Донецкий техникум промышленной автоматики

Заробити на рекомендаціях в інтернеті

Заробіток на рекомендаціях в інтернеті Заробіток на рекомендаціях в інтернеті. В інтернеті можна запросто заробляти рекомендую людям щось скачати, просто рекомендуючи якийсь продукт. Бажано звичайно, щоб ви самі спочатку ознайомилися з даним продуктом, і потім вже рекомендували його.

Заробляти на рекомендаціях в інтернеті можна, якщо ви зареєстровані в якийсь партнерській програмі і рекомендуєте через неї щось за спеціальною вашої реферальськой посиланням іншим людям якийсь продукт.

Рекомендації - це насправді ефективний спосіб заробити в інтернеті. Хоча не кожен його використовує.

Що можна рекомендувати (деякі приклади):

1. Фільми. Ви подивилися новий фільм, він вам настільки сильно сподобався, що ви поспішаєте поділитися своєю думкою про фільм з іншими людьми і пишіть на своєму блозі відгук або рецензію на фільм. А потім в кінці вашої статті даєте ссилочку на сайт, де даний фільм можна скачати (не безкоштовно, а за плату). В даному випадку можна використовувати партнерську програму кіноперец , Яка працює з деяким магазинами з продажу фільмів, зокрема з таким як http://aakino.ru .

2. Книги. Ви любите багато читати, тоді вам підійде такий варіант заробітку на рекомендаціях, як - ви пишіть відгук про книгу на своєму блозі, даєте свою суб'єктивну оцінку цій книзі і даєте вашу персональну посилання на книгу, яку можна замовити в інтернет-магазин. Наприклад, можна використовувати такий відомий інтернет магазин, як озон .

3. Інфопродукти. Інформаційних продуктів скоро буде дуже багато. Але навіть і зараз на них можна заробляти. Ви пишіть думку про інформаційному продукті, про те, чим він вам допоміг, чого ви за допомогою нього досягли. Приклади деяких інформаційних продуктів, а точніше партнерок по ним:

- Партнери інфо-двд .

- Партнери Євгенія Попова .

4. Заробляти на файлообмінниках. Наприклад, закачати на файлообмінник програму, книгу та інше і давати на неї посилання, щоб люди завантажили їх. У файлообмінниках ви отримуєте певну плату за певну кількість завантажень продукту. Наприклад, за 1000 скачувань 2-5 доларів.

5. Інтернет-магазин. Ви купили в якомусь інтернет-магазині класну річ, розповідаєте про цю річ, про те яка вона класна, що ви давно про неї мріяли і даєте посилання на магазин (вашу партнерську посилання).

Рекомендації краще давати на своєму блозі, так як через деякий час ваша стаття буде проіндексована пошуковими системами і можливо, що через пошуковики до вас будуть заходити люди (причому цільові відвідувачі, які цікавляться даним питанням) і тут велика ймовірність того, що вони стануть покупцями, наприклад , книги або якихось інфопродуктов. Хоча можна давати рекомендації, використовуючи спеціалізовані форуми, або через соціальні мережі.

Мій особистий приклад заробітку на рекомендаціях в інтернеті.

Розповім про заробіток на манімастер . Загалом, це перша моя партнерка (інфопродукт), за допомогою якої мені вдалося заробити більш-менш нормальні гроші в інтернеті, завдяки яким я продовжував займатися заробітком в інтернеті і завдяки яким підтримувалося існування моїх сайтів (за хостинг і домени потрібно платити).

Спочатку я пробував давати посилання на продукти Манімастер в соціальних мережах, форумах - переходи були, але покупок не було. Потім вийшов продукт Манімастер 5. Я хотів сильно сам дізнатися про що пишеться в цьому інфопродукта. Шукав в інтернеті як скачати безкоштовно його. Спочатку нічого не знайшов. А потім через місяць мені одна людина на одному форумі дав посилання на цей продукт. Я скачав його, ознайомився і дав свою думку на своєму сайті - розхвалив цей продукт. Потім на іншому сайті став писати про цей інфопродукт і про те, що мені він дав (я використовував знання які отримав з книги манімастер 5 і ділився свої результатами, які були і невеликими). І потім, десь тільки через 5 місяців почалися перші продажі книги з даної партнерки. Приблизно півроку мені довелося чекати перших продажів. І зараз за весь час (трохи більше 1.5 року) я заробив в ній майже 506 доларів. А для цього мені просто знадобилося пару раз про неї написати, а потім вже нічого не робити.

Даний метод я пробував і на інших партнерка (писав про них свою думку). Але результати вийшли не такі суттєві. Ніколи не знаєш заздалегідь - що вистрілить у тебе і приведе до результатів, а від чого буде відгук дорівнює нулю.

Заробляйте і ви на рекомендаціях в інтернеті! І чим більше ви рекомендацій дасте - чим більше ваша ймовірність заробити.

(Visited 48 times, 1 visits today)