Донецкий техникум промышленной автоматики

Замовити сайт безкоштовно

  1. Створити веб сайт безкоштовно
  2. Розробка сайту
  3. Ми - на зв'язку!

Створити веб сайт безкоштовно

Хороший сайт безкоштовно? Таке буває!

Насправді більшості замовників потрібен нескладний міні сайт в чотири сторінки. Такий веб сайт, крім головної сторінки, повинен містити перелік пропонованих послуг (товарів), портфоліо і сторінку з контактами. У більшості випадків цього цілком достатньо, і інформація на сайті не змінюється роками. Навіщо ж витрачати зайві гроші на утримання фахівців, які здійснюватимуть технічну підтримку? Але ж Ви легко можете віддати тільки за створення Вашого сайту від 2 450 до 300 000 рублей, і навіть більше, в залежності від того, куди зверніться. Це - тільки за створення сайту! А потім все одно треба оплачувати хостинг і доменне ім'я.

Що пропонуємо ми? Ми беремося створити хороший сайт безкоштовно, і зробимо його досить швидко. Це буде реально високотехнологічний ресурс дуже солідного рівня, що відповідає всім сучасним вимогам, а не те, що пропонують інші. Надалі Ви платите тільки за хостинг і доменне ім'я. Раз в рік. Решта - робимо ми. (Підбір та покупка кращого доменного імені, первинна оптимізація сайту, правильні ключові слова, розміщення на надійному хостингу та інше.) Є й інші пропозиції щодо створення безкоштовного сайту. Ви легко можете їх знайти в інтернеті і порівняти з нашим, щоб переконатися - ми пропонуємо найнижчу ціну за хостинг і домен і найвищу якість.

Вам важко самостійно розібратися в спеціальної термінології і інших тонкощах? Покажіть наші пропозиції фахівця, якому Ви довіряєте - і він, в разі, якщо Ваш проект відповідає нашим умовам, обов'язково порекомендує наше рішення як вельми грамотне і вигідне.

Розробка сайту

Нічого зайвого. Тільки те, що дійсно необхідно!

Ви вже знайомі з "принадами" інших варіантів безкоштовного створення сайтів, їх величезними нав'язливими рекламними банерами на сторінках Вашого інтернет-ресурсу? Ми позбавимо Вас від цього жаху! Тепер - перейдемо до розрахунком.

Рахуйте самі. Мінімальна вартість осудної хостингу - 210 рублів на місяць. (Варіант за 130 - навіть не розглядаємо, хостинг без PHP не має сенсу). А вартість доменного імені - 580 рублів на рік. Разом - 3100. З нами Вам не доведеться платити навіть по мінімуму. Всього 3000 рублів в рік, - і Ви рятуєтеся від всіх проблем, пов'язаних з підтримкою сайту.

Настійно рекомендуємо - обов'язково порівняйте наші пропозиції з іншими можливими варіантами, величезна кількість яких легко знайти за допомогою популярних пошукових систем.

Зверніть увагу, на питання про те, чому сайт спедлагают зробити безкоштовно, зазвичай відповідають ветувати і невиразно. Ми ж говоримо те, що є. Подивіться розцінки на хостинг ще раз. Ми просто купуємо дорожчий тарифний план і використовуємо його для кількох сайтів. Ось і весь секрет. Для нас головне - прозорість процесів і суворе дотримання домовленостей.

Звичайно, ми можемо надати і інші послуги, які є в арсеналі пристойних веб-студій (просування сайту, створення різних елементів для нього та інше), але вже за звичайними цінами. Звертайтеся, обговоримо. Однак, більшості замовників всі ці додаткові послуги, елементи і функції - не потрібні. І ми, на відміну від інших, - ні в якому разі не збираємося нав'язувати ці додаткові опції.

Ми - на зв'язку!

І завжди готові Вам допомогти!

Якщо Вам з часом знадобиться поміняти контактні дані або виправити якусь дрібницю, - ми зробимо це безкоштовно. (В рамках здорового глузду, звичайно.) Якщо знадобиться щось більше - тоді ми готові зробити все необхідне за звичайними розцінками.

Поки Ви оплачуєте хостинг і доменне ім'я - створений для Вас сайт підтримується нами і майже безперебійно функціонує. Чому "майже"? Тому, що всі серйозні хостинг-провайдери сьогодні забезпечують Аптайм (час роботи сайту в процентах) більш 99. У реальності Ваш сайт може бути недоступний пару годин в місяць. Це як раз і відповідає обіцянкам. Просто Ви повинні відразу знати про це.

Статистика Вашого сайту надається безкоштовно і щодня приходить на Ваш e-mail.

До речі, цілком можливо, що Вам виявиться під силу створення сайту своїми руками з нуля безкоштовно . Прочитайте статтю, вона вже багатьом допомогла. Створити сайт візитку безкоштовно можна і самостійно. У Вас все вийде, треба тільки витратити необхідну кількість часу і праці. Але якщо часу немає і немає бажання заглиблюватися зокрема, - ми завжди готові допомогти!


Навіщо ж витрачати зайві гроші на утримання фахівців, які здійснюватимуть технічну підтримку?
Що пропонуємо ми?
Вам важко самостійно розібратися в спеціальної термінології і інших тонкощах?
Ви вже знайомі з "принадами" інших варіантів безкоштовного створення сайтів, їх величезними нав'язливими рекламними банерами на сторінках Вашого інтернет-ресурсу?
Чому "майже"?