Донецкий техникум промышленной автоматики

Workno як видалити зі стартової сторінки браузера і з комп'ютера: інструкція, поради

 1. Що являє собою вірус Workno, і як він себе проявляє
 2. Як видалити стартову сторінку Workno.ru
 3. Як видалити Workno повністю з комп'ютера

Інтернет вивів вірусне програмне забезпечення на новий рівень

Інтернет вивів вірусне програмне забезпечення на новий рівень. Тепер зловмисники прагнуть не тільки вкрасти дані користувача, але і показати йому максимальну кількість рекламних банерів від своїх партнерів або перевести користувача на певний сайт. Кількість подібних вірусів регулярно збільшується, і останнім часом найбільшого поширення набуло шкідливе програмне забезпечення, яке призводить користувачів на сайт Workno.ru. В рамках даного матеріалу ми розглянемо, як видалити Workno не тільки з браузера, а й повністю з комп'ютера.

Що являє собою вірус Workno, і як він себе проявляє

У мережі можна знайти чимало вірусів, які аналогічні за дією шкідливого програмного забезпечення Workno У мережі можна знайти чимало вірусів, які аналогічні за дією шкідливого програмного забезпечення Workno. По суті, відомий вірус Вулкан діє схожим чином, але процес видалення у них різниться.

Основні «симптоми», які підкажуть власнику, що він підхопив вірус Workno, такі:

 • Відкривається Workno.ru при запуску Google або інший пошукової системи, в залежності від налаштувань вірусу;
 • Стартова сторінка браузера замінена зі звичною на сайт Workno;
 • При завантаженні сторінок в браузері можуть з'являтися спливаючі вікна з рекламою.

Якщо ви спостерігаєте подібні «симптоми», необхідно видалити стартову сторінку Workno.ru з опери, google chrome або іншого браузера, а так само прибрати всю інформацію про даному програмному забезпеченні з комп'ютера, щоб проблема не повернулася знову.

Як видалити стартову сторінку Workno.ru

Залежно від того, який браузер ви використовуєте, процес видалення буде трохи відрізнятися. Нижче ми наведемо інформацію, як видалити стартову сторінку Workno з Google Chrome - найпопулярнішого браузера. При цьому якщо ви користуєтеся браузерами Opera, Mozilla, Microsoft Edge або іншими, зробите зазначені дії в них.

Процес видалення вірусу Workno з Google Chrome:

 1. Запустіть браузер і в правому верхньому куті натисніть на 3 смуги, щоб розкрилося меню. Виберіть серед доступних пунктів «Налаштування»;
 2. Практично на самому початку вибору параметрів роботи браузера, є пункт «При запуску відкрити». У ньому може бути прописана сторінка Workno.ru, якщо перемикач встановлений на пункт «Задані сторінки». Видаліть зі списку заданих сторінок Workno або просто переведіть даний параметр на пункт «Нову вкладку»;
 3. Після цього закрийте браузер і натисніть правою кнопкою миші на ярлик, з якого ви зазвичай його запускаєте. У випадаючому меню виберіть «Властивості»;
 4. У властивостях на вкладці «Ярлик» необхідно перевірити рядок «Об'єкт». У ній має міститися пряма адреса до exe файлу, без сторонніх веб-адрес. Тобто, дана рядок повинна закінчуватися на: \ chrome.exe ". Якщо після цих символів є інші, їх слід видалити. Після того як адреса ярлика буде очищений, натискайте «ОК».

На цьому автоматичне завантаження Workno.ru при старті браузера повинна припинитися, але необхідно додатково видалити всю інформацію про образами додатку з комп'ютера, щоб проблема не повернулася знову.

Як видалити Workno повністю з комп'ютера

Як і будь-який вірус, Workno додає інформацію про себе в автозавантаження і реєстр комп'ютера. Його звідти необхідно видалити, щоб він більше не замінював інформацію в ярлику браузера. Робиться це в такий спосіб:

 1. Натисніть на клавіатурі комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Del і перейдіть в «Диспетчер завдань». Далі виберіть в ньому параметр «Детальніше» та вкладку «Автозавантаження»;
 2. У ній необхідно відшукати завдання, яка відноситься до Workno, а після її відключити. Для цього клікніть по завданню правою кнопкою миші і виберіть відповідний пункт.
 3. Після того як в автозавантаженні програма буде відключена, необхідно видалити її залишки з реєстру. Щоб зайти в реєстр натисніть клавіші Windows + R і пропишіть команду Regedit;
 4. У самому реєстрі виберіть пункти «Правка» - «Знайти» і пропишіть в пошуку назву вірусу - Workno, після чого запустіть пошук. Всі знайдені об'єкти необхідно видалити.

Після того як видалення Workno з комп'ютера буде завершено, перезавантажте його і перевірте, що браузер більше мимоволі не переходить на небажані сторінки.