Донецкий техникум промышленной автоматики

Завантаження HTML5 банерів

Для гнучкості й більшої адаптації під HTML верстку використовується формат HTML5 банерів. Завантаження HTML банерів схожа з завантаженням звичайних банерів. 1. Для завантаження HTML банера необхідно перейти в "Кабінет рекламодавця", вибрати необхідну банерну кампанію в розділі "Кампанії", натиснути на "Управління банерами" і в який з'явився переліку рекламних матеріалів на панелі управління натиснути на кнопку "Додати HTML банер". Для гнучкості й більшої адаптації під HTML верстку використовується формат HTML5 банерів

Мал. 1

1

Мал. 2

2. У який з'явився інтерфейсі необхідно вказати "Назва" банера, а так само ввести URL адресу для переадресації при кліці по банеру.

Мал. 3

3. В поле "Банер" слід вибрати файл, який буде завантажений. Вимоги до завантаження HTML банерів:

 • Перед завантаженням, html-банер повинен бути заархівований в форматі .zip (банер архівується безпосередньо, без попереднього переміщення в папку і подальшої архівації папки). Обов'язково повинен бути файл з розширенням ".html" (див. Опис структури html файлу нижче)
 • Максимальний розмір файлу не повинен перевищувати 100кБ
 • Клік по банеру повинен викликати відкриття нового вікна
 • Щоб у зовнішній статистиці (партнерської програми, Google Analytics тощо) бачити, скільки разів сайтів і рекламних матеріалів були переходи і конверсії, Вам потрібно до рекламованої посиланням додати наступні макроси:
  1. [SID] - для передачі id майданчика;
  2. [ID] - для передачі id банера;
  3. [CID] - для передачі id кампаніі.Від рекламної посилання для кожної партнерської програми індивідуальний, тому як саме буде виглядати посилання з нашими макросами, Вам варто уточнювати в підтримці партнерської програми.

  Приклад для Google Analytics:

  http: // АДРЕС_ВАШЕГО_САЙТА /? utm_source = kadam & utm_campaign = [CID] & utm_medium = [SID] & utm_content = [ID]

Мал. 4

Для коректного завантаження файл .html повинен містити мінімальну структуру:

<Html> # Початок html файлу <head> </ head> # Тема html файлу <body> </ body> # Тіло html файлу </ html> # Кінець html файлу

Зазначені теги необхідно скопіювати в файл .html (без коментарів) і потім зберегти його. У назві файлу допустимо використання латинських букв і цифр. 4. У полі "Розмір" необхідно вибрати розмір завантаження HTML банера.

Мал. 5

5. Поставити на паузу після модерації - в разі успішного проходження модерації при встановленій позначці цього поля, статус рекламного матеріалу буде "призупинено", а не "активний".

Мал. 6

6. У групі полів "Налаштувати ставки" можна налаштувати ставки для конкретного рекламного матеріалу. За замовчуванням використовуються ставки, зазначені в налаштуваннях кампанії.

Мал. 7

7. Орієнтування за ключовими словами - відображає список ключових слів, які були додані в налаштуваннях рекламної кампанії.

Мал. 8

8. Для збереження налаштувань банера необхідно натиснути на кнопку "Створити". 9.Еслі банер зсувається вправо і вниз, то пробуйте прибрати відступи в коді банера, наприклад, використовуючи властивості "margin" і "padding":

<Body style = "margin: 0px; padding: 0px;"> </ body>

10. Зверніть УВАГА, що забороняється використовувати iframe в HTML-банерах.