Донецкий техникум промышленной автоматики

Ворожіння на любов на папері, які не вимагають особливої ​​підготовки

 1. Ворожіння на сумісність по імені і прізвища
 2. Ворожіння "Графік любові"
 3. Ворожіння на день
 4. Ворожіння на бажання

Ворожіння на папері є одними з найпопулярніших, як серед молодих сучасних дівчат, так і серед досвідчених жінок. Адже такі ворожіння з папером і ручкою не вимагають особливої ​​підготовки, а їхні відповіді не менше точні і правдиві ніж у складних карткових ворожінь .

Ворожіння на сумісність по імені і прізвища

За допомогою цього способу гадання на папері можна дізнатися, чи є у вас і у вашого хлопця шанси бути разом в майбутньому, і чи потрібно взагалі починати з ним зустрічатися. Для цього простого але правдивого гадання вам будуть потрібні тільки листок паперу, олівець або ручка, а також знання своїх прізвища, імені, по батькові і ту людину, на якого ви зібралися гадати.

Спочатку напишіть своє прізвище, ім'я, по батькові в рядок, причому кожну повторювану в ній букву записуєте під такою ж Виконавши ці дії зі своїм прізвищем, беретеся за його ПІБ і так само зустрічаються букви записуєте під тією, яка вже була.

Ворожіння на папері є одними з найпопулярніших, як серед молодих сучасних дівчат, так і серед досвідчених жінок

Кожен хоче знати, чи підтримує він зі своєю половинкою

Після закінчення цього підрахуйте, скільки букв вийшло в кожному стовпчику. Якщо число вийшло непарне - то під цією колонкою ставте цифру 1, якщо парне - 0. Чи вважаєте суму 2 цифр, які стоять поруч, записуєте.

Читайте також: Що означають родимки на тілі

Після цього вважаєте суму 3 (з отриманої раніше суми) прилеглих цифр. Потім складаєте разом знову дві цифри, які знаходяться поруч. Повторюєте цю операцію поки сума не буде однозначною.

Отримавши в результаті число від 1 до 9 ви можете судити про те, наскільки ви і ваш коханий сумісні за десятибальною шкалою.

Ворожіння "Графік любові"

Ще одне просте ворожіння, для якого вам буде потрібно тільки ручка і папір. За допомогою цього ворожіння ви зможете дізнатися, чи є у вас спільне майбутнє з людиною, який вас цікавить. Це захоплююче ворожіння на папері одночасно підійде як для дівчаток, так і для всіх жінок, які хочуть дізнатися про своє майбутнє. Треба сказати, що і молоді люди теж можуть поворожити за допомогою цього ворожіння.

Напишіть на листку паперу свої ім'я та прізвище, і його ім'я і прізвище. У прізвищах та іменах викресліть повторювані букви спочатку в ваших іменах, а потім в прізвищах. Тепер вам необхідно скласти графік для цих закоханих, у вас вийде дві лінії, які повинні починатися з однієї точки і для зручності бути намальовані різними кольорами.

Кожна не закресленим буква дозволяє вам провести лінію вправо по горизонталі, а закреслена - по діагоналі вгору. А тепер за допомогою отриманого малюнка можна передбачити, наскільки успішно будуть складатися ваші відносини і чи є у вашої пари перспективи в майбутньому.

Якщо на вашому графіку любові лінії будуть розходитися в різні боки - то ваше майбутнє разом малоймовірно. У тому випадку, якщо на графіку лінії йдуть паралельно і далеко один від одного, то ви зможете бути лише друзями. Ну, а якщо обидві лінії з'єдналися в одну і йдуть разом - то у вас є привід для радості - саме ця людина стане вашим чоловіком.

Ворожіння на день

Дізнатися, що вас очікує сьогодні або завтра простіше простого. Для цього вам буде потрібна лише ручка і зошита листок. Напишіть на листку свої повні прізвище, ім'я, по батькові, число, на яке ви хочете поворожити, і час доби.

наприклад:

Петрова Ірина Павлівна десятої вечора

Це все потрібно написати в один рядок, але якщо зустрічається буква, яка була раніше, пишіть її нижче під першою літерою в стовпчик.

Читайте також: Ворожіння на кавовій гущі - секрети майстрів

Після того, як у вас вийшли стовпчики букв, викреслюйте в кожному з них пари однакових, а по тим, що залишилися не закресленими можна прогнозувати про те, що вас чекає. У тому випадку, якщо залишилися букв більше 10, необхідно скласти цифри до однозначного числа. Далі дивіться тлумачення результату ворожіння:

 • 0 - Якщо жодної букви не залишилося, значить ваше майбутнє ще не вирішене.
 • 1 - Одна буква в залишку пророкує радість.
 • 2 - Дрібні неприємності й прикрощі.
 • 3 - В цей час ви будете в дорозі.
 • 4 - У той час, на яке ви гадаєте, ви дізнаєтеся важливу новину.
 • 5 - Все, що ви задумали вдасться.
 • 6 - Має бути зустріч з цікавою людиною.
 • 7 - Ви будете сумувати.
 • 8 - Сприятливий час для кохання.
 • 9 - Невдача і розчарування.

Ворожіння на бажання

Щоб дізнатися, чи збудеться чи ні ваше бажання, потрібно всього лише записати його на папері і виконати просте математичне дію.

Щоб дізнатися, чи збудеться чи ні ваше бажання, потрібно всього лише записати його на папері і виконати просте математичне дію

Ворожіння на бажання по цифрам допоможе дізнатися, чи судилося збутися вашим очікуванням

Наприклад, ви хочете дізнатися, чи запросить вас хлопець на побачення. Так і записуйте: "Запросить мене <ім'я хлопця> на побачення?". Тепер вам залишилося порахувати в кожному слові букви і скласти їх разом. Припустимо, хлопця звуть Максим, тоді у вас повинно вийти наступне:

9 + 2 + 4 + 6 + 2 + 8 = 31

Так як число двозначне, складаємо між собою його цифри 3 + 1 = 4 Після дивимося нижче тлумачення ворожіння.

 • 1 - Навіщо ви питаєте? Відповідь і так вам відомий.
 • 2 - Так, все буде так як ви хочете.
 • 3 - Немає і не сподівайся.
 • 4 - Всі вийде.
 • 5 - Упевненості немає, але все може бути.
 • 6 - Є щось або хтось, хто заважає виконанню ваших бажань.
 • 7 - Вам залишається тільки сподіватися.
 • 8 - Будь в собі впевнена і все вийде.
 • 9 - Навіть не сподівайтеся.

Читайте також: Ворожіння на чорнильних плямах

Якими б не були результати цих ворожінь, слід розуміти, що результат всіх відносин залежить тільки від Вас і вашого партнера. Тому будьте впевненіше у своїх силах і почуттях і все у Вас вийде.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть CTRL + Enter

Так і записуйте: "Запросить мене <ім'я хлопця> на побачення?
Навіщо ви питаєте?
Знайшли друкарську помилку?