Донецкий техникум промышленной автоматики

Завантажити відео з Ютуб і Вконтакте безкоштовно в Google Chrome і не тільки

  1. установка плагіна
  2. Завантаження з YouTube
  3. Завантаження відео та музики з Вконтакте

Більш докладно про Google Chrome:

Привіт, шановні читачі road4me.com . Хочу сьогодні розповісти вам про те, як можна легко завантажувати відео, музику і фільми з багатьох різних сайтів.

Зараз є дуже багато способів зробити це. Я не буду сьогодні писати про спеціальні програми для скачування відео з контакту або плагіни для скачування відео з ютуба. Точніше, буду, але тільки про один плагін для гугл хрому для скачування будь-якого відео і музики з багатьох популярних сайтів - YouTube, Вконтакте, Dailymotion, Vimeo і т. Д.

Називається він. Мені дуже подобається в ньому те, що не потрібно копіювати ніякі посилання в вставляти їх кудись або прописувати до адресою відео кілька букв і переходити на інші сайти. Нічого цього тепер не потрібно. Один клік - моментальна завантаження.

Отже, спочатку потрібно завантажити плагін. Це можна зробити натиснувши на цю. Але якщо у вас інший браузер, наприклад Opera або Fifefox, тобто версії цього плагіна і для цих браузерів. Вибрати для себе відповідний можна на цій.

установка плагіна

Отже, припустимо, що вас зацікавив цей плагін, і ви його скачали. Тепер потрібно його правильно встановити, так як стандартним способом не вийде. Про те як його встановлювати ви можете прочитати в моїй статті про установку плагінів для гугл хрому. Там я все зрозуміло розписав.

Завантаження з YouTube

Після установки даного плагіна під кожним відео справа внизу з'являється сіра посилання Download, при натисканні на яку можна вибрати формат відео і його дозвіл. Щоб подивитися розмір відео для кожного формату і дозволу потрібно натиснути на сірий кружок з буквою «і» всередині нього.

Завантаження відео та музики з Вконтакте

Хоча для Вконтакте є багато програм і плагінів для скачування музики і відео, але мені це плагін подобається більше за всіх інших своєю простотою і універсальністю, тому рекомендую його до використання.

Відео Вконтакте скачується точно також, як і в ютубі. Різниця тільки в тому, що доступний тільки один формат flv.

Різниця тільки в тому, що доступний тільки один формат flv

Завантажувати музику з контакту теж дуже просто. Тепер біля кожної пісні, при наведенні на неї покажчика мишки, буде з'являтися синя стрілочка, а біля неї розмір файлу. Після натискання на неї відразу почнеться закачування обраної пісні.

Після натискання на неї відразу почнеться закачування обраної пісні

Завантажити відео з youtube Сhrome браузером насправді легко, чи не так? Список сайтів з яких можна щось завантажувати таким способом більше, ніж я написав. Тому можете перейти на і подивитися як ще можна використовувати даний сервіс.

Якщо у вас не виходить скачати щось за допомогою цього плагіна, тоді потрібно скопіювати посилання на файл і вставити її в поле на сайті ru.SaveFrom.net і натиснути на кнопку завантажити. В такому випадку все повинно вийти.

Дякую за увагу, підписуйтесь на оновлення сайту або розкажіть друзям в соцмережах.

Завантажити відео з youtube Сhrome браузером насправді легко, чи не так?