Донецкий техникум промышленной автоматики

З України йде біда: Лукашенко екстрено віддав наказ зміцнити кордон - новини України - Білорусь

Президент Білорусі Олександр Лукашенко віддав екстрений наказ про зміцнення державного кордону з Україною і збільшенні кількості прикордонників.

Таке рішення він прийняв після бесіди з держсекретарем Ради безпеки Станіславом Засемом, головою Держприкордонкомітету Анатолієм Лаппо і міністром внутрішніх справ Ігорем Шуневич, повідомляє "БелТА" .

Лукашенко вказав на випадки контрабанди, розповівши про затримання людини, у якого в арсеналі були кулемети, десяток автоматів, два десятка гвинтівок, десять тисяч патронів і так далі.

"Тому прийнято рішення встановити кордон з Україною. Потрібна там чисельність - потрібна. Давайте подивимося. Але не скопом - туди сотню, туди тисячу, а по одній людині, куди треба. Без всяких начальників. Їх має бути по мінімуму", - підкреслив президент .

Олександр Лукашенко

Він ще раз підкреслив, що бездумного підвищення чисельності бути не повинно, але зміцнювати кордон треба, так як ми бачимо "скільки звідти йде сьогодні біди для Білорусі".

"Ми повинні закрити кордон. Але не для порядних людей, а для бандитів, для тих, хто везе зброю", - додав білоруський лідер.

Також зазначається, що чисельність білоруських прикордонників на ділянці кордону з Україною буде збільшена за рахунок перерозподілу загальних штатів силових відомств.

як повідомляв OBOZREVATEL , раніше Лукашенко закликав Росію визначитися з форматом на кордоні, зазначивши, що Білорусь готова ввести контроль, якщо РФ її закриє.

Ти ще не підписаний на наш Telegram ? Швидко тисни!