Донецкий техникум промышленной автоматики

Водафон інтернет на день, на місяць, за бонуси

  1. Другий варіант - Підключити повторно пакет на місяць відповідно до Вашого тарифного плану:
  2. Третій варіант - Підключити доп інтернет за бонуси
  3. підсумок

На даний момент всі пакети від компанії Водафон включають в себе певну кількість мегабайт інтернету На даний момент всі пакети від компанії Водафон включають в себе певну кількість мегабайт інтернету. І якщо ви активний користувач мережі, то ви підключаєте собі пакет RED S або більш дорогий, якщо менше то підключаєте який не будь лайт + (О а на даний момент компанія Водафон взагалі заборонила перехід в цей пакет, хоча він був найдешевшим і вигідним). Зараз же найдешевший пакет - RED XS і має абонплату розміром 50 грн з трафіком.

А що робити якщо інтернет Вам потрібен на деякий час, наприклад ви поїхали у відпустку або лежите в лікарні, поїхали в гості до друзів, а у них немає інтернету. Що робити в такому випадку?

Водафон на відміну від того ж лайфселл і Київстар не пропонує окремих інтернет пакетів для підключення до мережі. Тобто не можна замовити інтернет на день або інтернет на місяць. І що ж пропонує Водафон в такому випадку.

Перший варіант - продовжити користуватися інтернетом і за кожні наступні 100 мегабайт платити 5 грн понад пакет. Окремо підключити нічого не потрібно - це вбудована функція кожного тарифного плану. У підсумку виходить що 1 гігабайт обійдеться нам в 50 грн і якщо трафіку потрібно дійсно багато, то не залишається вибору як підключити ще один пакет на місяць, що переводить нас до другого варіанту.

Другий варіант - Підключити повторно пакет на місяць відповідно до Вашого тарифного плану:

Тобто компанія Водафон пропонує: Якщо у вас закінчилися хвилини або мегабайти, то ви за допомогою певного USSD запиту можете достроково підключити пакет послуг на місяць. І при цьому ви не можете вибрати хвилини, мегабайти їх кількість, а також абон плату. Вам банально доведеться ще раз в цей місяць заплатити нову абонентську плату і отримати знову стандартний пакет послугу на місяць.

USSD запити для підключення - * 101 * 444 #
RED XS - 50 грн
RED S - 70 грн
І так далі…

Третій варіант - Підключити доп інтернет за бонуси

Це напевно найдешевший і найвигідніший спосіб отримати певну кількість мегабайт за бонуси . Правда і тут є проблеми:

  • Для початку необхідно перевірити наявність бонусів за допомогою за проса * 777 * 1 #
  • Скористатися ними можна тільки один раз, а потім їх доведеться накопичувати знову
  • Для замовлення 1 гігабайта USSD запит - * 777 * 2 * 1000 # - вартість 100 бонусів
  • Також можна замовити і 5 гігабайт, але не має сенсу, тому як вартість 5 - 500 бонусів, так що краще замовляти по гігабайту, а в смартфоні поставити обмеження на трафік.

підсумок

На закінчення необхідно відзначити, що компанії Водафон не вистачає окремих інтернет пакетів - декількох варіантів, тому як користуватися інтернетом за 5 грн кожні 100 мегабайт - це дорого, а замовляти окремий пакет на місяць, коли не потрібні хвилини - безглуздо. Тим більше, що попередні хвилини згорять. Ну а бонуси сьогодні вони є, а завтра їх вже немає - розраховувати на них вже не можна.

Що робити в такому випадку?