Донецкий техникум промышленной автоматики

Заробіток на створенні банерів або як заробити створюючи банери

  1. Як заробити створюючи банери.
  2. Як навчитися робити банери.
  3. Де шукати замовників.

Привіт, дорогі читачі! Продовжуємо тему «Заробіток в інтернеті», в минулий раз ми розповіли Вам, як з'явилася ця рубрика на нашому сайті, а також розповіли про відмінну, популярної біржі контенту Etxt , Хто не читав минулий огляд, рекомендуємо заповнити цю прогалину, зайти і вивчити всю інформацію. Друзі, якщо Ви хочете почати заробляти в інтернеті, Вам для цього потрібно щось робити, не сидіть на місці, раніше почнете, швидше отримаєте грошову віддачу, і зможете зробити бажану покупку! Не бійтеся почати, у Вас все обов'язково вийде!

Привіт, дорогі читачі

Увага! Посилання на курс ми прибрали, так як він був знятий з продажу.

зміст сторінки

Як заробити створюючи банери.

Сьогодні ми хочемо розповісти Вам про ще одному дуже перспективному вигляді заробітку в інтернеті - створення банерів на продаж! Завдяки чому Ви зможете заробляти дуже серйозні гроші, все буде залежати від кількості замовників, яких Ви зможете залучити в процесі роботи. Замовники, які оцінили по достоїнству Ваші роботи, однозначно в майбутньому будуть звертатися саме до Вас, навіщо їм шукати когось ще, якщо вони знають, що Ви виконаєте роботу на відмінно.

Про те, де шукати замовників ми розповімо нижче, а зараз головне питання: скільки буде складати заробіток на створенні банерів? В середньому вартість одного якісно створеного банера коливається в межах 1000 руб., Якщо банер більш складний у виконанні, то в межах 2000-3000 руб. Підіб'ємо підсумок, якщо кожен день створювати по 1 банеру за 1000 рублів, то в підсумку Ваша зарплата становитиме 30000 руб. у місяць. При цьому важливо усвідомлювати Ви стаєте самі собі господарем / хазяйкою, тобто берете замовлення тільки тоді, коли самі цього хочете! Відмінно, правда ?!

Але не все так безхмарно, все ж є одне «АЛЕ», для створення банерів Ви повинні знати, як користуватися програмою «Photoshop». Насправді це НЕВЕЛИЧКА перешкода до даного виду заробітку, в інтернеті можна пошукати сайти з інформацією по роботі з даною програмою, по суті, там немає нічого складно, потрібно лише добре вникнути в її суть, а вже вивчивши її можна сміливо «йти» і заробляти гроші. Правда, якщо Ви хочете дійсно чогось навчитися краще пройти курс навчання у професіоналів. Ви запитаєте, де ж шукати таких професіоналів, так і це дорого, напевно! Нижче почитайте відповіді на ці питання, виявляється все можна вирішити.

Як навчитися робити банери.

Такого професіонала ми знаємо, його звуть Сергій Буйбаров, більш відомий під псевдонімом Солянскому. Він в середньому, не напружуючись, заробляє в місяць близько 30 - 50 тисяч рублів, бувають і глухі місяці, тоді виходить приблизно 9 -15 тис. Рублів! Сергій каже, що раніше працював продавцем у взуттєвому магазині і отримував в місяць 4 тис. Рублів, звичайно такий копійчаний заробіток для повного робочого дня його зовсім не влаштовував, що спонукало його почати вивчати тему заробітку в інтернеті, особливо його захопив питання, як заробляти на створення банерів. Досконально вивчивши дану тему, він незабаром напрацювавши замовників почав дуже пристойно заробляти! І спеціально для новачків випустив свій відео-курс в якому дуже детально розповідає, як навчитися робити банери.

Хочемо нагадати, на сторінках нашого сайту - kablychok.ru ми домовилися з Вами, що будемо рекомендувати виключно перевірені способи заробітку, а також навчальні курси або книги, що дозволяють йти до наміченої мети. Ось і зараз ми придбали курс Сергія Буйбарова (Солянскому) і готові винести вердикт. Друзі, курс відмінний, купувати варто, тим більше за ті копійки, які він зараз стоїть, його ціна на даний момент складає 1270 руб. Так Ви ці гроші відіб'єте буквально після продажу одного-двох банерів, зате яку безцінну інформацію отримаєте, адже в видеокурсе все приклади створення банерів розглянуті дуже детально, «куди, що натискати, вибирати, зберігати і т.д». Уявіть тільки, Вам не потрібно буде ходити по нескінченним сайтам і збирати інформацію по крихтах, все можна вивчити відразу, до речі, якість відео на висоті і автор «не докладе воду».

Курс складається з «Введення», а також детальних уроків: «Створення статичного (Jpeg) банера», «Створення Гіф (gif) банера» і «Створення Флеш (SWF) банера». Тобто в курсі представлені уроки по створенню найпопулярніших і затребуваних видів банерів.

У веденні автор розповідає, які бувають банери, для чого потрібні, а також, де скачати необхідні програми.

В уроці по створенню статичного банера ( «Створення статичного (Jpeg) банера») автор детально розповідає, як можна підставляти персонажів, де їх брати, як вирізати і ще дуже багато всього цікавого.

В уроці по створенню Гіф банера ( «Створення Гіф (gif) банера») Сергій розповідає і показує, як можна зробити переливається кнопку, миготливі очі персонажів і т.д. (Дуже красиві ефекти).

В уроці по створенню Флеш банери ( «Створення Флеш (SWF) банера») автор показує, як зробити, щоб деякі деталі рухалися, очі персонажів моргали, а кнопка красиво переливалася. Приголомшливо цікавий урок, а який банер красивий виходить, чудо, все рухається, блимає і переливається, такий банер просто не може залишитися непоміченим. Взагалі Сергій звичайно дуже талановитий, і відразу видно роботу виконує сумлінно, навіть в уроках, він поправляв здавалося б незначні деталі, рухав, міняв місцями, з кольором грав, тобто намагався піднести кінцевий результат найкращим чином.

Взагалі Сергій звичайно дуже талановитий, і відразу видно роботу виконує сумлінно, навіть в уроках, він поправляв здавалося б незначні деталі, рухав, міняв місцями, з кольором грав, тобто  намагався піднести кінцевий результат найкращим чином

Відеокурс по створенню банерів

Де шукати замовників.

Уявімо, що Ви вивчили курс «Як заробити створюючи банери», тепер Ви натхненні (а це так і буде, повірте) хочете взятися за роботу. Рекомендуємо Вам зареєструватися на біржі фрілансу, знайти оголошення роботодавця і подати заявку на виконання завдання або розмістити своє оголошення, в якому вказати, що вміти створювати приголомшливі банери. Не бійтеся почати, все з чого починають, досвід прийде з часом. А тема «заробітку на створенні банерів» дійсно чудова! Спробувати варто!

Друзі, сьогодні ми розповіли Вам, як заробляти на створенні банерів, впевнені дана інформація була для Вас корисною. Також сподіваємося нам вдалося до Вас донести, що в свою освіту потрібно вкладати гроші, нехай і невеликі, але це обов'язково потрібно робити, вчіться у професіоналів, вони свій шлях вже пройшли, тому можуть розповісти, як потрібно робити правильно.

Також сподіваємося нам вдалося до Вас донести, що в свою освіту потрібно вкладати гроші, нехай і невеликі, але це обов'язково потрібно робити, вчіться у професіоналів, вони свій шлях вже пройшли, тому можуть розповісти, як потрібно робити правильно

Про те, де шукати замовників ми розповімо нижче, а зараз головне питання: скільки буде складати заробіток на створенні банерів?
Відмінно, правда ?