Донецкий техникум промышленной автоматики

Web-forwarding (Веб-переадресація) | Центр інтернет-імен України

Послуга Web-forwarding (Веб-переадресація) дозволяє перенаправляти HTTP-запити від користувачів з вашого доменного імені на іншу веб-сторінку.

Користувачі, які набрали в адресному рядку браузера Ваше доменне ім'я (або прийшли на нього з іншого сайту), будуть перенаправлені на веб-сторінку, адреса якої Ви вкажете в налаштуваннях послуги Web-forwarding. Для роботи послуги Web-forwarding, для домену безкоштовно надаються DNS-сервера і інструмент для їх налаштування.

Доступні два режими роботи послуги:

1. Перенаправлення запиту - при виборі даного режиму переадресації, користувач буде відразу ж перенаправлений на веб-сторінку, яка вказана в налаштуваннях послуги. Фреймів при цьому створюватися не буде, а в аресной рядку буде видно адресу, на який була зроблена переадресація, замість імені переадресуемого домену.

2. Маскування адреси у фреймі - при виборі даного режиму переадресації, користувач буде відразу ж перенаправлений на веб-сторінку, яка вказана в налаштуваннях послуги. При цьому в адресному рядку браузера видно адресу домену з якого здійснюється переадресанія і не видно справжню адресу веб-сторінки. Веб-сторінка на яку здійснюється перенаправлення буде знаходитися всередині фрейму, і при всіх переходах по посиланнях усередині цього фрейму в адресному рядку відвідувачі будуть бачити доменне ім'я, з якого було зроблено перенаправлення. Зверніть увагу: істинний адресу веб-сторінки, на яку здійснюється перенаправлення, хоча і не відображається в адресному рядку браузера, все ж може бути легко обчислений будь-яким відвідувачем.

Послуга надається для доменних імен обслуговуються компанією «Центр інтернет-імен України» ( www.ukrnames.com ). Якщо у Вас є домен обслуговується іншим реєстратором, Ви можете перенести його в «Центр інтернет-імен України» ( http://ukrnames.com/domains/transfer_domains.jsp ) І активувати для його послугу Web-forwarding.

Після активації послуги Web-forwarding, Ви зможете її налаштувати на свій розсуд або при необхідності, вмикати / вимикати протягом усього періоду реєстрації доменного імені.

Послуга надається безкоштовно