Донецкий техникум промышленной автоматики

Заробіток на банерах та банерній рекламі

  1. Суть заробітку на банерах
  2. Скільки можна заробити на розміщенні банерів?
  3. Сайти для заробітку на банерах

Банер - це невелике рекламне графічне зображення, яке розміщується на сторінках інтернет-ресурсу в рекламних цілях Банер - це невелике рекламне графічне зображення, яке розміщується на сторінках інтернет-ресурсу в рекламних цілях. Він може містити в собі елементи анімації і навіть відео. Він являє собою html-код з гіперпосиланням на рекламований продукт або сайт рекламодавця.

Заробітком на банерах називають прибуток, отриманий шляхом розміщення банерів рекламодавців на своєму сайті. Що необхідно для заробітку Щоб заробити необхідно розібратися в видах розміщення і оплати банерної реклами. Їх всього три: статистична, динамічна і «за переходами».

Статистичний банер розміщується на певний оплачений термин. Тобто рекламодавець орендує місце на сайті і розміщує там свою рекламу. При динамічному типі розміщення рекламодавець оплачує кількість показів на одного відвідувача. Такі банери менш популярні, ніж статистичні, тому що не дуже вигідні. Розміщуючи банери «за переходами» рекламодавець платить власнику інтернет-ресурсу за кількість кліків-переходів на рекламований товар або портал.

Також власнику сайту потрібно знати типи банерної реклами, так як від типу залежить і дохід. Типів також три, як і видів. Статистичний тип - це розміщення, в якому використовується лише одне зображення, яке не має анімації. GIF банери - це такий тип зображення, де використовується анімація. Кадри змінюються в певній послідовності, відповідно до тимчасової затримки. У Flash-банерах можна реалізувати анімаційний ефект, але вже зі звуком. Він має більш привабливий вигляд, ніж описані вище перші 2 типу.

Отримати дохід від розміщення банерної реклами зовсім нескладно. Труднощі полягає лише в показниках відвідуваності сайту. Чим вище показники відвідуваності, тим більше можна заробити. Багато рекламодавців приділяють увагу не тільки відвідуваності сайту, але і його тематиці. Для рекламодавців дуже важливо, щоб їх банери розміщувалися на веб-сайтах вузької тематики або регіональних ресурсах.

Наприклад, на «жіночому» порталі завжди будуть доречні рекламні банери косметичних засобів, магазинів одягу і салонів краси. На автомобільному актуальні банери з рекламою автозапчастин, автосалонів, автосервісів і так далі.

Суть заробітку на банерах

Основна суть заробітку полягає в тому, що власник сайту розміщує у себе на ресурсі спеціальний код від рекламодавця. Заробіток залежить від типу розміщення реклами. Одні рекламодавці відразу викуповують місце, наприклад, на місяць вперед, інші ж чекають відвідувачів «за переходами» і оплачують кожен перехід.

Як і де розташувати баннер господар сайту вирішує сам або ж домовляється з рекламодавцем. Для розташування графічного зображення, краще всього вибирати ту робочу область, яку бачить більшість відвідувачів.

На думку рекламодавців, найкраще місце для банера - це верхня частина сайту. Самий популярні розміри 468х60 і 234х60. Банери з таким розміром не важко впровадити в структуру сайту.

При виділенні рекламних місць краще не скупитися. Не варто виділяти під рекламу більше 5 місць, інакше можна зіпсувати дизайн сайту і знизити його відвідуваність. Варто врахувати, що рекламований продукт повинен користуватися попитом, інакше дохід з реклами буде невеликий. Як це дізнатися? Для цього необхідно відкрити яндекс вордстат, ввести назву рекламованого продукту і подивитися кількість показів.

До власників добре розкручених порталів рекламодавці звертаються самі і пропонують викупити місце. При самостійному продажі площі, потрібно бути вкрай уважним, так як в інтернеті багато шахраїв, які можуть не оплатити банер, розміщений на ресурсі.

Блогам з невеликою відвідуваністю можна шукати рекламодавців на тематичних форумах. Для того, щоб не бути обдуреним і, дійсно, заробити гроші на банерній рекламі, можна зареєструватися на спеціальному сервісі.

Скільки можна заробити на розміщенні банерів?

Дохід від банерної реклами буде залежати від відвідуваності сайту, його тематики, від розмірів і типів розміщуваних банерів. Наприклад, дохід Flesh-банера буде значно відрізнятися від банера статистичного типу. Заробіток в інтернеті на банерах також буде залежати від авторитетності сайту в очах пошукової системи.

Розмір банера теж впливає на прибуток. Чим менше банер, тим менше дохід. За один клік по банеру можна заробити від 0,4 до 3 рублів. На вузькоспеціалізованих порталах дохід буде більше. Наприклад, розцінки на веб-сайтах про медицину, фінансах, будівництві, туризмі будуть вищими.

Якщо у сайту приблизно 100-500 чоловік відвідуваності в добу, то за місяць можна заробити приблизно від 500 до 3000 тис рублів. Якщо у ресурсу дуже висока відвідуваність, то можна здавати місце в оренду.

На солідних сайтах така оренда може становити від 200 доларів на місяць за місце. Також є спеціальні SEO банери (блоки). За розміщення такого банера платять фіксовану суму. Для того, щоб привабити рекламодавців на свій сайт необхідно стежити не тільки за відвідуваністю, але і за дизайном і контентом інтернет-ресурсу. Рекламодавці звертають увагу на якість і періодичність публікованих статей.

Рекламодавці звертають увагу на якість і періодичність публікованих статей

В даний час, заробіток на банерах дуже актуальний і ефективний у всьому інтернет-просторі. Поставивши код на сайт один раз, дохід буде йти постійно. Власнику сайту потрібно лише продовжувати розвивати свій ресурс, наповнювати його цікавим контентом і збільшувати його відвідуваність.

Сайти для заробітку на банерах

Для того щоб не стати жертвою інтернет - шахраїв, краще всього використовувати банерні мережі. На біржах все автоматизовано. Для залучення рекламодавців потрібно лише зареєструватися, призначити ціну і встановити код в тому місці, де буде знаходитися рекламний банер. Все інше - справа часу.

  1. Найвідоміша баннерская мережу - Rotaban . Реєстрація на цьому ресурсі проста, а інтерфейс дуже зрозумілий. Мінімальна сума виводу коштів становить 100 рублів, що дуже зручно для новачків. Гроші виводяться на гаманець Вебмані. Біржа приймає російськомовні сайти з відвідуваністю від 100 унікальних відвідувачів. Заборонені еротичні і суперечать законам Російської Федерації портали.
  2. Банерна мережа TBN також дуже відома як серед рекламодавців, так і серед вебмайстрів. На біржу допускаються російськомовні сайти різних тематик. TBN складається з безлічі банерних мереж. Кожна має свої правила і вимагає реєстрації. Мінімальний виведення грошей з біржі - 100 рублів. Оплата проводиться на гаманець Вебмані.
  3. Біржа банерної реклами « ОУУ »Підходить як для блогів, так і для форумів і порталів. Відвідуваність повинна бути не менше 30 осіб на добу. Приймаються сайти будь-якої тематики, які не порушують закони і не використовують агресивну монетизацію. На сервісі існує оплата як за кліки, так і за щоденне розміщення.
  4. ADSkape - комбінована мережу, яка пропонує заробити ще й на показі тізерів. Біржа приймає сайти будь-якої тематики, в тому числі і еротичної.

Як це дізнатися?
Скільки можна заробити на розміщенні банерів?