Донецкий техникум промышленной автоматики

Замок Річарда в Києві чекає реставрація

У дворику працює техніка. Фото: "Обозреватель"

Замок Річарда в Києві чекає реставрація Олександр Марущак https://cdn.segodnya.ua/img/article/6902/71_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/6902/71_tn.jpg 2016-02- 10T00: 21: 00 + 02: 00 Люди Біля будівлі облаштують красивий внутрішній дворик

На подвір'ї замку Річарда, на Андріївському узвозі, кияни помітили кран і бульдозер. Поруч з ними - зруйновану цегляну стіну однієї з прибудов.

"Ми не видавали жодних дозволів про роботи на цьому об'єкті", - повідомили нам в мерії. Відомо, що сам замок і земля під ним належать громадянину США . Пару років тому обговорювалася ідея перетворити легендарне будівля (1905 року побудови) в готель, але влітку минулого року влада заявляла, що майбутнє замку невідомо, мовляв, рішення за власником. Також була ідея зведення у дворі замку таунхаусів, але фахівці запевняли, що проводити там будівельні роботи небезпечно.

Представники власника замку заявляють, що вони облаштовують внутрішній дворик, для цього вирішили знести прибудову (1989-90 р) до замку Річарда, яка з'єднана з ним металевими балками. Там планують розбити клумби і встановити Водограй .

"Замок ніхто не руйнує. Власник вже 13 років хоче провести реставрацію замку Річарда і привести його в належний вигляд. Реставрація ось-ось почнеться", - повідомили нам представники власника.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку