Донецкий техникум промышленной автоматики

Заробіток на ютубі від 1000 $ в місяць

 1. Я заробляю по 500-1500 $ в місяць на цих проектах
 2. Вклади до 818% річних
 3. Заробіток на відеороликах в YouTube.
 4. Почни заробляти від 10 000 рублів в день вже сьогодні!
 5. Як почати заробляти на ютубі?

Напевно, вже багато хто з Вас чули про заробіток на ютубі. Youtube - це відеохостинг на якому можна дивитися, коментувати і викладати свої аматорські і професійні відеозапису. Для багатьох Ютюб, сьогодні став таким собі розважальним місцем, де можна витратити свій вільний час, переглядаючи прикольні відюшкі.

Так ось, крім того, що на даному сервісі, який був заснований трьома колишніми співробітниками California, San Bruno, PayPal, а пізніше викуплений компанією Google, люди дивляться різні ролики, на сайті Ютюб, так само можна непогано заробити. І саме про це ми сьогодні поговоримо з Вами в цій статті.

Я заробляю по 500-1500 $ в місяць на цих проектах

Вклади до 818% річних
Бонуси на депозити від блогу Blogvestor
Страховки інвестицій для кожного нашого партнера
Особисті фінанси з супроводом і підтримкою 24/7

ВИБРАТИ ПРОЕКТ


Заробіток на відеороликах в YouTube.

Вигідне примноження грошей в мережі від 50 $!

Всі способи інвестування в одному курсі, підпишись і отримай прямо зараз.

Для початківців інвесторів 8 Відео Уроків Дивитись безкоштовно

І почнемо ми з Вами з того, що ближче познайомимося з цим відео сервісом, який зараз числиться третім за популярністю і відвідуваністю сайтом в світі.

Отже, як вже було зазначено, на ютубі можна вбивати свій вільний час, переглядаючи різно тематичні відео ролики. Але крім развлекухах, на ньому можна заробляти зовсім непогані гроші, створюючи свої авторські відеоканали (відеоблог), з подальшим розміщенням на них своїх відео.

І ось тут виникає перше запитання: «Як заробити на ютубі звичайним користувачам на своїх відео роликах?» І як завжди, все виявляється дуже просто - за допомогою розміщення на них реклами, яка з кожним переглядом Вашого відео буде з'являтися на ньому то - знизу, то - зліва, а іноді взагалі, Ваша запис, може початися з 10-25 секундного рекламного ролика. І саме ця всюдисуща і дратує реклама, допомагає авторам їх записів заробляти на своєму каналі ютуба.

Почни заробляти від 10 000 рублів в день вже сьогодні!

Моніторинг найкращих і перевірених проектів для заробітку в Рунеті.

Огляди проектів покрокові інструкції Допомога онлайн

Напевно, кожному з Вас знайомі імена таких відомих відеоблогер, як «Макс +100500», «ThisISХорошо» і «Наркоман Павлик». І напевно Ви думаєте, що всі ці хлопці викладають в мережу своє відео заради того, щоб поржать. Повинен Вам відкрити одну правду - це далеко не так. Всі ці хлопці, які вже давно ведуть свої відеоканали і викладають на них своє авторське відео, заробляють на ньому за допомогою реклами youtube.

Зараз у Вашій голові вже, напевно, дозрів друге питання: «Скільки можна заробити на YouTube на своїх відео?» Відповідь по-різному. Все як завжди буде залежати в першу чергу від тематики Вашого каналу і від кількості переглядів Ваших записів.

Чим більше у Вас буде переглянути, тим більше будуть Ваші заробітки, в середньому, за кожну 1000 переглядів Вам будуть нараховувати від 3-10 доларів. Дізнатися точно, скільки заробляють на ютубі, можна лише одним способом - створити свій авторський канал і почати заливати на нього відео контент.

Що саме потрібно зробити, щоб почати заробляти на своєму відео контенті:

 1. Створюємо авторський відеоканал і наповнюємо його своїми роликами.
 2. Після того, як ролики завантажені, підтверджуємо своє авторське право на них.
 3. Потім вступаємо в партнерську програму відеохостингу ютуб.
 4. І отримуємо гроші з реклами, розміщеної в своїх відео.

Начебто з першого разу все здається дуже простим і доступним, але насправді це не так. Якщо створити свій канал може кожен, то монетизувати зможуть не всі. І на це є кілька причин. По-перше, за умовами youtube, Російські громадяни не мають право включати монетизацію каналу, а по-друге, кожен знятий ролик повинен бути добре проглядаються і цікавим.

До речі, знімати Ви можете не тільки, в живу на звичайну відеокамеру, а й робити скрінкасти - запис того, що відбувається на Вашому екрані монітора. Це може бути як звичайна запис гри, в яку Ви граєте, так і повноцінна інструкція по якій-небудь програмі з супроводом Ваших коментарів.

Що ще потрібно вміти, щоб отримувати хороший дохід від відео:

 • Правильно вибрати нішу, щоб відеоролики по цій темі користувалися попитом.
 • Знімати якісне і цікаве відео, яким будуть ділитися і лайкать.
 • Вміти розкручувати і виводити в ТОП (самі верхні позиції в пошуковій видачі) своє відео, щоб воно щодня набирало тисячі переглядів.

І скажу Вам по своєму особистому досвіді, це не з найлегших занять. Тому що, якщо Ви навіть правильно виберіть грошову нішу, вивести відео в топ не кожному вдасться. Подивіться нижче на скрін одного з моїх відеоканалів (натисніть на картинку, щоб наблизити):

Як бачите, зараз перед вами знаходиться 6 відеороликів, і лише тільки один ролик зміг набрати більше 27000 переглядів менш ніж за 2 місяці
Як бачите, зараз перед вами знаходиться 6 відеороликів, і лише тільки один ролик зміг набрати більше 27000 переглядів менш ніж за 2 місяці. Решта відео ролики були додані на канал раніше, але до сих пір не набрали і тисячі переглядів (винятком є ​​запис, що знаходиться внизу через ролик від відео з 27000 переглядів).

Чому я зміг розкрутити тільки одне відео з 6? Тому що просто зняти відео і додати його на канал буде недостатнім. Потрібно обов'язково оптимізувати відео під ключові запити, за якими ви хочете вивести його в ТОП. Придумати чіпляє заголовок з описом, і дати легкий поштовх на старті його розкрутці, за допомогою спеціальних сторонніх сервісів.

Але, і цього може виявитися недостатнім. Для того щоб Ваше відео зайняло якомога верхні позиції у видачі, в першу чергу потрібно зрозуміти основні принципи та алгоритми роботи з відео і своїм каналом.

Як почати заробляти на ютубі?

Я вчився заробляти на ютубі, беручи приклад з інших людей, які заробляють гроші цим же способом. Досвід інших людей, які вже набили собі шишки, освоюючи цей вид діяльності, і навчилися правильно працювати з ютуба, щоб він приносив дохід - самий безцінний джерело інформації. Тому, якщо Вас зацікавив заробіток на відео, то я рекомендую Вам вивчити курс Дмитра Комарова - Як заробити 1000 $ в YouTube, без грошових вкладень і всяких проблем.

Інформація, яку дає Дмитро в своїх навчальних відеокурсів, допоможе Вам заробити в першому ж місяці, навіть їли Ви з Росії (в відеокурси є інструкція, як правильно налаштувати свій канал і обійти деякі обмеження Ютюбі). І при всьому при цьому:

 • Вам не обов'язково знімати своє відео.
 • Вам не доведеться обробляти відео.
 • Все, що Вам потрібно - це просто виконувати простий певний алгоритм дій.

Автор розповість, як використовувати слабкі місця відеохостингу ютуб, і заробляти гроші навіть на чужому відео. Так, це багатьом може здатися незаконним і неправильним. Але, друзі, подивіться зараз на свій комп'ютер і програми, які встановлені в ньому. Б'юся об заклад, що у 95% з Вас встановлена ​​піратська версія операційної системи Windows, і немає, жодної ліцензійної програми. Але ж, це теж незаконно!

Будь-який вид заробітку, навіть киберсквоттинг , При правильному до нього підході, може приносити чималі гроші, але не кожен заробіток можна вивести на пасивний режим. Дохід з ютуба хороший саме тим, що з часом, коли Ваш канал розкрутитися і набере достатню кількість передплатників. Вам більше не потрібно буде сидіти біля екрану монітора і оптимізувати кожне нове відео, щоб воно вийшло в ТОП і почала набирати обертів (перегляди).

Ваші передплатники - це саме той цінний актив, завдяки якому Ваші відео в перший же день його завантаження на канал, будуть отримувати величезну кількість переглядів. Не вірите? Подивіться на скрін нижче, і переконайтеся самі - відео «Макса +100500», всього за 4 дні з моменту його публікації, набирає майже 1 мільйон переглядів!

Але ж колись і у Макса не було жодного передплатника, і не було стільки цікавого відео на його каналі, як зараз. Він просто в один прекрасний момент сіл, створив свій відеоблог, і поступово, відео за відео почав додавати на свій канал, паралельно розкручуючи його і набираючи передплатників. І вже через кілька місяців наполегливої ​​праці, його канал вийшов на такі обороти, що заробіток на ютубі зараз, напевно є його найбільшим заробітком з усіх наявних у нього активів.

І вже через кілька місяців наполегливої ​​праці, його канал вийшов на такі обороти, що заробіток на ютубі зараз, напевно є його найбільшим заробітком з усіх наявних у нього активів

 • Стратегія заробітку, яка працює тільки на Бінаріум - Історія успіху + Відео!
 • Колесо життєвого балансу - Повний аналіз Вашому житті за 5 хвилин!
 • Сучасне рабство і його 7 найпопулярніших форм!
 • Стратегія торгівлі активом «Нафта»!
 • Інвестиції у виробництво - сутність, ризики та види інвестицій у виробництво!
 • Правило Парето - «Як акцентуючись лише на 20% всієї роботи, досягати 80% результату ?!»
 • Заробляємо гроші в Інтернеті, сидячи вдома на стільці!
 • Інвестиції в ПАММ рахунки - Безкоштовний навчальний відеокурс, вчимося інвестувати нуля!
 • Як домогтися успіху в своєму житті, секрети успішних людей - Частина 2
 • «Мікрокредитування онлайн» - Термінові приватні позики без історії і видача онлайн кредитів під 310% річних!
 • Платформа eToro (акції, валюти, криптовалюта, індекси, товари, ETF / CFD) - Світовий лідер в області соціального інвестування та трейдингу!
 • Ризики інвестицій і їх класифікація - До чого повинен бути готовий інвестор ?!

Як почати заробляти на ютубі?
І ось тут виникає перше запитання: «Як заробити на ютубі звичайним користувачам на своїх відео роликах?
Зараз у Вашій голові вже, напевно, дозрів друге питання: «Скільки можна заробити на YouTube на своїх відео?
Чому я зміг розкрутити тільки одне відео з 6?
Як почати заробляти на ютубі?
Не вірите?
Правило Парето - «Як акцентуючись лише на 20% всієї роботи, досягати 80% результату ?
Ризики інвестицій і їх класифікація - До чого повинен бути готовий інвестор ?