Донецкий техникум промышленной автоматики

Володимир Зеленський кандидат: Гендиректор "1 + 1" уїдливо висміяв Порошенко, "злякався" конкурента в особі Зеленського - 2.01.19

До президентській команді Зеленського приєдналися вже понад 130 тисяч українців.

Генеральний директор телекомпанії "1 + 1" Олександр Ткаченко звинуватив президента України Петра Порошенка в атаці на сайт гумориста Володимира Зеленського, який днями оголосив про висунення своєї кандидатури на президентські вибори, повідомляє "Російський Діалог".

На особистому мандрівниці Ткаченко в Facebook з'явився іронічний пост, в якому він припустив, що чинний глава Української держави "злякався" конкурента в особі Зеленського.

"Ви, що злякалися, Петро Олексійович, що на горизонті з'явився хтось більш розумний, ніж ви? Ви розлютилися, що на його думку не впливають ні гроші, ні олігархи, ні канал, а тільки думку людей?" - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що передвиборний сайт Зеленського перестав працювати через хвилину після його запуску. На ресурс була здійснена DDoS-атака. Фахівці стверджують, що атака була спланованою і дорого коштувала замовникам, оскільки команда, яка працювала над сайтом, зробила досить багато для його захисту. Сервери, зокрема, були розташовані в Сполучених Штатах.

Пізніше стало відомо, що менш ніж за добу на ресурсі зареєструвалися понад 130 тисяч шанувальників актора. І це на тлі того, що сайт піддався хакерській атаці.

Нагадаємо, на "1 + 1" пояснили раптове звернення Зеленського в ефірі телеканалу в новорічну ніч замість традиційного привітання Порошенко.

Quot;Ви, що злякалися, Петро Олексійович, що на горизонті з'явився хтось більш розумний, ніж ви?
Ви розлютилися, що на його думку не впливають ні гроші, ні олігархи, ні канал, а тільки думку людей?