Донецкий техникум промышленной автоматики

Заробіток на перегляді, розміщенні і створенні банерів

 1. Заробіток на рекламних банерах
 2. Розміщення банерів з оплатою за місяць
 3. Заробіток на показах банерів
 4. Заробіток на створенні банерів
 5. Пропонуй послуги і заробляй на створенні банерів
 6. Заробіток на перегляді банерів
 7. Де ще платять за перегляд банерів?

Скільки різних напрямків заробітку вже придумано для користувачів інтернету. Використовуючи будь-які знання і навички, можна стабільно отримувати дохід, не виходячи з дому. Реклама в мережі є однією з найширших ніш, де користувачі роблять прибуток відразу декількома методами.

Заробіток на банерах - всі доступні способи ми зібрали на одній сторінці, щоб повністю охопити цю тему. Вебмастера розміщують промо на своїх сайтах, щоб отримувати оплату за кліки, новачки переглядають їх за гроші, фрілансери займаються створенням промо матеріалів, також отримуючи за роботу оплату.

Заробіток на рекламних банерах

Найбільш популярний вид заробітку на банерах - це їх розміщення на сайтах. Багато веб-майстри саме так монетизують свої майданчики. Сервісів для заробітку створено дуже багато, а все, що потрібно зробити - це зареєструватися в одній з систем і розмістити спеціальний код на сайті.

Якщо у вас ще немає свого майданчика, почитайте статтю - як новачкові створити сайт . Відразу на ньому розміщувати банери не варто, спочатку потрібно домогтися популярності. Якщо ніхто не побачить банери, то і переходів по ним не буде, відповідно, нульовий дохід. До того ж, більшість сервісів встановлює вимоги до відвідуваності.

Одна з найпопулярніших банерних мереж Wizard Banners пропонує вебмайстрам розміщувати рекламу в різних форматах:

Партнерам віддають 85% від витрачених рекламодавцями грошей. Дуже зручно, що в цій системі можна відразу з'ясувати, на який прибуток варто розраховувати. Для цього потрібно лише вказати посилання на свій сайт:

Розрахунки приблизні, система аналізує відвідуваність, поведінка користувачів і тематику сайту. По крайней мере, не доводиться потім розчаровуватися, що прибуток занадто низька.

Розміщення банерів з оплатою за місяць

Боїтеся, що ваші відвідувачі не будуть активно кликати по рекламних банерів? Тоді спробуйте заробляти на банерах через сервіс RotaBan . Тут вебмастерам пропонують вибрати будь-яку область сайту, куди буде додаватися реклама відразу на місяць. На цьому роблять непогані гроші власники популярних сайтів:

Розцінки у всіх свої, вам доведеться експериментувати, пропонуючи різну вартість реклами та оцінюючи зацікавленість рекламодавців. Чим більше показів, тим частіше надходять замовлення. Самому нічого робити не потрібно, а щоб підвищити кількість рекламодавців, можна встановлювати заглушку на місце банера.

Заробіток на показах банерів

Оплату можна отримувати і за кількість показів банерів. Такий варіант підходить майданчикам, на які часто заходять люди, але трафік не дуже якісний або аудиторія не активна. З рекламним сервісом AdvMaker ви можете розміщувати кілька форматів реклами. Скільки платять? Ось статистика 5 користувачів:

Від замовлень рекламодавців, адміністрація віддає вебмастерам 75%. Це гідна винагорода, деякі користувачі заробляють тут на банерах понад 10 000 рублів на добу. Тільки уявіть, які доходи у них виходять на місяць. Гроші не жартівливі, але і сайти для цього доводиться постійно розкручувати.

Заробіток на створенні банерів

Створити свій сайт, та ще й розкрутити його, не так просто. Для цього доводиться багато працювати і вкладати сили (можливо і гроші). Якщо ви вмієте працювати з комп'ютерною графікою, то чому б не спробувати свої сили в створенні рекламних матеріалів. Дизайнери і художники користуються попитом в інтернеті.

На біржах фріланса постійно з'являються вигідні пропозиції для дизайнерів. Якщо добре розкрутитися, самому шукати роботодавців вже не доведеться. Крім цього, багато замовників звертаються повторно:

Крім цього, багато замовників звертаються повторно:

Моніторити необхідно відразу кілька великих бірж фріланса, так як виконавців багато і є певна конкуренція. Доводиться відправляти багато заявок, тільки частина з них буде схвалена. Пошуки відповідних замовлень починайте з найпопулярнішими сайтами:

Окремо хотілося б ще порадити біржу фріланса Freelancerbay . Майже 10 років вона використовується фрілансерами і замовниками, у неї багато шанувальників, тому завжди є доступні замовлення.

Пропонуй послуги і заробляй на створенні банерів

Є ще один цікавий ресурс, через який користувачі можуть пропонувати свої послуги, але з фіксованою ціною. Це проект називається Kwork , Багато хто називає його «Біржа фрілансу все по 500». Тут неможливо змінити вартість своїх послуг, тому відразу вирішите, скільки банерів ви готові розробити за 500 рублів:

Якщо говорити точніше, то виконавці отримують 400 рублів (100 р. Забирає система). Замовлень тут немає, але можна створювати свої Кворкі, щоб отримувати пропозиції від замовників. Досвід і рейтинг грають найважливішу роль, тому краще постаратися при виконанні роботи, це стане в нагоді для перспектив.

Заробіток на перегляді банерів

Ось ми і дісталися до останнього виду заробітку на банерах. Новачки не вміють створювати їх, що вже говорити про відкриття сайтів. Але робити це і не доведеться, якщо ви будете переглядати рекламу за гроші.

Кращий спосіб почати цим займатися - завантажити плагін під браузери з сайту Teaser . Після його установки, на який би ви не зайшли сайт, може з'явитися маленький банер в кутку. Потрібно почекати, поки закінчиться час на ньому, щоб була оплата:

Потрібно почекати, поки закінчиться час на ньому, щоб була оплата:

Платять мало, до 3х копійок за перегляд, але і це непогано. Нічого робити не доводиться, банер сильно не заважає, займаєшся своїми справами, паралельно накопичуються гроші на балансі. Також можна отримувати додаткові гроші, якщо натискати кнопку «Перейти». Статистика і баланс відображаються у вікні, яке відкривається при натисканні на значок плагіна в браузері:

Статистика і баланс відображаються у вікні, яке відкривається при натисканні на значок плагіна в браузері:

Скільки вдасться зібрати за день, залежить тільки від вашої активності. Особисто мені вдавалося отримувати по 3-5 рублів. Якщо хочеться більше грошей, виконуйте завдання на Teaser багато замовлень по лайкам, реєстрацій і так далі. Платять за них більше рубля, тому робота більш вигідна.

Де ще платять за перегляд банерів?

У сервісу Teaser є кілька аналогів. Якщо ви встановите кілька розширень, реклама буде з'являтися частіше, відповідно, збільшиться дохід. Добре, що схожих проектів створено чимало і у кожного з них є свої переваги:

 1. P2P - найчастіше відкривається реклама.
 2. PayAd - можна вибрати тематику реклами.
 3. JobPlant - вибирається розташування банера.
 4. Surfearner - реклама додається в шапку сайту.
 5. Umatrix - багато способів виведення коштів.

Додавати кілька розширень ніхто не забороняє. Все одно банери з'являються не дуже часто, тому навряд чи вони будуть показані на одній сторінці, відразу через кілька сервісів. Перетворіть свій браузер в програму для автоматичного заробітку.

На мобільному теж пропонується схожий вид заробітку. За перегляд реклами в додатку Globus Inter платять хороші гроші.

Заробіток на перегляді банерів в браузері найпростіший, але він не такий прибутковий, як два перші варіанти. З іншого боку, щоб ним скористатися, навіть вчитися нічому не доведеться. Ви можете використовувати відразу 3 способи одночасно, спираючись на особистий досвід простіше визначитися, яка діяльність краще.

Читайте інші статті:

Скільки платять?
Де ще платять за перегляд банерів?