Донецкий техникум промышленной автоматики

VK App - додаток для Андроїд скачати безкоштовно VK App для ВКонтакте

VK App 2.0 - це спеціалізований додаток для мобільних пристрої на базі Андроїд, яке являє собою офіційний модифікований мобільний клієнт відомої соціальної мережі Вконтакте. Дана програма підтримує весь функціонал додатка включаючи повідомлення, різні спільноти, новинну стрічку, музичні записи, а також закладки. Завантажити VK App для Андроїд можна на порталі Програми для Андроїд безкоштовно .

VK App - це найшвидший і найзручніший інструмент для спілкування з родичами, знайомими і друзями у соціальній мережі   Вконтакте
VK App - це найшвидший і найзручніший інструмент для спілкування з родичами, знайомими і друзями у соціальній мережі Вконтакте . За допомогою цього, повністю офіційного додатки , У Вас з'явиться повний доступ до свій особистій сторінці соціальної мережі з будь-якого пристрою платформи Android. Ви, як і в основному варіанті Вконтакте, можете обмінюватися повідомленнями, відвідати собі на сторінку картинки, відео файли, можна переглядати профілі своїх друзів і знайомих, завантажувати нові фотографії та звичайно ж, ставити лайки.

Кожен раз, коли Ви будете запускати дану програму, Ви зможете швидко оглядати новини своїх друзів і важливі події, які Ви пропустили за час своєї відсутності. Для ще більшої зручності користування цим додатком, Ви можете на свій робочий стіл розмістити віджет , Що постійно інформуватиме Вас про нові оповіщення, запитах і повідомленнях, що відбуваються на Вашій сторінці.

Для ще більшої зручності користування цим додатком, Ви можете на свій робочий стіл розмістити   віджет   , Що постійно інформуватиме Вас про нові оповіщення, запитах і повідомленнях, що відбуваються на Вашій сторінці

Програма має добре оптимізовану синхронізацію контактів, завдяки якій, Ви об'єднайте контакти з Вашої телефонної записної книжки з тими, що знаходяться у Вас в друзях на сайті Вконтакте. У головному меню, Вам будуть також доступні такі сервіси як «Мої закладки», можливі друзі, а також розширена інформація про всіх спільнотах, заявки від тих, хто хоче почати з вами дружбу, і найближчими днями народження Ваших друзів і знайомих. Програма для любителів Вконтакте володіють пристроями Андроїд вийшла цілком гідною уваги.

Програма для любителів Вконтакте володіють пристроями Андроїд вийшла цілком гідною уваги

Завантажити додаток VK App 2.0 Ви можете на свій гаджет абсолютно безкоштовно на нашому сайті, де не потрібно реєструватися і відсилати смс повідомлення з кодами активації. Тепер одна з найпопулярніших соціальних мереж, стала до Вас ще ближче, в будь-яку вільну хвилину, Ви можете увійти в свій аккаунт, адже він тепер завжди буде під рукою - у Вашому мобільному телефоні. Вже мільйони користувачів завантажили додатки на свої девайси і сидять Вконтакте саме з них. Оцініть і Ви роботу програми на своєму пристрої та гарантовано залишитеся задоволені його роботою.