Донецкий техникум промышленной автоматики

Водонепроникний чохол для гіпсу для дитини

  1. особливості пристосування
Оцініть статтю:

Активний рух - це цілком звичайне для дітей. Вони безперервно грають, бігають, кудись забираються. Ніхто з них не застрахований від одержання травми. Найчастіше діти страждають від переломів рук або ніг. Це відбувається під час рухливих ігор, випадково вдома або, наприклад, в ожеледь.

У разі якщо ми говоримо про дитину, реабілітаційний період після накладення гіпсу може проходити ще складніше, ніж у дорослого. Дитині не поясниш, що гіпс мочити не можна, а якщо і поясниш, і він зрозуміє, все одно надмірна обережність зазвичай дітям не властива, і є ризик того, що дитина все-таки намочить гіпс.

Водонепроникний чохол для гіпсу для дитини

Відмінне рішення - дитячі чохли для гіпсу. Дитині доводиться особливо складно, а вже як складно батькам, не передати словами. Їм доводиться допомагати дитині проводити стандартні гігієнічні процедури, які, якщо це дитина вже в потрібному віці, робив би сам.

Чохли, що захищають від води, допоможуть травмованому дитині впоратися з усім самостійно:

  • він зможе самостійно купатися у ванній;
  • купатися в озері або річці;
  • виходити на вулицю в похмуру погоду.

Все це важливо для швидкого одужання чада.

особливості пристосування

Чохол для гіпсу на руку для купання дітей або на ногу виконаний з міцних матеріалів, надійно захищають пов'язку від проникнення вологи. Пристосування повністю екологічно і гіпоалергенні. Ущільнювач зроблений з нейлонової вставки. Виріб створено таким чином, щоб не викликати підвищеного потовиділення і надавати малюкові максимальний комфорт при пересуванні і прийнятті водних процедур.

Виріб створено таким чином, щоб не викликати підвищеного потовиділення і надавати малюкові максимальний комфорт при пересуванні і прийнятті водних процедур

Водонепроникний чохол для гіпсу для дитини

Матеріали забезпечують максимальну герметичність. Дуже важливо вибрати чохол для гіпсу на ногу для дітей за розміром, інакше, якщо пристосування буде занадто великим, ідеальної герметичності досягти не вдасться. Є варіанти для цілої кінцівки, ноги або руки, а також для частини її, наприклад, ліктя, кисті, коліна.

Водонепроникний чохол для гіпсу для дитини

Надягати виріб просто. Найголовніше, потрібно простежити, щоб пристосування повністю покривало пов'язку, це забезпечить повноцінну непроникність. Краще вдягати чохол відразу перед прийняттям душу, ходити в ньому по будинку небажано, особливо, якщо підлогове покриття жорстке, так як можна пошкодити виріб.

Чохол на гіпс для купання допоможе не міняти звичок дитини на час носіння пов'язки. Йому буде легше переносити незручності, пов'язані з травмою, і реабілітаційний період пройде швидко і безболісно.

джерело: http://protec-gyps.ru/tovar/detskie-nepromokaemye-chexly/

Читати також: