Донецкий техникум промышленной автоматики

Заробіток на банерах і на показах банерів

 1. Що потрібно, щоб отримувати прибуток,
 2. Вартість банерної реклами та скільки
 3. Чи варто взагалі заробляти на банерах?
 4. Сервіси для заробітку на показах банерів
 5. Рекомендації по збільшенню доходів з сайту на монетизації трафіку

Ви коли-небудь пробували заробляти гроші за допомогою свого сайту на розміщенні різних банерів? Ще немає? Тоді, можливо Вам варто придивитися до цього виду заробітку і може бути він буде у Вас одним з найприбутковіших, ніж інші способи монетизації веб-сайтів. Але, перш, ніж Ви прийміть рішення про те, чи варто займатися розміщенням банерів на сайті, дізнайтеся, в яких випадках це буде більш ефективно і скільки можна заробити грошей, розміщуючи банери у себе на сайті або блозі.

Заробітком на банерах називають прибуток, яка отримана шляхом розміщення і подальших показів різних банерів рекламодавців на своєму сайті.

Як правило, вартість показів визначається в такому вигляді, як, наприклад, 1000 показів за 1 долар.

Що потрібно, щоб отримувати прибуток,

розміщуючи банери та як заробляти ефективно?

Щоб почати заробляти таким простим ось способом потрібен свій веб-проект. При цьому, потрібно враховувати те, в якій якості зараз знаходиться той ресурс, на якому Ви хочете розміщувати банерну рекламу. Головний критерій визначення якості сайт при його монетизації банерами - це відвідуваність, тобто, якщо сайт дуже відвідуємо або хоча б має кілька сотень унікальних відвідувачів на добу, то швидше за все заробіток за такої умови буде ефективним.

Другим критерієм, за яким ми можемо визначити ефективність такого виду заробітку називається тематика веб-сайт. Тобто, якщо Ваш сайт або блог буде такої тематики, яка не цікава рекламодавцям, то в такому випадку, можна навіть не намагатися заробити. Для рекламодавця дуже важливим є те, коли надається можливість розміщувати рекламу на сайтах вузької тематики, а також на таких сайтах, які орієнтовані на якийсь окремий регіон. Цей критерій носить назву - таргетинг сайту.

Наприклад, якщо сайт присвячений нерухомості і він орієнтований на якого міста, наприклад, на Самару, а також має величезну відвідуваність, то тим рекламодавцям, які займаються продажем нерухомості в цьому регіоні такий сайт буде дуже корисний в плані розміщення на ньому банерної реклами, а це значить, що якщо Ви володієте подібним сайтом, то Ви досить-таки швидко знайдете рекламодавця, з кількох причин. По-перше, Ваш сайт є цінним з точки зору рекламодавця і, по-друге, у вас дуже мало конкурентів. Але, це абсолютно не означає, що інші сайти зовсім марні, вони також можуть приносити прибуток.

Наприклад, у Вас є сайт про дизайн та просування сайтів, він відвідуємо і Ви вирішуєте на ньому заробити розміщенням банерної реклами. Тоді, Вашим рекламодавцем може бути навіть просте приватна особа, яка хоче прорекламувати свої послуги по дизайну і просування сайтів або просто розмістити банер будь-якого корисного сервісу в інтернеті. А також Вашим рекламодавцем може бути і будь-яка студія дизайну і тому подібні, тобто тут вже коло рекламодавців може бути набагато ширше, ніж у попередньому варіанті. І, заробляючи на банерах, дуже важливо розуміти такі ось тонкощі, адже вони допоможуть зрозуміти те, наскільки ефективно можна отримувати прибуток з розміщення банерної реклами.

Вартість банерної реклами та скільки

можна заробляти на показах банерів?

Як вже говорилося, критеріями ефективного заробітку є критерій відвідуваності сайту, такий критерій, як тематика ресурсу, а також таргетинг сайту (орієнтованість сайту на якийсь конкретний регіон). Ось від них, власне, і залежить рівень прибутку по заробітку на показах банерної реклами.

Вартість 1000 показів може бути найрізноманітнішою, тобто все залежить від самого майданчика, які її показники відвідуваності і яка тематика веб-сайту. Наприклад, можна знайти майданчики, де вартість 1000 показів буде коштувати кілька копійок, а є і такі, де вартість перевищує кілька десятків рублів. А що стосується можливого прибутку, то її зможете припустити тільки Ви самі, підрахувавши такі показники як, відвідуваність свого сайту і то, за якими цінами Ви будете продавати 1000 показів реклами.

Чи варто взагалі заробляти на банерах?

Безумовно, власників сайтів хвилює таке питання як: «Чи варто взагалі використовувати монетизувати свій сайт банерної рекламою?». І відповідь на це питання, Ви легко дасте собі самі, якщо проведете нескладний розрахунок по орієнтовний рівнем заробітку, виходячи з відвідуваності свого сайту і цін на таку рекламу. Утворені цифри варто співвіднести до того, що, чи потрібні Вам такі гроші, тому як завжди можна знайти альтернативу цьому виду заробітку і, можливо, він буде для Вас більш ефективним.

Сервіси для заробітку на показах банерів

В інтернеті існує дуже багато кількість сервісів, через які Ви зможете робити гроші на банерах, тобто знайти рекламодавця, який побажає розмістити банери на вашому сайті. Наприклад, Ви можете скористатися цими сайтами-мережами банерної реклами.

Система банерної реклами: «Advmaker»

Дана біржа по праву входить число кращих в Рунеті, що, до речі, підтверджується дослідженнями незалежними агентствами в сфері інтернет-маркетингу.

Дана біржа по праву входить число кращих в Рунеті, що, до речі, підтверджується дослідженнями незалежними агентствами в сфері інтернет-маркетингу

У цій системі Ви також можете заробити на показах банерної реклами, якщо, звичайно, Ваш сайт підійде по вимогами системи, які, власне, такі.

Вимоги до майданчиків: Ваш сайт повинні відвідувати більше 500 уникав на добу. Також майданчик повинен мати не менше 3-х переглядів на одного відвідувача ресурсу. Крім того, сайт повинен мати більше 50% RU трафіку.

Система дозволяє заробити на показах банерів наступних форматів: 240 Х 400, 300 Х 250 і 600 Х 200. Це що стосується статичних банерів.

В системі можна заробити і на так званих «Preroll Banners». Даний рекламний формат розміщується як окремий блок, який виводиться на сайті за допомогою спеціального Javascript коду. Preroll Banners може мати два формати за розміром - 300 Х 250 і 600 Х 300.

Preroll 300 Х 250 - це статичний банер, який виводиться в плеєрі сайту партнера системи. Даний формат дуже підходить для заробітку сайтам з відеоконтентом, які мають на проекті свій, або будь-якої сторонній відеоплеєр, в який і вбудовується рекламного цього формату. Також дуже підходить даний формат для заробітку сайтам з флеш-іграми.

Preroll 600 Х 300 - це цілий відеоплеєр, який виводиться на сайті за допомогою Javascript коду. Якщо у Вас сайт має російських відвідувачів, то реклама такого формату буде показуватися до трансляції контенту Вашого сайту.

У Preroll Banners є багато переваг, а це високий дохід від реклами, ніякої пессимізації від пошукових систем, високу якість реклами, а також лояльність відвідувачів вашого сайту.

В системі є і Sliding Banner, якщо говорить простіше, то це «слайдер». За допомогою даного формату, Ви також можете отримувати прибуток з трафіку вашого сайту. «Слайдер» також виводиться за допомогою Javascript коду, який викликає вікно в правому нижньому кутку сайту розміром 300 Х 250 пікселів. Користувача є закриття даного вікна за допомогою натискання на спеціальний хрестик у вікні. Оплата системою проводиться за кожен клік по даній рекламі Вашими відвідувачами.

Плюси такого формату: високий показник КЕП, високий дохід при високій ставці кліка, немає ризиків для веб-майстрів і просто ненав'язливий рекламний формат, який приносить гарний прибуток.

Також система пропонує і інші рекламні формати на яких можна заробляти на сайті. Але про це докладніше Ви вже можете почитати і самі на сайті системи.

Працювати з даною системою дуже зручно. До речі, перед початком роботи Ви можете дізнатися свій приблизний дохід за допомогою калькулятора на сайті системи, а саме те, скільки можна заробити на банерах.

До речі, перед початком роботи Ви можете дізнатися свій приблизний дохід за допомогою калькулятора на сайті системи, а саме те, скільки можна заробити на банерах

Припустимо, якщо Ваш сайт має 5 000 переглядів на добу, то рекламному форматі «Sliding Banner», Ви можете заробити 840 рублів на місяць. Природно, цей дохід може відрізнятися, як в меншу, так і в більшу сторону.

Мережа монетизації трафіку з Ваших сайтів « Advertur «

Мережа Адвертур є одним з лідерів в Рунеті, і цілком ймовірно, такий успіх був досягнутий завдяки тому, що її створенням займалася команда широко відомого в колах власників сайтів РСЯ Яндекса - Профіт-Партнер, який, як Ви, напевно, пам'ятаєте, вже закрився і перестав працювати в інтернеті. І замість, для веб-майстрів, а саме з метою надати їм широкі можливості по монетизації сайтів був і створений «Адвертур».

Але варто зауважити, що модель роботи мережі Адвертур виглядає досить незвичайною, так як дає можливість кожному веб-майстру заробляти гроші на сайті з реклами, що показується відразу і декількох рекламних мереж, таких як Google Adsense, контекстної рекламної мережі Бігун, рекламної мережі Adriver і багатьох інших мереж. Що це означає?

Це означає, що власнику сайту, тобто Вам, досить встановити всього один рекламний код і Ви відразу ж підключаєте до свого сайту покази реклами з самих різних рекламних мереж. Вам не потрібно реєструватися в кожної рекламної мережі, досить мати всього один акаунт в Адвертур і вигідна для Вашого заробітку реклама сама підключиться до вашого облікового запису та буде показуватися на Ваших сайтах. Зручно, чи не так?

Ясна річ, що в даній рекламної мережі присутні не всі партнери Рунета, які займаються розміщенням реклами на сайтах від рекламодавців, але все ж, сенс, поставити один код і більше «не паритися» з приводу відсутності реклами просто величезний.

Щоб Ваш сайт був прийняти в систему необхідно, щоб:

 1. Ваш сайт мав щодобовий відвідуваність від 250 уникав на добу протягом останнього місяця, судячи зі статистики
 2. Сам сайт повинен бути розміщений на платному хостингу і на ньому повинен бути встановлений хоча б один лічильник, наприклад, від Liveinternet.
 3. І, природно, сайт не повинен порушувати законодавство РФ і інше.

Виплати в Адвертур відбуваються на такі популярні платіжні системи, як Вебмані, Яндекс.Деньги і ePayService.

Серед форматів реклами, які доступні власникам сайтів є найпопулярнішими в Рунеті, наприклад, рекламний блок розміром 468х60, 240х400 і так далі, а також доступний формат Річ-медіа і заробіток на мобільній рекламі, що особливо актуально, коли Ваш сайт дуже часто відвідують з мобільних пристроїв.

Мережа для продажу і покупки трафіку « Mydumedia «

Відмінна рекламна мережа для тих, хто хоче придбати трафік для збільшення клієнтів свого бізнесу, так і для власників сайтів, які хочуть продати свій трафік з проектів.

Якщо Ви хочете заробити на продажу трафіку зі свого сайту, то для Вас в даній рекламної біржі доступні наступні рекламні формати:

 • клікандери
 • слайдер
 • Layer
 • Банери різних розмірів
 • А також додатковий дохід від E-mail ретаргетінга, хто збирає бази потенційних клієнтів і знає як це робити

Судячи із заяв самої біржі, найбільш затребуваними форматами у клієнтів є:

 • Клікандери з оплатою за кожен клік по рекламі
 • Layer з оплатою за покази

Клікандери з оплатою за кожен клік по рекламі  Layer з оплатою за покази

Ви ж можете використовувати абсолютно будь-який доступний Вам формат, який підходить під структуру Вашого проекту.

Особливості рекламної мережі полягають у тому, що:

 • Ставлячи код рекламної мережі один раз, Ви відразу монетізіруете весь трафік Вашого сайту, включаючи мобільний трафік
 • Присутня можливість заробляти на сайтах абсолютно різних тематик, включаючи тематику для дорослих, а також на Warez, Download і ігрових ресурсах. Однак, кращий дохід в системі отримують сайти з тематиками - фінансів, онлайн-ігор, з продажу товарів (E-commerce), туризм і мобільних розваг.
 • Ні високих вимог до відвідуваності ресурсу - можна отримувати дохід у мережі навіть з мінімальним трафіком в 10 уникав на добу. Додавайте свої сайти в «MyDumedia», якщо Ви не пройшли модерацію в «Адвмакер».
 • Мінімальна сума доходу на висновок всього - 300 рублів, 10 доларів або євро.

Сервіс банерної реклами: «GinADS»

Мережа «GinADS» дозволяє заробляти на розміщенні реклами на сайтах по системі оплати як за кожен унікальний клік по ставці від 0,2 копійок, так і по системі показів реклами.

Мережа «GinADS» дозволяє заробляти на розміщенні реклами на сайтах по системі оплати як за кожен унікальний клік по ставці від 0,2 копійок, так і по системі показів реклами

Серед форматів реклами в даній мережі реклами можна скористатися наступними:

 • формат «Топлайн» (реклама на сайті по даному формату розміщується відразу під адресним рядком)
 • формат «слайдер» (розташування в нижньому правому куті сайту)
 • формат «Message» (також розміщується в нижньому куті сайту, а сам формат стилізований під повідомлення з соцмереж)
 • формат «Боттомлайн» (реклама розміщується в самому низу сторінки сайту на всю ширину)
 • формат «Full Screen» (це реклама у вигляді флеш-банера розміром 1000 х 700 пікселів)

У систему приймаються сайти з будь-яким рівнем відвідуваності і не порушують правила і законодавство РФ, тому, перш ніж додавати свій сайт в систему, з правилами варто, звичайно ж, ознайомитися.

Виплати можна отримувати на вебмані гаманець, який так популярний серед веб-майстрів.

Сервіс заробітку на мобільному трафіку з сайтів: « MobiADS «

У Вас є сайт з добовою відвідуваністю від 300 уникав в день? Тоді спробуйте додати цей інтернет-проект в Мобіадс!

В даний сервіс можна заробляти як на мобільному трафіку, так і на звичайному десктопном. Але в будь-якому випадку, якщо Ваш сайт відповідає вимогам, рекомендується заробляти в цьому сервісі хоча б на мобільному трафіку, так як Мобіадс налаштований саме під монетизацію такого виду трафіку. Якщо він у Вас є, природно, згідно зі статистикою лічильника, встановленого на сайті, наприклад, Яндекс.Метрики, тобто, присутні переходи з мобільних пристроїв, то реєструємося в Мобіадс.

Рекомендується сервіс Мобіадс використовувати з іншим будь-яким сервісом, наприклад, за такою схемою. Мобільний трафік сайту монетизируем в Мобіадс, а десктопний в будь-якому іншому сервісі, який спрямований на монетизацію такого виду трафіку. Загалом, поєднуйте різні сервіси під різні види трафіку. До того ж, варто відзначити, що Мобіадс дозволяє заробляти навіть на сайтах, які розміщені на безкоштовному хостингу, але знову ж таки за умови, що є відвідуваність більше 300 уникав в день.

Сервіс банерної реклами: «Whisla»

Дана рекламна мережа дозволяє заробити гроші власникам сайтів не тільки на продажу банерної реклами, але а також тематичних реклам з мінімальною ставкою за кожен унікальний клік на рівні 10 центів. Тому, після реєстрації в цій мережі, Ви можете додати свій сайт в систему і почати продавати контекстну рекламу на своєму сайті і банерну рекламу.

Мінімальний поріг виведення коштів з системи складає 20 доларів. Висновок можливий тільки на доларовий гаманець в системі електронних платежів Вебмані.Ру.

Вимоги до майданчиків (сайтів): в біржу приймаються сайти будь-якої тематики, але тільки ті, які розміщені на платному хостингу і мають відвідуваність від 100 відвідувачів в день.

Сервіс банерної реклами: «Ротабан»

Вимоги до майданчиків: ваш сайт повинен мати добову відвідуваність не менше 50 осіб. Контент на сайті повинен бути унікальним, сам сайт не повинен порушувати чинних законів РФ, сайт повинен бути російською мовою. Сайт повинен розміщуватися на платному хостингу.

Біржа банерної реклами: «ОУУ»

Якщо попередній сервіс, переважно пропонує розміщувати рекламу на блогах і, відповідно, заробляти на цьому, то дана біржа підходить як для блогів, так і для сайтів, форумів і цілих порталів - в загальному для всіх інтернет-проектів.

Вимоги до майданчиків: вимоги до сайтів в якійсь мірі у даного сервісу виглядають неоднозначними, тобто не існує жорстких рамок по відвідуваності і тематиці. Однак, слід знати, що в основному в сервіс приймають сайти у яких відвідуваність, як мінімум, 30 уникав на добу. Що стосується тематики, то тут все просто - приймаються сайти будь-якої тематики, які, природно, не порушують законодавства РФ, не використовують агресивну рекламу і так далі - все як в будь-яких інших сервісах.

Якщо Ви хочете додати в систему сайт, який розміщений на платному хостингу, то проблем не виникне, а в разі, якщо Ви маєте намір заробити на блозі, який розміщений на безкоштовній блог-платформі, наприклад, такий як Лі.ру або ЛайвЖурнал.ру, то майте на увазі, блоги на ці та інші блог-платформах в систему не приймаються.

Заробляти гроші можна на таких форматах, як банери, контекстна реклама і персональна фішка сервісу - Пікаділі. Пікаділі - це мультиформатний вид реклами у вигляді графічного рекламного блоку.

Оплачуються в системі покази реклами на сайті, кліки по розміщеній рекламі, а також присутній подневная оплата розміщеної реклами, тобто за кожен день розміщеної реклами власник може отримувати гроші, якщо, звичайно, рекламодавець замовить у Вас рекламу з оплатою за дні розміщення.

Системи вітрин банерів і вітрин посилань: «LinkWall» і «LinkSlot»

Ві, напевно зустрічалі на просторах інтернету, а самє, на яких-небудь сайтах так звані блоки ПОСИЛАННЯ від спеціалізованіх сервісів, Які назіваються сервісамі вітрин ПОСИЛАННЯ и банерів. Так ось, КОЖЕН хто має хоч Якийсь відвідуваній сайт, может в подібніх сервісах заробляті гроші. Все що потрібно це зареєструватися в сервісі, додати свій сайт в систему або відразу кілька сайтів, взяти коди сервісу і вставити їх на свій сайт. Після чого, якщо рекламодавці зацікавляться трафіків з ваших сайтів і будуть розміщувати на ньому рекламу, то Ви почнете отримувати за це гроші.

Заробляти на подібних сервісах можна як на розміщенні посилань, так і банерів і навіть поєднувати обидва види заробітку. Для цього потрібно просто створити кілька кодів для кожного з сайтів і встановити на своєму сайті в потрібному місці.

А Ви запитаєте, чи підходить даний вид заробітку для мого сайту? Звичайно, підходить! Можете і не сумніватися в цьому! Тому що заробляти можна на будь-якому сайті незалежно від кількості відвідувачів та SEO показників. Однак, чим більше трафік у Вашого сайту, тим він привабливіший в очах рекламодавців - так буде завжди. Але заробити гроші Ви зможете навіть з сайту з мінімальною відвідуваністю. Тому, реєструйтеся, додавайте свої сайти в системи, встановлюйте блоки посилань і банерів на свої сайти, і пробуйте заробляти!

Рекомендації по збільшенню доходів з сайту на монетизації трафіку

Поєднувати чи спосіб заробітку через сервіси вітрин з іншими системами, наприклад, через біржі банерів?

Однозначно, поєднувати! Таким чином, Ви заробите ще більше грошей! Як це поєднати?

Як варіант, через біржу банерної реклами лити трафік зі свого сайту на один формат - який саме, Ви можете вибрати самостійно, а через сервіс вітрин поставити на сайт блок посилань, який буде містити, наприклад, 5-7 посилань від рекламодавців.

Тому, поєднуйте сервіси, поєднуйте різні формати реклами і Ви заробите ще більше, ніж думаєте насправді!

Ще немає?
Чи варто взагалі заробляти на банерах?
Безумовно, власників сайтів хвилює таке питання як: «Чи варто взагалі використовувати монетизувати свій сайт банерної рекламою?
Що це означає?
Зручно, чи не так?
А Ви запитаєте, чи підходить даний вид заробітку для мого сайту?
Як це поєднати?