Донецкий техникум промышленной автоматики

Завантажити Auslogics Disk Defrag для Windows

Вийшла чергова оновлена ​​версія відмінного безкоштовного дефрагментатора Auslogics Disk Defrag. Призначення даної безкоштовної програми - позбавити Вас від часто виникаючої проблеми жорстких дисків, а саме фрагментації. Ця програма дуже проста у використанні і працює досить швидко, оскільки їй не потрібно багато часу на аналіз.

Ця програма дуже проста у використанні і працює досить швидко, оскільки їй не потрібно багато часу на аналіз

Багато користувачів через незнання не приділяють належної уваги дефрагментації свого системного диска. Але ж якщо диск сильно дефрагментірован, то користувач може спостерігати істотне уповільнення в швидкості її роботи.

Давайте подивимося через що на диску з'являються фрагментовані файли. Операційна система Windows записує файли на диск один за іншим. Після видалення будь-якого невеликого файлу з'являється вільне місце. В результаті цього при записі файлу розміру більшого ніж віддалений, Віндовс частина файлу записує займаючи місце, що звільнилося, а частину, що залишилася дописує в інше вільне місце диска. І в результаті ми маємо файл, який розбитий на кілька частин. При читанні такого файлу зчитує голівці жорсткого диска доводиться пересуватися по всій поверхні пластин диска, що звичайно веде до уповільнення доступу до інформації. Програма Auslogics Disk Defrag дозволяє уникнути розбиття файлів на частини. Вона переміщує файли так, щоб вони розташовувалися цілком і послідовно. Підтримка програмою російської мови дозволить Вам з легкістю розібратися в її настройках.После завершення роботи програми Ви зможете отримати досить докладний звіт про виконані операції, а також подивитися на карту фрагментації диска.


Назва: Auslogics Disk Defrag

Версія: 8.0.24.0

поширюється:

безкоштовно

Cистема: Windows All

Розмір: 9MB