Донецкий техникум промышленной автоматики

Вона боїться: таролог розгадала, що діється між Лорак і популярним співаком в РФ - новини плітки

Одна з прихильниць української співачки Ані Лорак, яку підозрюють у відносинах з російським виконавцем Сергієм Лазарєвим, зробила розклад на картах Таро, чи може скластися пара між артистами.

Так, результат розкладу фанатка співачки опублікувала під одним з фото Кароліни в Instagram.

"Зробила розклад на картах Таро на пару Ані Лорак і Сергія Лазарєва. Про цю парі ходять чутки, чи так це? Ані - дівчина талановита, шляхетна, ставна, вона має вплив в шоу бізнесі - саме це все Сергій і хоче бачити в своїй пасії . Але незважаючи на наявність харизми достатньою, щоб зачарувати Сергія Лазарєва - їхні стосунки не можна назвати перспективними.

Сергій - хлопець відкритий і не боїться активних дій, а Ані таке ставлення обтяжує і вона боїться від спілкування з хлопцем, і займає позицію наївною і нерозуміючий натяків дівчата. Для Ані Лорак молоді люди як Сергій носять неоднозначний характер, їй не здається серйозною така подача себе. Для неї він завжди буде здаватися або показушним, або занадто простачка - вона не любить занадто наполегливих чоловіків, а Лазарєв прямо тисне своєю харизмою. У його логіці, все повинно бути просто: так-ні, дію - не дію, любов-нелюбов. Він не зможе підтримати ту НЕ вловимий гру флірту, до якої звикла Ані.

В результаті відносини в цій парі навряд чи виникнуть ", - написала прихильниця.

В результаті відносини в цій парі навряд чи виникнуть , - написала прихильниця

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL , Ані Лорак, яка нещодавно стала героїнею сімейного скандалу зі зрадою чоловіка, спантеличила фанів свіжою фотографією. Після її публікації зірку запідозрили в нових відносинах .

Підпишись на Telegram-канал і подивися, що буде далі!

Про цю парі ходять чутки, чи так це?