Донецкий техникум промышленной автоматики

«Все ж видно ?!»: Світлана Бондарчук привітала себе з днем ​​народженням знімком в еротичній сітці

17 грудня Світлані Бондарчук виповнилося 50 років, а як то кажуть, хто дасть? Струнка, впевнена в собі, з коханим Сергієм Табунова, який молодший за неї на 12 років, редактор глянцевого журналу намагається брати від життя все.

ВОІ і день народження у Бондарчук вийшов такий, щоб обговорювала вся Москва. Світлана вирішила поєднати свій ювілей зі святом подруг - Діни Хабірова і Наталії Дубовицькою. Світські левиці запросили весь світський бомонд на вечірку в ресторані в центрі Москви.

Привітати іменинницю прийшли Надія Оболенцева, Віка Газінская, Рената Литвинова, Олександр Терехов і багато другіе.Гості до ранку запалювали під пісні Земфіри, яка стала головним гостем вечора. А через два дні колишня дружина Федора Бондарчука вирішила, мабуть, «закріпити ефект» і опублікувала в своєму інстаграме дуже провокаційне фото.

17 грудня Світлані Бондарчук виповнилося 50 років, а як то кажуть, хто дасть

З новим роком, крихітко! З новим роком! Хей-е-е-е-ей Почекай трошки Буде веселіше З новим роком, крихта !!!!

На Світлану надіто щось на зразок сукні-сітки, тільки дуже прозоре. До такої міри, що власниця інстаграма навіть замазали в фотофільтри сильно просвічують місця. «З новим роком, крихітко! З новим роком! Хей-е-е-е-ей! Почекай трошки. Буде веселейС новим роком, крихта !!!! », - підписала знімок іменинниця.

«Ого!», «От це я розумію, відсвяткували полтинник!», «Світлана, так плаття просвічує, все ж видно!», «Гріх ховати таку красу», - тут же відгукнулися в коментарях прихильники.

Нагадаємо, Світлана і Федір Бондарчук розлучилися в березні 2016 року, зоряна сім'я сама оголосила про своє розлучення, заявивши, що при цьому вони залишаються добрими друзями. Редактор глянцевого журналу і режисер частенько зустрічаються на сімейних заходах, разом проводять час з онуками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Світлана Бондарчук про розрив з чоловіком Федором: Навіть якщо завтра він одружується, - я для нього залишуся важливою частиною життя

Главред «Hello!» Пояснила і то, як їй далися рядки її офіційного повідомлення про розлучення. Те, що написала спочатку перечитала і з жахом «мильну оперу» закреслила. Через тиждень переписала по-новій: «Я тиждень народжувала цю заяву, тиждень, - продовжує героїня номера. - Зробити його було дуже складно. Я розуміла, що в наступну за ним секунду почнеться нове життя. Це не просто багато років з коханою людиною. Це багато років в певному статусі - не в сенсі, що дружина самого Феді Бондарчука. А в сенсі, що «за чоловіком», під захистом. Так, дійсно, останні кілька років відносини у нас були складні, була криза, з якого ми, на жаль, не вийшли. І зараз моє завдання і завдання Федора - зберегти відносини. Так важко. Я сповнена емоцій. Але я розумію, що емоція - це мить, а життя - вона по-іншому влаштована ». ( подробиці )

Грудня Світлані Бондарчук виповнилося 50 років, а як то кажуть, хто дасть?