Донецкий техникум промышленной автоматики

WinZip® 11.2 - нові можливості

 1. опис
 2. опис
 3. опис
 4. Покращення майстра завдань WinZip - ТІЛЬКИ PRO
 5. Базова підтримка перегляду зображень
 6. Інші зміни в WinZip 11.0

опис

WinZip® 11.2 - це оновлення останнього основного випуску WinZip 11.0. Крім можливостей, реалізованих у версіях WinZip 11.1 і WinZip 11.0 (описані нижче), в WinZip 11.2 внесені наступні зміни.

 • Підтримка Unicode, що забезпечує відображення міжнародних символів в іменах Zip-файлів в разі, коли Zip-файл спільно використовується двома комп'ютерами з різними кодовими сторінками (набір символів за замовчуванням). Для включення підтримки Юнікоду необхідно створювати і відкривати Zip-файл за допомогою програми з підтримкою розширень Юникода в форматі Zip-файлу (наприклад, WinZip 11.2)
 • Інтегрована підтримка LHA для створення, відкриття та розпакування LHA-архівів (LHA і LZH). Ця функція знімає необхідність використання сторонньої DOS-програми
 • Скасування підтримки DOS-програм сторонніх розробників (ARJ і ARC)
 • Невеликі виправлення і поліпшення


опис

WinZip 11.1 - це оновлена ​​версія останнього основного випуску, WinZip 11.0, підтримує Microsoft® Windows Vista®. Крім можливостей версії WinZip 11.0 (описані нижче), WinZip 11.1 включає наступне.

 • Емблема Certified for Windows Vista
 • Панель інструментів і значки програми в стилі Windows Vista
 • Інтерфейс користувача в стилі провідника Windows Vista
 • Підтримка 64-розрядних версій Windows Vista і Windows® XP, а також 32-розрядних версій Windows Vista, Windows XP і Windows 2000
 • MSI-файл для простої настроюваної установки


опис

WinZip 11.0 включає можливості, засновані на надійному фундаменті версії WinZip 10.0. Завдяки відгукам користувачів був поліпшений майстер завдань: крім того, була вдосконалена технологія стиснення і підвищено зручність роботи, а також додана можливість відкриття файлів формату BZ2 і RAR.

Як і версія WinZip 10.0, версія WinZip 11.0 випускається з наборами можливостей Standard і Pro і завдяки вдосконаленій технології стиснення може вважатися найбільш універсальною програмою WinZip з усіх випущених раніше. За допомогою нової функції «найкращий метод» WinZip автоматично вибирає найкращий метод стиснення кожного файлу на основі його типу. Це гарантує максимально можливе стиснення кожного файлу, який додається в Zip-файл. WinZip 11.0 також забезпечує поліпшене стиснення музичних WAV-файлів без порушення цілісності файлу або якості звуку. Більш того, WinZip підійде і користувачам, яким необхідно відкривати файли BZ2 або RAR.

Якщо ви використовуєте майстер завдань WinZip Pro для резервування наборів даних, архівації важливих документів або регулярної відправки інформації іншим користувачам, то неодмінно оціните удосконалення версії WinZip 11.0 Pro. Тепер в майстрові завдань можна налаштувати автоматичну відправку після виконання завдання файлу журналу і / або результуючого Zip-файлу, за допомогою нової функції огляду шукати певну папку на FTP-сервері і вибирати для користувача завдання безпосередньо з меню «Майстер завдань» і «Швидкий вибір».

І нарешті, зареєстровані користувачі будь-якої попередньої версії WinZip можуть оновити програму до версії WinZip 11.0 за половину звичайної ціни.


Основні зміни в версії 11.0


Удосконалення в стисканні
В випуски Standard і Pro входять можливості, завдяки яким WinZip 11.0 стає найбільш універсальною програмою з усіх попередніх. Тепер доступні наступні можливості Автоматичний вибір найкращого методу стиснення
Максимально ефективне використання поліпшених методів стиснення WinZip 10.0 завдяки настройці автоматичного вибору.

Починаючи з версії WinZip 10.0, в WinZip підтримуються додаткові і більш ефективні методи стиснення в рамках формату Zip-файлу: PPMd і bzip2. Хоча завдяки цьому продукт став більш потужним, користувачі іноді побоюються неправильного вибору методу стиснення. Тепер в програмі WinZip доступний автоматичний вибір методу стиснення для кожного файлу, який додається в Zip-файл, який дозволяє створювати мінімально можливий Zip-файл, а значить, заощадити час передачі даних і цінне дисковий простір.

Примітка. Для витягнення файлів, стислих за допомогою методу PPMd або bzip2, потрібна сумісна програма для роботи з Zip-файлами. В даний час WinZip 9.0 або новіші версії будуть обробляти Zip-файли, стислі за допомогою методу bzip2. Для обробки файлів, стислих методом PPMd, буде потрібно версія WinZip 10.0 або новіша.

Стиснення музичних WAV-файлів
При виборі методу найкращого стиснення використовується алгоритм стиснення WAV-файлів без втрат. Це необхідна функція для любителів музики, яким важливо зберегти цілісність файлу і якість звуку. Підтримка файлів формату BZ2 і RAR (тільки витяг)
Розпакування BZ2 і RAR-файлів без запуску окремого додатка.

Покращення майстра завдань WinZip - ТІЛЬКИ PRO

У WinZip 10.0 Pro стала доступна нова можливість - майстер завдань WinZip. Це потужний засіб для підвищення ефективності та автоматизації роботи, що дозволяє створювати завдання стиснення із зазначенням властивостей практично будь-якого повторюваного завдання: що, де, коли і як необхідно виконувати.

При створенні версії WinZip 11.0 ми керувалися вашими відгуками, які дозволили нам внести додаткові поліпшення в майстер завдань. У майстра завдань WinZip 11.0 використовуйте такі опції

Автоматична настройка відправки звітів і Zip-файлів майстром завдань
Для створення власних Zip-завдання, які будуть виконуватися автоматично або після натискання кнопки, і майстер завдань буде відправляти по електронній пошті повідомлення про успішне завершення завдання або про наявність проблем. Крім того, в майстра завдань можна налаштувати відправку по електронній пошті отриманого Zip-файлу і / або файлу журналу завдання. Пошук на FTP за допомогою кнопки «Огляд»
Необхідно вказати тільки розташування FTP-сервера - точне ім'я папки знати не потрібно. Просто перейдіть до потрібної папки за допомогою нової можливості огляду діалогового вікна FTP. Підтримка пасивного (PASV) FTP
При встановленому брандмауері можуть виникати проблеми з архівацією на FTP-сервері. Проблема вирішується за допомогою пасивного режиму. Простіше кажучи, при використанні цієї можливості FTP-сервер отримує інструкцію про очікування контакту з боку клієнта, а не намагається активно посилати брандмауера команди перевірки зв'язку (що ведуть до того, що брандмауер забороняє доступ). Якщо контакт ініціюється клієнтом (а не сервером) через правильний порт і для певної дії, то брандмауер, швидше за все, дозволить FTP-сеанс. Вибір користувальницьких завдань з меню «Швидкий вибір» і «Майстер завдань»
Створені за допомогою майстра завдань WinZip завдання можна було швидко зв'язатися з меню завдань або поза програмою WinZip клацанням значка «Швидкий вибір WinZip» на панелі завдань.

Базова підтримка перегляду зображень

Можливості версій Standard і Pro спрощують організацію файлів цифрових зображень. WinZip 11.0 підтримує наступне.

Перегляд мініатюр в вікні WinZip без запуску окремого додатка
Якщо в Zip-файлі містяться зображення, їх можна переглядати через мініатюри без попереднього вилучення. Завдяки цьому робота з зображеннями в Zip-файлах стає набагато простіше і швидше. Перегляд повнорозмірних зображень за допомогою нового засобу перегляду зображень WinZip - ТІЛЬКИ PRO
У ряді випадків потрібен детальний перегляд зображення, і тоді мініатюри недостатньо. Тепер зображення можна переглядати без вилучення з Zip-файлу.

Інші зміни в WinZip 11.0

Додаткові зміни в WinZip 11.0 включають наступне.

Відправка Zip-файлів по електронній пошті прямо з меню «Файл» WinZip
Для відправки Zip-файлу по електронній пошті в WinZip 11.0 передбачена нова функція «Відправити», доступна через меню «Файл» WinZip. Збереження на FTP або компакт- або DVD-диск - ТІЛЬКИ PRO
Функція «Надіслати» WinZip 11.0 Pro дозволяє відправляти Zip-файл на віддалений FTP-сервер і / або записувати його на компакт-або DVD-диск. Розширені мітки часу
Тепер в WinZip 11.0 використовуються тимчасові мітки NTFS (а не DOS-час). Завдяки цьому досягається підвищена точність тимчасових міток, а час за Гринвічем (GMT) вносить ясність при спільному використанні Zip-файлів поза локального часового поясу. Це особливо зручно при резервуванні Zip-даних. Задаються альтернативні розширення
Намагаючись збільшити безпеку мережі, багато мережеві адміністратори блокують різні розширення файлів. Якщо адміністратор встановив політику блокування Zip-розширень, але вам необхідно обмінюватися Zip-файлами з надійним джерелом, можна узгодити фіктивне альтернативне розширення (наприклад, ABC) і просто зіставити його програмі WinZip. При цьому ймовірність отримання і відправки Zip-файлів збільшиться, а в програмі WinZip ці файли будуть відкриватися як стандартні Zip-файли.

Завантажити зараз