Донецкий техникум промышленной автоматики

Завантажити КОМПАС-3D LT V12

КОМПАС-3D LT - урізана версія професійного інструменту для створення тривимірних креслень, відповідних ГОСТ

КОМПАС-3D LT - урізана версія професійного інструменту для створення тривимірних креслень, відповідних ГОСТ. Полегшена, але досить функціональна версія програми надається розробниками абсолютно безкоштовно для некомерційного використання.

КОМПАС-3D LT безкоштовна версія серйозної професійної системи для моделювання тривимірних об'єктів. Дана програма стане хорошим помічником для студентів в створенні навчальних проектів і курсових робіт. Програм допоможе випустити документацію конструктора повністю відповідає Дст, призначену для некомерційного використання.


Автори КОМПАС-3D LT спеціально надали можливість познайомитися з можливостями програми, хоча звичайно комерційна редакція цього продукту, куди набагато функціональніша свого безкоштовного «побратима».


Безкоштовна версія КОМПАС-3D LT забороняє використовувати її для створення робіт з метою продажу і сильно обмежує можливості проектування. Наприклад, використовуючи ознайомчу версію, Ви не зможете створювати багатолистові креслення, і зможете робити моделювання тільки самих деталей, а не збірок.


Однак, система проектування КОМПАС-3D LT працює з файлами мають таке ж розширення, що комерційне видання. Ви також просто зможете відкривати і правити моделі деталей креслень створених в повній версії. Потрібно також зауважити, що документи створені в урізаної версії КОМПАС-3D LT, не можна буде відкрити у професійній збірці, без спеціальної ліцензії.


Більш детально з обмеженнями пов'язаними з використанням «лайт» версії, можна ознайомитися в Довідкової системі.
Якщо Ви не збираєтеся заробляти гроші на створення геніальних проектів, то цілком можете спробувати і оцінити всі принади даного програмного забезпечення.