Донецкий техникум промышленной автоматики

Зимова риболовля в Росії

Ловля окуня на «Балду»

При ловлі окуня взимку відмінно себе зарекомендувала така приманка, як «балда» При ловлі окуня взимку відмінно себе зарекомендувала така приманка, як «балда». Зимова «балда» - це невеликий грузик довжиною 15-20 мм, товщиною біля основи - 5-10 мм, найчастіше витягнутої овальної форми. Деякі рибалки застосовують «Балду» з потовщеним верхнім кінцем, інші - навпаки.

Перевага «балди» в тому, що це досить важка приманка, яка швидко досягає дна і на великій глибині, і навіть на протязі, а також легко проходить крізь шугу. Ті, хто ловить на маленькі блешні, знає, що час, який витрачено на опускання в точку лову приманки, часто дуже дорого коштує. Проканітелілся з насадженням мотиля, дивишся - волосінь зачепилася за лід, довго тоне блешня - втратив час і все - пішла зграя. А «балда» тоне легко, швидко тягне волосінь і не дає їй зачепитися за краї лунки.

Крім того, на гачки «балди» насаджувати нічого не потрібно, що знову веде до виграшу в часі, та й немає необхідності зайвий раз морозити руки. Також, при постукуванні «балдою» по дну вона піднімає хмара каламуті, яке здалеку привертає рибу. До того ж, в цій каламуті риба бачить ворушаться гачки з кембриком і вважає їх якимись дрібними водними рачками або личинками.

Коментарі до запису Ловля окуня на «Балду» відключені

Немає коментарів.

Коментування заборонено.