Донецкий техникум промышленной автоматики

Житомир.info | Як стати багатим

Мабуть, кожної людини цікавить питання,   як стати багатим   і досягти такого рівня життя, що б отримувати більший прибуток, ні в чому собі не відмовляти і при цьому нічого не робити Мабуть, кожної людини цікавить питання, як стати багатим і досягти такого рівня життя, що б отримувати більший прибуток, ні в чому собі не відмовляти і при цьому нічого не робити. Проблема постійної нестачі грошових коштів не криється в мінімальній заробітній платі, а в порожній голові. Причому зауважте, не в дурною, а конкретно, в порожній. У такій голові немає ні прагнень, ні бажань, ні цілей в житті, в ній панують лише думки про пасивної життя: сні, їжі і розвагах.

Багато аналітиків впевнені, що кожна людина може стати багатим. І це зробити досить просто (не плутайте з ЛЕГКО).

Під словом «просто» слід розуміти наступне: потрібно відшукати в собі сили і направити свої думки і наступні дії, які допоможуть досягти поставленої мети. Досягти фінансової незалежності можна тоді, коли людина зможе правильно розподіляти свої особисті кошти.

Існує 2 шляхи, які допоможуть стати незалежним і багатим:

Перший шлях - ви є генієм, розробляєте і втілюєте в життя передові технології. Вас помічають, і запрошують на роботу, надають вам кошти і несуть на руках протягом життя, при цьому поповнюють ваш рахунок в банку.

Другий шлях - ви середньостатистична людина, яка думає про своє майбутнє. Ви працюєте, отримуєте середню заробітну плату і не бачите більш ніяких перспектив у розвитку. Слід задуматися! Шанс змінити все на краще, стати багатим і успішним є у кожного! Просто потрібно застосувати на практиці поради людей, які знають в цьому толк.

Погодьтеся, ніхто з успішних і багатих людей не розбагатів на Марсі. Людина діє в реальних умовах економіки. Якщо правильно оцінити те, що відбувається, оцінити можливі перспективи, можна відкрити потаємні двері, що ведуть до успіху. В даний час фінансовий ринок просто величезний. Місця вистачить кожному бажаючому. Потрібно поборотися за досягнення результатів, і ви будете приречені на успіх і то багатство, про який ви мріяли і прагнули. Читайте більше тематичних книг, статей, відвідуйте семінари, тренінги, вивчайте термінологію. Вивчайте інформацію про людей, які досягли успіху в житті, інформацію про бізнес місцевого масштабу, стан світового ринку. Поставте перед собою мету, і ви її досягнете! У цьому переконалися на власному досвіді багато успішних і незалежні люди, ви можете бути в їх числі.

За матеріалами сайту http://bizhint.net/