Донецкий техникум промышленной автоматики

«Заряджений» Volkswagen Passat відзначився на автосалоні в Детройті 2013

Минулий рік виявився найвдалішим для Volkswagen Passat за весь час присутності моделі на цьому ринку

Минулий рік виявився найвдалішим для Volkswagen Passat за весь час присутності моделі на цьому ринку. Так що німецький автовиробник вирішив закріпити цей успіх, демонструючи, як він збирається це зробити і на автосалоні в Детройті 2013. Тут перед публікою постав «заряджений» Volkswagen Passat. Новинка ховає під своїм капотом «полум'яне серце» на 1,8 літра і 250 кінських сил. У парі з ним працює 6-швидкісна автоматична трансмісія.

Працюючи над новинкою, Volkswagen не залишив без уваги і зовнішнє оформлення. Так, Volkswagen Passat отримав нові 19-дюймові легкосплавні диски Luxor, біксенонові головні фари, світлодіодні задні ліхтарі і бічні дзеркала з карбонової обробкою. Салон автомобіля також отримав обробку під карбон, а кліренс моделі був зменшений в порівнянні зі стандартним Passat. Поки що новинка носить статус концепту, але за кілька днів має перетворитися в серійну модель.

Поки що новинка носить статус концепту, але за кілька днів має перетворитися в серійну модель

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Ярослав золотник

Онлайн-редактор сайту «Автоцентр» Любов до письменництва виявилася для мене визначальним фактором при виборі професії журналіста. По правді кажучи, мій прихід в автожурналістіку був скоріше випадковістю, ніж свідомим кроком, але я ніколи не шкодував про те, що мій шлях привів мене саме до неї. Автомобільний світ сповнений джерел натхнення, черпати з яких завжди цікаво. Можливо, хтось вважає за краще, щоб його хобі переростало в роботу, мені ж більше до душі, коли робота стає хобі. Google+

Інші матеріали автора: