Донецкий техникум промышленной автоматики

Ву Шайн - Хроніки Акаши про радості життя (2).

Хіба ми транслюємо низьку енергію, коли відчуваємо страх або біль? Якщо так, то як ми можемо ефективно перетворювати цю енергію без процесу зцілення болю?

Коли ви перебуваєте в епіцентрі переживань, якщо ви зліться, і ви знаєте, що зліться, і ви нагнітаєте гнів, ви, насправді, випромінюєте дуже високу частоту.

Ваше тіло випромінює вищу вібрацію енергії, коли ви знаходитесь в розпал переживань життєвої болю, або страху, або будь-який інший емоції, або досвіду.

Коли ви перебуваєте в болю, і ви знаєте, що це боляче, і ви дозволяєте тілу мати справу з цим болем, ви, насправді, випромінюєте дуже високу частоту. Це дуже проливає світло енергія, вона проходить крізь вас, коли ви докладно проживаєте досвід того, що ви переживаєте.

Це включає в себе радісні моменти і болючі моменти.

Коли ваше серце розривається, і ви просто обіймаєте себе і говорите собі, що все в порядку, і плачете протягом довгого часу, ви насправді випромінюєте красиву, яка проливає світло, високо вібраційну енергію.

Якщо, з іншого боку, у вас розбите серце, і ви говорите собі, що більше не повинні плакати, і ви утримуєте в собі стан розбитого серця або утримуєте цей біль всередині, ось коли ваша енергія стає дуже низькою.

Ви випускають дуже низьку частоту, якщо зберігайте в собі більшу частину пригнічених емоцій або страху і болю. Дійсно, рівень вашої вібрації в більшій мірі відображає вашу справжню особистість, ніж ті емоції, які ви відчуваєте. Якщо ви відчуваєте страх або щастя, ви можете мати дуже високу частоту, якщо ці почуття збігаються з тим, що ви насправді переживаєте.

Якщо ви відчуваєте страх або щастя, і при цьому ви пригнічуєте енергію цього страху або щастя, то ваші вібрації знижуються. Заковика в тому, що проживаючи людське життя, ви не завжди можете висловити повну гаму емоцій в кожній ситуації.

Є моменти, коли краще почекати повернення додому, а потім вже плакати. Є моменти, коли краще проковтнути свої слова, замість того щоб наговорити образливі речі, тому що ви гнівайтесь. Це нормально. Завдання переходу в більш просвітлений життя - навчитися розрізняти відповідний час для вираження емоцій, і які відповідні способи вираження того, що вам потрібно висловити.

Іноді вам потрібно висловити свої переживання безпосередньо людині, який викликав вашу біль; іноді спочатку потрібно піти і поговорити про це з одним.

Що робити, щоб біль з вас вийшла?

Найбільше має значення те, що ви пригнічуєте пережиті почуття не на постійній основі. Це означає, що для досягнення більш високого рівня вібрації у вашому житті, необхідно відчувати біль. Необхідно, щоб ви прокидалися, згадували і заново переживали біль, яку подавили в минулому.

Для того щоб вийшли пригнічені вами біль або страх, для того щоб ви їх відпустили і зцілилися, ви повинні відчути їх знову. Важливо знати, що ви не повинні відчувати ці емоції так само, як ви відчували їх в юному віці. Ваші переживання тоді були більш болючими для вас, тому ви їх придушили, а не дозволили їм піти. Ви зрозумієте, що страх щодо старої похованої болю або майбутньої болю, цей страх в вас набагато сильніше, ніж сама біль.

Якщо ви просто дозволяєте собі сумувати, якщо ви просто дозволяєте собі відчувати те, що вам потрібно відчувати, ви побачите, що ці почуття швидко проходять, і ви можете знову повернутися в стан рівноваги. Але до тих пір, поки ви проживаєте людське життя, поки ви існуєте в людському тілі, іноді ви будете відчувати біль.

Вищесказане вірно, навіть якщо ви повністю просвітлена людина. Тому що навіть якщо ви пам'ятаєте, ким насправді є ваша душа, навіть якщо ви пам'ятаєте, що ви просто дух, який живе людським життям, частиною цьому житті є тіло, яке вразливе. Частина цієї людського життя має на увазі наявність складних відносин. Так що частина цього життя завжди буде залучати потенціал для болю.

Бути просвітленим означає, що ви в змозі прийняти цю біль, тому що ви визнаєте цей короткочасний досвід. Ви визнаєте, що це не кінець світу. І коли ви приходите до цього розуміння, ви можете знайти задоволення від болю, як красивою частини людського буття, і біль може приходити і йти.

Ви, ймовірно, не насолоджуєтеся болем, і ви, звичайно, не буде її шукати, - але вам також її не уникнути, коли ви бачите, що вона необхідна. Б оль і страх болю не залишиться з вами так, як вона залишається при її придушенні. Це спосіб підняти свою вібрацію, і це спосіб випробувати страх як аспект людського буття, а не страх чогось, що обмежує і пригнічує вас.

джерело akashictransformations.net

Матеріал з сайту "Хроніки Акаши"

Публікація Сайт "OMAR TA SATT" http://omartasatt.info

Хіба ми транслюємо низьку енергію, коли відчуваємо страх або біль?
Якщо так, то як ми можемо ефективно перетворювати цю енергію без процесу зцілення болю?
Що робити, щоб біль з вас вийшла?