Донецкий техникум промышленной автоматики

Волзький вибрав свою східну красуню

  1. Волзький вибрав свою східну красуню

Загальні збори СНТ "Достаток" - не відбувся. Яке було в три етапи за очною і очно-заочної схемою, причому до останнього етапу 25 травня 2019 року- вже вступило в силу Рішення Волгоградського ...

Найбільш обговорюване


Волзький вибрав свою східну красуню

У минулі вихідні в Волзькому обрали королеву Belly Dance. Але перед цим, в рамках III щорічного фестивалю «Солодкість Рахат лукум», пройшов аматорський конкурс. На конкурс виконавиць східного танцю або belly dance, як його називають у всьому світі (дослівно «танець живота») зібралося більше сотні учасниць. Регламент заходу вийшов за всі рамки. Дівчатка, дівчата, жінки і навіть єдиний чоловік зібралися в нічному клубі Sweet Life з Волзького, Волгограда і Астрахані.
Нашому кореспонденту вперше довелося бачити танцюючого настільки жіночний танець чоловіка. При цьому найкращими танцівниками на Близькому Сході як раз і вважаються чоловіки, вони ж і дають уроки танцювальної майстерності жінкам. В інтерв'ю нашому кореспонденту східний танцівник волжанин Данило Титов розповів, що з дитинства займався балетом. Танцем живота він займається всього рік. Данило вважає, що танцюрист не має статі. Він повністю відданий мистецтву. Мистецтво дійсно було продемонстровано першокласне. У складі колективу від ДК «Жовтень» Данило зі своїми дівчатками зайняв перше місце в номінації «Ансамбль. Класика ».
Інший танцюючий чоловік Ваагн Тадевосян з Волгограда зайняв місце в почесному журі разом з Жанною Горбунової та Юлією Клімошевской - справжніми майстрами жанру.
Особливо відповідально до конкурсу підійшли діти. Якщо для дорослих подібні заходи - задоволення, то для дітей кожна нагорода - бонус в скарбничку танцювального стажу. Дівчата зі своїми тренерами приїхали навіть з Астрахані.
У головному змаганні дня - конкурсі Королева Belly Dance взяли участь 6 дівчат. Всі вони постали перед суддями в приголомшливих костюмах і вразили витонченістю і майстерністю виконання. Суддям було нелегко визначитися, кому дістанеться корона переможниці, тому вони вирішили не обділяти нікого. За підсумками конкурсу було визначено два третіх місця і три других. Королевою Східного танцю стала Валерія Михайлова з Волгограда. Втім все претендентки на корону приїхали на конкурс з міста-героя.
Однак варто зазначити, що офіційної Федерації Східного танцю у Волгоградській області поки немає. Тому всі конкурси проводяться любителями. Ніхто не контролює порядок проведення та організації таких конкурсів. Організатори, які обрали цю ношу, змушені самі шукати спонсорів і місця проведення, оповіщати потенційних учасниць і вибирати членів журі.
Що ж, будемо сподіватися, що незабаром у наших «східних красунь» з'явиться своя офіційна організація, адже східні танці в Росії сьогодні користуються величезною популярністю. А поки, проведення наступного конкурсу планується в Волгограді. Він пройде 9 і 10 березня. Запрошуються всі бажаючі подивитися на інших і себе показати!

ФОТОРЕПОРТАЖ ШОУ BELLY DANCE

Автор: Марія д'Аквіно Дата: 25.12.2013 16:25 Переглядів: 7170 Джерело: Ahtuba34.ru Рейтинг: 3 Теги: новини Волзького , східний танець , танець живота , королева belly dance , нічний клуб sweet life , журі , танцівниця Валерія Михайлова

Здрастуйте дорогі друзья.Прочітав дану статтю мені стало цікаво-ХТО Ж ЇЇ НАПИСАВ?! Тут більше 50% не правда.Во-перше, я, Михайлова Валерія, переможниця в номінації "Королева сходу" з Волгограда, а не з Волжского.Во- друге-в конкурсі було одне 4-е місце, 2 третіх, 2 других та одне 1.В-третє-костюми я шию собі не сама, а моя швея.В-четверте-у мене є тренер, який готує мене до всіх турнірів , конкурсів і змагань, ставить мені постановкі.І найобурливіше-у Волгоградській області Є загальноросійського танцювальних організацій та Я ОРТО, ЯКА ВЖЕ ДУЖЕ ДАВНО ПРОВОДИТЬ ЗМАГАННЯ І Д.Т..я просто в шоці.

глядач

ЛАНАР, якщо я не помиляюся? Танцюєте ви в Волзькому, а для волжан - це вже гордість нашого міста, а не Волгограда. Крім своїх виступів пропонуєте хореографію і пошиття костюмів на замовлення ... неважливо, хто їх шиє насправді. Танцювальна організація займається танцями дещо інший нарпавленності, хоча з 2001 року, здається, білі данс входить в число офіційно визнаних танців. А в світ лайфі конкурс влаштовували любителі. Все було здорово, шкода сцени не було. І журі явно втомилися весь день сидіти. Мені сподобалося ваше виступ, правда з природними віями ви виглядаєте ніжніше)))

Валерія Михайлова

я живу і займаюся танцями в ВОЛГОГРАДІ! спасибі за компліменти, але просто тут стаття написання неправильно!

У мене інша інформація, але раз вона є хибною, відомості в тексті будуть змінені. Дякую за відгук)

У мене таке питання: чому в статті, де конкретно написано про Валерію Михайлову, варто фото Олени Лачи?

Дві дівчинки були з Волзького !!!

Хто така Ленара? Ви кому відповідаєте? І ще по-поводу вій скажу. У всіх професійних танцівниць створений образ-це і макіяж і костюм і постанавка і подача. І коли дівчина виходить на сцену погано нафарбована або безмакіяжа, як то кажуть, в природній простоті, це відразу позначається на її балах (на турнірі). Кожна з них свій образ створює роками, і не Вам судити, що краще-свої вії, або штучні! Дякую за статтю! Але якщо Ви про кого то пишете, дізнавайтеся точну інформацію, будь ласка, не треба викладати отсебячіну!
перехожий

Валерія, не турбуйтеся так, ДЕ ВИ БАЧИЛИ СПРАВЕДЛИВІ ЗМІ! Заплатіть і вас похвалять) Ви ж не винні що ви з Волгограда, а вони з Волзького !!!

Олександр

Перехожий, Ви не праві !!!! Платять газетам тільки політики. А Валерію в цій статті хвалили.

Олена-Лачи

Друзі, розміщення моєї фотографії в цій статті стало для мене повною несподіванкою, тому що це було зроблено без мого відома і, тим більше, без моєї участі. Хоча, треба віддати належне фотографу - фотографія вдала!

Ви щось плутаєте ... Я не брала участі в цьому заході) Моє ім'я тут непричому)

Опитування тижні

результат минулого опитування >>>

волзькі блоги

На всю країну прославила вихованців землі Волгоградської нова публікація журналіста-розслідувача Іва ...

Події в ВолзькомуПрочітав дану статтю мені стало цікаво-ХТО Ж ЇЇ НАПИСАВ?
Хто така Ленара?
Ви кому відповідаєте?