Донецкий техникум промышленной автоматики

Жінки-спокусниці по знаку зодіаку

Своєю чарівністю жінка Водолій може підкорити не одне чоловіче серце, а жінка Лев - гаряча і палка, що вимагає повної віддачі у відносинах

Будьте щасливі.

Фото: pixabay

Жінки приваблюють чоловіків не тільки завдяки своїй харизмі та зовнішнім якостям - тут також важливо вплив зірок, впевнені астрологи.

Є п'ять знаків зодіаку представниці, які вже точно змусять чоловічі серця битися частіше.

Своєю чарівністю жінка Водолій може підкорити не одне чоловіче серце, а її дотепність і почуття гумору вбивати наповал. Заради навіть краплі уваги Водолія будь-який чоловік готовий на багато що. Завоювати таку жінку непросто - вона дуже цінує свою свободу, і зможе розділити її тільки з самим гідним чоловіком.

Тільки жінка Козеріг може похвалитися такою надзвичайною привабливістю. Її загадковість і таємничість вабить чоловіків. Але далеко не кожен зможе дізнатися близько таку жінку. Вони не сприймають слабких чоловіків, і бачать себе тільки зі справжнім лицарем, і неважливо скільки їм років, головне, що у них на душі.

  • Як перестати робити чужу роботу і правильно відмовляти

Жінка Лев - гаряча і палка, що вимагає повної віддачі у відносинах. Для неї важливі вчинки, увагу, і звичайно ж час. Жінка Лев може закрутити голову самому імпозантного чоловіка, який, окрилений любов'ю, готовий обдарувати її всім, чим тільки побажає улюблена. Але всі ці подарунки - тільки хвилинна слабкість, своє серце вона віддасть тільки коханому чоловікові.

Чоловіки готові на все заради уваги жінки Овна. Вона незалежна і самостійна, але тим не менш, спрагла і пристрасті і романтики. Чоловіки шанують її своєю холоднокровністю і чіткістю намірів - знає чого хоче - і отримує це, адже на що тільки не готовий закоханий чоловік. Жінка Овен чекає настільки сильного партнера, як і вона сама.

Ця жінка приймає тільки повну відданість і чесність. Довго вибирає партнера, придивляючись і оцінюючи його в різних ситуаціях. Вона подобається чоловікам за непідробну пристрасть і чуттєвість, які ніби парять в повітрі поруч з нею, і вони готові на все заради вогню, який несе ця жінка.

Тим часом психолог розповів, яка проблема виникає у людей, які намагаються змінити своє життя . Михайло Лабковской відповів на поширений питання його клієнтів і читачів.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: луна.net