Донецкий техникум промышленной автоматики

Все-таки пункт вилову і тимчасового утримання тварин або притулок для бездомних тварин?

  1. Схожі статті:

Нехай кожен брестчанин відповість на це питання чесно, без емоцій, без гучних слів.

Нехай кожен брестчанин відповість на це питання чесно, без емоцій, без гучних слів

Чого ми хочемо і чого хочуть всі ті бездомиші, які періодично з'являються на вулицях міста: хворі, голодні, з переламаними лапами, з Вигніть очима, напівдикі, з нескінченними нікому не потрібними дитинчатами, і до речі в більшій мірі потрапили в біду з вини людини?

Ми брестчане так пишалися в минулому році, що Брест - культурна столиця Білорусі. Наша влада знаходять фінанси на мости, на феєрверки, на нескінченні бронзові статуї, на вулицю ліхтарів, на Брестський карнавал, на огорожу руїн Бернардинського монастиря, і тільки на живих істот: бездомних собак і котів знову не знайшлося ні часу, ні фінансів, ні доброго людини, який би вирішив проблему бездомних, хоча б один раз в житті - на користь цих же самих тварин.

Чому наші собаки і коти повинні померти після закінчення дозволеного кількості днів, чому кілька небайдужих людей у ​​всьому місті повинні боротися за кожен день життя бездомишей, чому не поважають людей, не шкодують дітей, які вклали весь свій час, сили, любов до кожної собаку і кота, що знаходяться під опікою БООПЖ «Доброта»?

Чому, влади поважаючи думку одних людей (тих, хто не любить тварин, яким вони нескінченно заважають з приводу і без, тих, які пропагують вилов і відстріл) і просто знищують і морально, і еммоціональності тих людей, які рятують, допомагають бездомишам, незважаючи на всі труднощі?

Вже більше року тварини під опікою БООПЖ «Доброта» знаходяться на межі життя і смерті. Завдяки нескінченним скаргами жителів приватного сектора на Рябцева, завдяки нескінченним перевіркам, штрафів і нервуваннях, в даний момент вирішується доля більш ніж 350 собак і котів.

Можливо, я викладу ситуацію кілька еммоціональності, але тут по іншому не можна: хлопці, ви уявіть 350 врятованих собак і котів, кастрованих і щеплених за віком, близько 15 з яких інваліди та старички, абсолютно нікому не потрібні, через певний термін будуть приспані, тільки тому, що не знайшлися господарі і новий будинок.

Хто визначив цей час, хто визначив людини, який визначає час, хто визначив тварин, які не гідні жити? Адже щорічно силами волонтерів прилаштовується близько 200 котів і собак, в 2015 - 250 тварин). Хіба це не показник, хіба це не варте хоча б елементарної поваги до волонтерів.

БООПЖ «Доброта» існує з 2010 року, зрозуміло, що такої кількості тварин під опікою спочатку не було, але повірте - це далеко не наша вина: нескінченні підкидьки, хочеться врятувати тварин з вилову, тому що точно їх ніхто не забере - вони там приречені, десятки дзвінків в день з проханням забрати знайденого кошеня-цуценя: то збила машина, то новонароджені кошенята в коробці в смітнику - ми намагаємося допомогти по максимуму і як виявилося самі ж страждаємо за це.

Вже більше року в притулку конфліктна ситуація. Ми правда, дуже вдячні владі міста і області у вирішенні проблеми з вивезенням сміття, ми вдячні за те, що на даний момент знаходимося «по крилом» влади і нас не турбують перевірки, але і скоріше за все всім скаржникам прийшла відповідь про те, що до 01.12.2016 притулок переїде на нове місце (Прибузьке), тому склалося тимчасове затишшя.

Нам не раз пропонували нові місця для розміщення притулку, але потім сама влада відмітали ці пропозиції після уточнення всіх нюансів (Красний двір, нинішній пункт вилову).

Ви собі уявляєте дату 01.12.2016, згідно з листом - відповіді на наші питання з міськвиконкому, всі тварини притулку переїдуть в так званий пункт вилову і тимчасового утримання тварин. І ви знаєте ключове слово? ТИМЧАСОВОГО УТРИМАННЯ.

На наше запитання, скільки по часу будуть міститися наші тварини в вилові - відповіді не отримано. Єдиний коментар: «Звичайно, ніхто ваших собак 2 роки годувати не буде!»

А скільки буде?

Хто буде приймати рішення присипляти наших щеплених, здорових, кастрованих тварин і зареєстрованих в ЖЕСе, на яких заведено так в минулому необхідний зоологічний паспорт?

Скільки собак і котів переїде на нове місце?

За наявністю місць: 150 собак і 150 котів буде в вилові, але у нас їх зараз близько 350, і кожен день підкидьок. Що буде з інвалідами та людьми похилого віку?

Якщо це пункт вилову, то куди будуть надходити тварини виловлені на вулицях Бреста і надійшли на карантин з покуса, після того як туди переїдуть приютские собаки і коти, хто буде за ним доглядати і годувати?

Лікар вилову буде присипляти наших, які чекають господаря рік або два, а в нових ми знову будемо вкладати гроші: каструвати, лікувати, прищеплювати. Ось ви мені дайте відповідь - ми, що зійшли з розуму?

На наше запитання про те чи будуть мати доступ в вилов волонтери, спочатку був однозначну відповідь «ТАК» з 8.00 до 17.00 в робочі дні (це напевно дуже правильно), може бути нам звільнитися всім з роботи?

Те, що доступ дітей у вилов до досягнення певного віку буде обмежений - я думаю це не секрет. Зараз в листі доступ волонтерів дозволений, але волонтерам можна поставити такі умови, що не кожен зможе їх виконати.

Я просто, якщо чесно дуже боюся потрапити в пастку, от не вірю я, як втім і всі інші волонтери в чесність цього підприємства. Знаєте чого я боюся: як тільки двері вилову закриються за нашими тваринами - ми втратимо контроль над ситуацією: і навіть прийшовши на наступний день, якщо навіть половина тварин не буде - ми вже нічого не зможемо змінити. Мені дуже страшно, якби ви тільки знали як страшно. Ось тільки не можу зрозуміти, що ми, кілька людей зробили в цьому місті такого кримінального і поганого, щоб з нами так поступати і так карати.

Хочу ще раз запитати: ми можемо вплинути на ситуацію?

Народ, прокиньтеся!

У Бресті не повинно бути фабрики смерті - ми центр Європи, ми цивілізовані люди, щоб так чинити з живими істотами, які нам вірять, що кожен день отримували миску каші з м'ясом, з якими гуляли і яких чесали за вухом, яких кожного знаєш по кличці , якому шукаєш господаря і кожен раз відриваєш від серця і вмовляєш себе і його, що в новому будинку буде краще, там будуть любити його одного.

Я не хочу вірити, що цей світ такий жорстокий. Люди, знайдіть собі гідного супротивника і воюйте, залиште бездомних собак і котів в спокої, принаймні дайте шанс людям, які хочуть їм допомогти.

Я хочу звернутися до кожної людини, Шановні жителі Бреста, давайте разом спробуємо вплинути на ситуацію, поки ще не пізно.

Це наше місто, ми може прийняти рішення, що нам потрібно і чого ми хочемо, а влада міста при бажанні нам можуть допомогти. Адже чим більше буде вбито тварин з притулку, бродячих, безпритульних, відмовних домашніх - це ситуацію не змінить, тим більше вилов не стане приймати і лікувати тварин потрапили в біду, практика показує, що на місце одного відловленої собаки приходить дві - але ми можемо піти цивілізованим шляхом.

Шановні жителі міста, зараз як ніколи нам потрібна ваша підтримка і допомога. Наша пропозиція почати збір підписів на підтримку будівництва притулку для бездомних тварин. Давайте разом зробимо перший крок!
Що нам ще запропонували: прилаштувати по максимуму тварин і переїхати зі 130 собаками і 150 котами, залишивши резервні місця для відловлених тварин.

А що далі?

В один момент владою було запропоновано варіант нам самим знайти якесь відповідне приміщення і переїхати туди (але це прозвучало до будівництва вилову, не знаю в силі чи пропозиція) - якщо у кого є якісь варіанти?

Для повної картини: під зміст собак зараз вже проводиться реконструкція теплиці (ПРИБУЖЖЯ) на 150 вольєрів, і буде будуватися опалювальний будиночок для утримання котів, вигульних дворик, приміщення для персоналу, веткабінет, в майбутньому готель і напевно крематорій (може, що і зміниться) .

Я думаю ви звернули увагу на кількість питань і відсутність на них відповідей. Шановні учасники, нам реально потрібна допомога, часу дуже-дуже мало!

Наталія Мініна

Схожі статті:

Кірха, кіно, фірма ... Яка доля чекає оригінальний пам'ятник архітектури Бреста?

Почім квіточки на брестському Арбаті?

Вуличні тренажери встановили на набережній в Бресті

Президент дав згоду на призначення Геннадія Йосиповича Борисюка главою адміністрації Ленінського району м.Бреста

Салют у Мухавца в порушення всіх законів і норм

Хто визначив цей час, хто визначив людини, який визначає час, хто визначив тварин, які не гідні жити?
І ви знаєте ключове слово?
Хто буде приймати рішення присипляти наших щеплених, здорових, кастрованих тварин і зареєстрованих в ЖЕСе, на яких заведено так в минулому необхідний зоологічний паспорт?
Скільки собак і котів переїде на нове місце?
Що буде з інвалідами та людьми похилого віку?
Ось ви мені дайте відповідь - ми, що зійшли з розуму?