти не зможуть з'єднатися з Сервер Performance Management або не будуть бачити в Консоль Performance Management.

процедура

Виконайте описані нижче кроки від імені користувача root для оновленого компонента Сервер Performance Management:

 1. Зупиніть всі серверні компоненти, ввівши таку команду в каталозі / usr / bin: apm stop_all
 2. Змініть IP-адресу та ім'я хоста для сервера, який використовується для запуску Консоль Performance Management. Це - адреса, який користувачі вводять, щоб запустити консоль зі своїх веб-браузерів. Перейдіть в каталог каталог_установкі / ccm і введіть наступну команду: configure_server_address.sh З'явиться запрошення ввести наступні значення:
  • Повне ім'я домена, наприклад, myserver.example.com.
  • Короткий ім'я хоста
  • IP-адреса

  Порада: Повне ім'я домена і коротке ім'я хоста вирішуються за допомогою DNS. Якщо у вашій системі немає хорошого дозволу DNS, введіть для всіх трьох значень IP.

 3. Змініть імена файлів агентів сервера. У число агентів сервера входять агент Synthetic Events, агент Transaction Events і, необов'язково, агент Bluemix Integration agent. Перейдіть в каталог каталог_установкі / serveragents / bin і введіть наступну команду: update_config_files.sh
 4. Замініть посилання сервера Performance Management на сервер DB2 новими IP-адресою та іменем хоста:
  1. Змініть змінну реєстру DB2SYSTEM, щоб використовувалося нове ім'я хоста Сервер Performance Management: source / home / db2apm / sqllib / db2profile db2set -g DB2SYSTEM = імя_хоста де імя_хоста - ім'я нового хоста сервера.
  2. Якщо ваша база даних DB2 розташована в локальній системі, змініть ім'я хоста в Сервер Performance Management, відредагувавши файл /home/db2apm/sqllib/db2nodes.cfg і замінивши старе ім'я хоста сервера на нове.
  3. Якщо ваша база даних DB2 розташована в локальній системі, змініть файл конфігурації адміністратора DB2, ввівши наступні команди: su - db2apm -c 'db2 update admin cfg using DB2SYSTEM імя_хоста' su - db2apm -c 'db2 update admin cfg using SMTP_SERVER імя_хоста' де імя_хоста - ім'я нового хоста сервера.
 5. Переконайтеся, що агенти сервера, які були встановлені з Сервер Performance Management, сконфігуровані для для зв'язку з сервером за допомогою localhost. Відкрийте файл каталог_установкі /serveragents/config/global.environment і знайдіть властивості IRA_ASF_SERVER_URL і IRA_API_DATA_BROKER_URL. Виконайте одну з таких дій:
  • Якщо в рядку URL цих властивостей заданий localhost, ніяких змін не потрібно.
  • Якщо ці властивості містять IP-адреса Сервер Performance Management, передбачуваний, коли агенти сконфігуровані для зв'язку за допомогою HTTPS, змініть IP-адреса на localhost.
 6. Перезапустіть серверні компоненти, ввівши таку команду в каталозі / usr / bin: apm start_all
 7. Перевизначите ім'я хоста Сервер Performance Management в компоненті Central Configuration Services.
  1. Якщо ви ще не ввійшли в консоль Консоль Performance Management, то прийдіть до неї. (Дивіться розділ Запуск Консоль Performance Management .)
  2. клацніть по IP-адреса та ім'я хоста Сервер Performance Management можна змінити в будь-який час і клацніть по Централізоване конфігурування агента.
  3. В поле Перевизначення імені хоста введіть новий IP-адреса або повне ім'я хоста для Сервер Performance Management.
  Після натискання кнопки Зберегти в компоненті Central Configuration Services буде визначено нове ім'я хоста.
 8. В системах, де встановлені ваші агенти, підключіть агентів до нового IP-адресою і імені хоста сервера. дивіться розділ З'єднання агентів з іншим сервером .
 9. Якщо у вас є пакети звітів для агента моніторингу часу відповіді і встановлений агент прикладних програм WebSphere, необхідно повторно встановити пакети звітів для обох агентів. Додаткову інформацію дивіться в розділі установка звітів .

результати

IP-адреса та ім'я хоста сервера будуть змінені.