Донецкий техникум промышленной автоматики

Word 2007 рядок стану

  1. Рядок стану Word закрита панеллю задач
  2. дистрибутив Word

Була у мене в Word 2007 рядок стану. Зручна. Розташована в нижній частині екрана. Показує кількість сторінок в документі, номер поточної сторінки документа, масштаб документа і ще цілий ряд параметрів документа (рис. 1, клікніть по малюнку для збільшення): Була у мене в Word 2007 рядок стану

Мал. 1 На панелі стану Word 2007

Її, рядок стану, навіть налаштовувати можна. Для цього у вільному місці рядка стану потрібно натиснути правою кнопкою миші і з'явиться контекстне меню (рис. 2). Ставимо або прибираємо галочку біля цікавить параметра і тим самим виконуються настройки рядка стану в Word 2007.

Мал. 2 Налаштування рядка стану в Word 2007

І раптом - ні рядка стану. Як корова язиком злизала. Що трапилося? Що сталося? Куди і на що натиснула? Не зрозуміло.

Пробую відновити. Зберігаю документ, з яким працювала. Закриваю Word. Запускаю Word знову, відкриваю документ. Рядок стану, на жаль, не з'явилася.

Перебираю всілякі налаштування Word 2007. Наприклад, шукаю в верхньому меню «Вид», але там нічого немає про рядку стану. Коли вона була на своєму місці, я її якось і не помічала. І ось ця корисна рядок зникла ...

Спробуємо перевірити найпростіший варіант.

Рядок стану Word закрита панеллю задач

Якщо в Windows 7 або в Windows 8.1 через Панель завдань проглядає рядок стану Word або навіть не проглядає, в будь-якому випадку спочатку спробуємо простий варіант.

1) Потрібно відкріпити Панель завдань, докладніше ТУТ . Потім слід перенести Панель задач вліво або вправо на екрані. Тоді внизу екрана буде все видно, в тому числі, можливо, буде видно рядок стану Word. Якщо не видно, значить, її дійсно немає.

2) В правому верхньому кутку вікна Word є 3 кнопки:

2) В правому верхньому кутку вікна Word є 3 кнопки:

Мал. 3 Кнопки в правому верхньому кутку у вікні Word

Треба натиснути на кнопку "Відновити після розгортання" (2 на рис. 3), щоб у вікна Word з'явилася кордон.

3) Потім потрібно підвести курсор миші до межі вікна Word і підняти вікно вгору, щоб зменшити його знизу.

4) Повернути Панель завдань вниз, закріпити її.

5) В правому верхньому кутку Word клікнути на кнопку 2 на рис. 3 і розгорнути вікно на весь екран. Переконатися візуально, що рядок стану Word тепер видно і вона знаходиться на місці.

Якщо цей варіант не підійшов, перейдемо до більш складного варіанту.

дистрибутив Word

Варіант серйозніше - це дистрибутив (установча програма) Word 2007 в складі дистрибутива MS Office 2007. Вставляю диск з дистрибутивом MS Office 2007. Знаходжу на ньому дистрибутив Word 2007. Перше бажання - повністю видалити Word 2007 з комп'ютера, а потім заново встановити його з дистрибутива .

Але потім вирішую спробувати встановити Word 2007 поверх встановленої програми, не видаляючи її зі списку встановлених програм. Тому що якщо не вийде установка поверх працюючого програмного забезпечення, то я завжди встигну видалити стару програму і потім встановити її заново.

Отже, запускаю програму установки Word 2007. Подвійне клацання лівою кнопкою миші по відповідній іконці у вікні на диску і ... Менш ніж на 1 секунду з'являється вікно установки Word 2007, в якому встигаю прочитати напис «Проводиться настройка параметрів Word 2007». навіть скріншот не встигла зробити, щоб показати це наочно. Потім вікно зникає і більше нічого не відбувається. Взагалі нічого не відбувається.

Тоді наважуюся знову запустити Word 2007. І бачу на звичному місці довгоочікувану рядок стану. Ось, як виявляється, все просто! Розробники Word 2007 все передбачили. І навіть цю незвичайну ситуацію зникнення рядки стану.

Але до сих пір мені не зрозуміло, як із усього різноманіття налаштувань Word 2007, вони вирішили, що мені потрібно відновити саме рядок стану. Хоч би питання задали в процесі відновлення параметрів, наприклад, яка настройка Вам потрібна. Ймовірно, в цьому випадку все робиться « за замовчуванням ». Тобто, розробники Word 2007 самі прийняли рішення з приводу того, що саме потрібно користувачеві, не ставлячи йому «зайвих» запитань. Дрібниця, але приємно! Менше секунди, і все знову працює звичним чином.

Даремно лають компанію Microsoft за нібито погана якість програмних продуктів і слабку орієнтацію на користувачів. Чудова якість і найкраща орієнтації на споживача - користувач ще нічого не сказав, а вони вже все зробили і, головне, що зробили саме те, що потрібно користувачеві.

PS Рекомендую з комп'ютерної грамотності ще почитати:

Довідкова система Word

Як малювати в Word?

Як зробити гіперпосилання в Word?

Як перетворити DOC в PDF?

Як поставити тире в програмі Word?


Автор: Надія


Що трапилося?
Що сталося?
Куди і на що натиснула?
Як зробити гіперпосилання в Word?
Як перетворити DOC в PDF?
Як поставити тире в програмі Word?