Донецкий техникум промышленной автоматики

Віруси на Android: порівнюємо антивірусні програми - android.mobile-review.com

 1. Віруси на Android: порівнюємо антивірусні програми Олександр Щербаков
 2. Dr. Web Light
 3. Антивірус від McAfee
 4. Avira Antivirus Security
 5. Антивірус від Avast Software
 6. висновок
 7. Віруси на Android: порівнюємо антивірусні програми
 8. Dr. Web Light
 9. Антивірус від McAfee
 10. Avira Antivirus Security
 11. Антивірус від Avast Software
 12. висновок
 13. Віруси на Android: порівнюємо антивірусні програми
 14. Dr. Web Light
 15. Антивірус від McAfee
 16. Avira Antivirus Security
 17. Антивірус від Avast Software
 18. висновок

Віруси на Android: порівнюємо антивірусні програми

Олександр Щербаков

Трохи раніше, ми вже познайомилися з так званими «вірусами» і дізналися, як застерегти себе від цієї напасті. Тепер потрібно поговорити про антивірусних програмах, думаю у багатьох користувачів. як і у мене, при виборі антивіруса просто розбігаються очі в Goole Play. Цим важким вибором відповідного антивіруса я задався і пропоную почитати про історію пошуку «вірусу» на просторах інтернету.

В минулому матеріалі ми поговорили про профілактику вірусів, і я дав кілька порад як убезпечити себе. Але все-таки багато користувачів не довіряють собі, а у деяких, наприклад, є діти, які відрізняються здатністю «тикати» куди попало, саме цим людям я вкрай раджу встановлювати антивірус.

Переді мною постала непроста задача - підібрати кілька безкоштовних додатків-кандидатів для порівняння. Вибирав я досить довго, в основному орієнтувався на більш-менш іменитих розробників, за відгуками користувачів і на рейтинг в маркеті. У підсумку я вибрав чотири антивірусних програми: Dr. Web, Avira, антивірусні програми від компаній McAfee і Avast.

Щоб перевірити як виконує свій обов'язок кожен антивірус, мені довелося зайнятися досить дивним справою - я відправився в самі нетрі інтернету в пошуках «зарази», але тут переді мною постала дуже велика проблема. Займаючись пошуком «зарази», я був досить сильно здивований і переконався в тому, що проблема безпеки Android дуже і дуже сильно перебільшена. Я натикався на безліч банерів, які, здавалося б, ось-ось дозволять мені завантажити «вірус», але немає. Зате я натрапив на вельми агресивний маркетинг браузера UC Browser. Щоб перевірити як виконує свій обов'язок кожен антивірус, мені довелося зайнятися досить дивним справою - я відправився в самі нетрі інтернету в пошуках «зарази», але тут переді мною постала дуже велика проблема

Перейшовши по якоїсь підозрілої посиланням, я натрапив на це оголошення, подібний банер цілком може ввести в паніку звичайного користувача. Кнопка «оновити браузер» веде на сторінку UC Browser в Google Play, так що ніякої шкоди це не несе, вас просто примусово схиляють до установки цього браузера, зате після цього у мене складається досить негативне ставлення до розробника. Але ця тема зовсім для іншого матеріалу.

Лише через півтори години цілеспрямованого пошуку будь-якої шкідливої ​​програми, мені це все-таки вдалося. Я натрапив на якийсь маркет додатків, в якому крім цілком звичайних і безпечних програм, повно шкідливого ПО, нібито містять матеріал для дорослих. Кілька шкідливих apk-файлів з цього джерела я і використовував для тестування антивірусів.

Для всіх цих експериментів я використовував свій старенький планшет, все-таки на телефоні трохи лячно займатися подібною справою.

Відразу скажу, що я не відношу до позитивних рис для антивірусного додатки додаткові функціональні можливості не відносяться до безпеки, скоріше навпаки. Наприклад, антивірус McAfee, він містить в собі оптимізатор батареї і простенький диспетчер задач, це нагромаджує додаток, все-таки головна його задача - захищати пристрій, а все інше абсолютно не потрібно.

Ну а тепер, після досить тривалого передмови, перейдемо до більш докладного огляду кожного антивіруса.

Dr. Web Light

Додаток доступний безкоштовно в Google Play, але від розробника є більш розширена версія Dr.Web Security Space Life, яка додатково містить функції антиспам, антизлодій, брандмауер і багато всього іншого, що нам мало цікаво, а чи варто повна версія 2600 рублів, так що думаю мало хто готовий платити таку суму за вельми сумнівну функціональність.

У безкоштовної версії є якийсь монітор безпеки SplDer Guard, який в реальному часі захищає систему, крім цього є сканер системи, який, чомусь, не має настройки розкладу, перевіряти телефон потрібно вручну кожен раз. Із приємних особливостей можна відзначити сканування вмісту архівів. У безкоштовної версії є якийсь монітор безпеки SplDer Guard, який в реальному часі захищає систему, крім цього є сканер системи, який, чомусь, не має настройки розкладу, перевіряти телефон потрібно вручну кожен раз

Ну а тепер про його головної функції - про захист. На скачування шкідливого програми Dr.Web з увімкненим монітором захисту ніяк не відреагував, на спробу встановити він теж мовчав і дав спокійно встановити «вірус», лише при ручному скануванні пристрої він визначив цей apk-файл містить шкідливий код. І так з усіма трьома файлами, при використанні Dr, Web потрібно примусово сканувати кожен скачуваний файл.

Антивірус від McAfee

Антивірус від McAfee

Інтерфейс у додатки досить простий і виглядає м'яко кажучи не дуже, вже дуже віддає воно духом Android версії 2.х. Як я говорив раніше, це саме нагромаджених додаток з усіх. Розробники, не зрозумій навіщо, додали в нього якийсь оптимізатор батареї і невелику кнопочку, яка висить поверх всіх вікон, її можна перетягувати і міняти розташування, а при натисканні спливає невелике вікно, як на скріншоті нижче.

Розробники, не зрозумій навіщо, додали в нього якийсь оптимізатор батареї і невелику кнопочку, яка висить поверх всіх вікон, її можна перетягувати і міняти розташування, а при натисканні спливає невелике вікно, як на скріншоті нижче

Звичайно, ця ікона спокійно забирається в налаштуваннях, але не кожен користувач буде лізти і шукати як це прибрати. Думаю, не варто говорити про те, що це викликає дискомфорт і роздратування, тому що практичної користі від цієї кнопки ніякої.

Із приємних особливостей потрібно відзначити налаштування автоматичного сканування пристрою, можна налаштувати перевірку щоденну або щотижневу і якась перевірка в реальному часі.

При скачуванні шкідливих додатків, McAfee НЕ подає ніяких ознак роботи, при спробі встановити теж мовчить, і, що найдивніше, він промовчав і при ручному скануванні. Тобто, він просто-напросто пропустив шкідливі програми, що дає підставу засумніватися в антивірусних можливості програми.

Avira Antivirus Security

Avira Antivirus Security

Avira зустрічає нас досить приємним інтерфейсом. У додатку є захист особистих даних, чорний список, безпечний інтернет та інше, що, знову ж таки, нам не цікаво. Нас цікавить саме «антивірусна» частина програми. Він не може перевіряти завантажувані файли в реальному часі, але є можливість налаштувати планувальник сканування на кожен день.

Зрозуміло, при скачуванні шкідливих додатків він мовчав, так як моніторингу в реальному пір не заявлено в можливостях антивіруса, при спробі встановити вірус теж ніякої реакції, зате при ручному скануванні він прекрасно виявляє всі загрози.

Антивірус від Avast Software

Антивірус від Avast Software

Найдостойніший, як мені здалося, кандидат. Зовні виглядає досить просто. Відразу після установки він повідомив, що включена можливість установки додатків з невідомих джерел, тобто, установка додатків в обхід Google Play, створює ризик для безпеки - це єдиний антивірус. який повідомив про це. Ще трохи здивувало сканування на безпеку мережі Wi-Fi, наприклад, у мене він повідомив, що пароль від маршрутизатора дуже простий.

Ще трохи здивувало сканування на безпеку мережі Wi-Fi, наприклад, у мене він повідомив, що пароль від маршрутизатора дуже простий

Порадував Avast і при скачуванні шкідливого ПО, відразу після того, як вірус скачати, він повідомив, що це підозрілий файл і пропонує видалити його. При спробі встановити він блокує установку з повідомленням «воно містить потенційно шкідливий код». Думаю, говорити про те, що при ручному скануванні пристрої він виявив всі загрози, не потрібно.

висновок

Говорити, який антивірус краще, досить ризиковано, адже у кожного розробника свої бази даних вірусів і я не можу ручатися як той чи інший антивірус поведе себе в різних ситуаціях, але після цього експерименту, я можу радити антивірус від Avast, тому що деякі програми навіть в при ручному пошуку не виявлено загрозу, а він повідомив і запропонував усунути шкідливе ПО, відразу після скачування. Так що градус довіри до нього у мене помітно більше, ніж до інших. І не варто забувати, що це далеко не всі антивіруси, в маркеті їх можна нарахувати кілька десятків, а то й сотень.

Вкрай раджу встановлювати антивіруси на влаштування дітей, будь то мобільний телефон або планшет. Маленькі діти не відрізняються уважністю і можуть залізти куди не треба. І самі періодично поглядайте, ніж дитя займається на своєму девайсі, тільки якщо це його пристрій, не слід порушувати особистий простір дитини.

На цьому сьогодні все. Пишіть в коментарі яким антивірусом ви користуєтесь і чому, думаю всім буде корисно почитати.

Дякую за увагу!

Віруси на Android: порівнюємо антивірусні програми

Олександр Щербаков

Трохи раніше, ми вже познайомилися з так званими «вірусами» і дізналися, як застерегти себе від цієї напасті. Тепер потрібно поговорити про антивірусних програмах, думаю у багатьох користувачів. як і у мене, при виборі антивіруса просто розбігаються очі в Goole Play. Цим важким вибором відповідного антивіруса я задався і пропоную почитати про історію пошуку «вірусу» на просторах інтернету.

В минулому матеріалі ми поговорили про профілактику вірусів, і я дав кілька порад як убезпечити себе. Але все-таки багато користувачів не довіряють собі, а у деяких, наприклад, є діти, які відрізняються здатністю «тикати» куди попало, саме цим людям я вкрай раджу встановлювати антивірус.

Переді мною постала непроста задача - підібрати кілька безкоштовних додатків-кандидатів для порівняння. Вибирав я досить довго, в основному орієнтувався на більш-менш іменитих розробників, за відгуками користувачів і на рейтинг в маркеті. У підсумку я вибрав чотири антивірусних програми: Dr. Web, Avira, антивірусні програми від компаній McAfee і Avast.

Щоб перевірити як виконує свій обов'язок кожен антивірус, мені довелося зайнятися досить дивним справою - я відправився в самі нетрі інтернету в пошуках «зарази», але тут переді мною постала дуже велика проблема. Займаючись пошуком «зарази», я був досить сильно здивований і переконався в тому, що проблема безпеки Android дуже і дуже сильно перебільшена. Я натикався на безліч банерів, які, здавалося б, ось-ось дозволять мені завантажити «вірус», але немає. Зате я натрапив на вельми агресивний маркетинг браузера UC Browser. Щоб перевірити як виконує свій обов'язок кожен антивірус, мені довелося зайнятися досить дивним справою - я відправився в самі нетрі інтернету в пошуках «зарази», але тут переді мною постала дуже велика проблема

Перейшовши по якоїсь підозрілої посиланням, я натрапив на це оголошення, подібний банер цілком може ввести в паніку звичайного користувача. Кнопка «оновити браузер» веде на сторінку UC Browser в Google Play, так що ніякої шкоди це не несе, вас просто примусово схиляють до установки цього браузера, зате після цього у мене складається досить негативне ставлення до розробника. Але ця тема зовсім для іншого матеріалу.

Лише через півтори години цілеспрямованого пошуку будь-якої шкідливої ​​програми, мені це все-таки вдалося. Я натрапив на якийсь маркет додатків, в якому крім цілком звичайних і безпечних програм, повно шкідливого ПО, нібито містять матеріал для дорослих. Кілька шкідливих apk-файлів з цього джерела я і використовував для тестування антивірусів.

Для всіх цих експериментів я використовував свій старенький планшет, все-таки на телефоні трохи лячно займатися подібною справою.

Відразу скажу, що я не відношу до позитивних рис для антивірусного додатки додаткові функціональні можливості не відносяться до безпеки, скоріше навпаки. Наприклад, антивірус McAfee, він містить в собі оптимізатор батареї і простенький диспетчер задач, це нагромаджує додаток, все-таки головна його задача - захищати пристрій, а все інше абсолютно не потрібно.

Ну а тепер, після досить тривалого передмови, перейдемо до більш докладного огляду кожного антивіруса.

Dr. Web Light

Додаток доступний безкоштовно в Google Play, але від розробника є більш розширена версія Dr.Web Security Space Life, яка додатково містить функції антиспам, антизлодій, брандмауер і багато всього іншого, що нам мало цікаво, а чи варто повна версія 2600 рублів, так що думаю мало хто готовий платити таку суму за вельми сумнівну функціональність.

У безкоштовної версії є якийсь монітор безпеки SplDer Guard, який в реальному часі захищає систему, крім цього є сканер системи, який, чомусь, не має настройки розкладу, перевіряти телефон потрібно вручну кожен раз. Із приємних особливостей можна відзначити сканування вмісту архівів. У безкоштовної версії є якийсь монітор безпеки SplDer Guard, який в реальному часі захищає систему, крім цього є сканер системи, який, чомусь, не має настройки розкладу, перевіряти телефон потрібно вручну кожен раз

Ну а тепер про його головної функції - про захист. На скачування шкідливого програми Dr.Web з увімкненим монітором захисту ніяк не відреагував, на спробу встановити він теж мовчав і дав спокійно встановити «вірус», лише при ручному скануванні пристрої він визначив цей apk-файл містить шкідливий код. І так з усіма трьома файлами, при використанні Dr, Web потрібно примусово сканувати кожен скачуваний файл.

Антивірус від McAfee

Антивірус від McAfee

Інтерфейс у додатки досить простий і виглядає м'яко кажучи не дуже, вже дуже віддає воно духом Android версії 2.х. Як я говорив раніше, це саме нагромаджених додаток з усіх. Розробники, не зрозумій навіщо, додали в нього якийсь оптимізатор батареї і невелику кнопочку, яка висить поверх всіх вікон, її можна перетягувати і міняти розташування, а при натисканні спливає невелике вікно, як на скріншоті нижче.

Розробники, не зрозумій навіщо, додали в нього якийсь оптимізатор батареї і невелику кнопочку, яка висить поверх всіх вікон, її можна перетягувати і міняти розташування, а при натисканні спливає невелике вікно, як на скріншоті нижче

Звичайно, ця ікона спокійно забирається в налаштуваннях, але не кожен користувач буде лізти і шукати як це прибрати. Думаю, не варто говорити про те, що це викликає дискомфорт і роздратування, тому що практичної користі від цієї кнопки ніякої.

Із приємних особливостей потрібно відзначити налаштування автоматичного сканування пристрою, можна налаштувати перевірку щоденну або щотижневу і якась перевірка в реальному часі.

При скачуванні шкідливих додатків, McAfee НЕ подає ніяких ознак роботи, при спробі встановити теж мовчить, і, що найдивніше, він промовчав і при ручному скануванні. Тобто, він просто-напросто пропустив шкідливі програми, що дає підставу засумніватися в антивірусних можливості програми.

Avira Antivirus Security

Avira Antivirus Security

Avira зустрічає нас досить приємним інтерфейсом. У додатку є захист особистих даних, чорний список, безпечний інтернет та інше, що, знову ж таки, нам не цікаво. Нас цікавить саме «антивірусна» частина програми. Він не може перевіряти завантажувані файли в реальному часі, але є можливість налаштувати планувальник сканування на кожен день.

Зрозуміло, при скачуванні шкідливих додатків він мовчав, так як моніторингу в реальному пір не заявлено в можливостях антивіруса, при спробі встановити вірус теж ніякої реакції, зате при ручному скануванні він прекрасно виявляє всі загрози.

Антивірус від Avast Software

Антивірус від Avast Software

Найдостойніший, як мені здалося, кандидат. Зовні виглядає досить просто. Відразу після установки він повідомив, що включена можливість установки додатків з невідомих джерел, тобто, установка додатків в обхід Google Play, створює ризик для безпеки - це єдиний антивірус. який повідомив про це. Ще трохи здивувало сканування на безпеку мережі Wi-Fi, наприклад, у мене він повідомив, що пароль від маршрутизатора дуже простий.

Ще трохи здивувало сканування на безпеку мережі Wi-Fi, наприклад, у мене він повідомив, що пароль від маршрутизатора дуже простий

Порадував Avast і при скачуванні шкідливого ПО, відразу після того, як вірус скачати, він повідомив, що це підозрілий файл і пропонує видалити його. При спробі встановити він блокує установку з повідомленням «воно містить потенційно шкідливий код». Думаю, говорити про те, що при ручному скануванні пристрої він виявив всі загрози, не потрібно.

висновок

Говорити, який антивірус краще, досить ризиковано, адже у кожного розробника свої бази даних вірусів і я не можу ручатися як той чи інший антивірус поведе себе в різних ситуаціях, але після цього експерименту, я можу радити антивірус від Avast, тому що деякі програми навіть в при ручному пошуку не виявлено загрозу, а він повідомив і запропонував усунути шкідливе ПО, відразу після скачування. Так що градус довіри до нього у мене помітно більше, ніж до інших. І не варто забувати, що це далеко не всі антивіруси, в маркеті їх можна нарахувати кілька десятків, а то й сотень.

Вкрай раджу встановлювати антивіруси на влаштування дітей, будь то мобільний телефон або планшет. Маленькі діти не відрізняються уважністю і можуть залізти куди не треба. І самі періодично поглядайте, ніж дитя займається на своєму девайсі, тільки якщо це його пристрій, не слід порушувати особистий простір дитини.

На цьому сьогодні все. Пишіть в коментарі яким антивірусом ви користуєтесь і чому, думаю всім буде корисно почитати.

Дякую за увагу!

Віруси на Android: порівнюємо антивірусні програми

Олександр Щербаков

Трохи раніше, ми вже познайомилися з так званими «вірусами» і дізналися, як застерегти себе від цієї напасті. Тепер потрібно поговорити про антивірусних програмах, думаю у багатьох користувачів. як і у мене, при виборі антивіруса просто розбігаються очі в Goole Play. Цим важким вибором відповідного антивіруса я задався і пропоную почитати про історію пошуку «вірусу» на просторах інтернету.

В минулому матеріалі ми поговорили про профілактику вірусів, і я дав кілька порад як убезпечити себе. Але все-таки багато користувачів не довіряють собі, а у деяких, наприклад, є діти, які відрізняються здатністю «тикати» куди попало, саме цим людям я вкрай раджу встановлювати антивірус.

Переді мною постала непроста задача - підібрати кілька безкоштовних додатків-кандидатів для порівняння. Вибирав я досить довго, в основному орієнтувався на більш-менш іменитих розробників, за відгуками користувачів і на рейтинг в маркеті. У підсумку я вибрав чотири антивірусних програми: Dr. Web, Avira, антивірусні програми від компаній McAfee і Avast.

Щоб перевірити як виконує свій обов'язок кожен антивірус, мені довелося зайнятися досить дивним справою - я відправився в самі нетрі інтернету в пошуках «зарази», але тут переді мною постала дуже велика проблема. Займаючись пошуком «зарази», я був досить сильно здивований і переконався в тому, що проблема безпеки Android дуже і дуже сильно перебільшена. Я натикався на безліч банерів, які, здавалося б, ось-ось дозволять мені завантажити «вірус», але немає. Зате я натрапив на вельми агресивний маркетинг браузера UC Browser. Щоб перевірити як виконує свій обов'язок кожен антивірус, мені довелося зайнятися досить дивним справою - я відправився в самі нетрі інтернету в пошуках «зарази», але тут переді мною постала дуже велика проблема

Перейшовши по якоїсь підозрілої посиланням, я натрапив на це оголошення, подібний банер цілком може ввести в паніку звичайного користувача. Кнопка «оновити браузер» веде на сторінку UC Browser в Google Play, так що ніякої шкоди це не несе, вас просто примусово схиляють до установки цього браузера, зате після цього у мене складається досить негативне ставлення до розробника. Але ця тема зовсім для іншого матеріалу.

Лише через півтори години цілеспрямованого пошуку будь-якої шкідливої ​​програми, мені це все-таки вдалося. Я натрапив на якийсь маркет додатків, в якому крім цілком звичайних і безпечних програм, повно шкідливого ПО, нібито містять матеріал для дорослих. Кілька шкідливих apk-файлів з цього джерела я і використовував для тестування антивірусів.

Для всіх цих експериментів я використовував свій старенький планшет, все-таки на телефоні трохи лячно займатися подібною справою.

Відразу скажу, що я не відношу до позитивних рис для антивірусного додатки додаткові функціональні можливості не відносяться до безпеки, скоріше навпаки. Наприклад, антивірус McAfee, він містить в собі оптимізатор батареї і простенький диспетчер задач, це нагромаджує додаток, все-таки головна його задача - захищати пристрій, а все інше абсолютно не потрібно.

Ну а тепер, після досить тривалого передмови, перейдемо до більш докладного огляду кожного антивіруса.

Dr. Web Light

Додаток доступний безкоштовно в Google Play, але від розробника є більш розширена версія Dr.Web Security Space Life, яка додатково містить функції антиспам, антизлодій, брандмауер і багато всього іншого, що нам мало цікаво, а чи варто повна версія 2600 рублів, так що думаю мало хто готовий платити таку суму за вельми сумнівну функціональність.

У безкоштовної версії є якийсь монітор безпеки SplDer Guard, який в реальному часі захищає систему, крім цього є сканер системи, який, чомусь, не має настройки розкладу, перевіряти телефон потрібно вручну кожен раз. Із приємних особливостей можна відзначити сканування вмісту архівів. У безкоштовної версії є якийсь монітор безпеки SplDer Guard, який в реальному часі захищає систему, крім цього є сканер системи, який, чомусь, не має настройки розкладу, перевіряти телефон потрібно вручну кожен раз

Ну а тепер про його головної функції - про захист. На скачування шкідливого програми Dr.Web з увімкненим монітором захисту ніяк не відреагував, на спробу встановити він теж мовчав і дав спокійно встановити «вірус», лише при ручному скануванні пристрої він визначив цей apk-файл містить шкідливий код. І так з усіма трьома файлами, при використанні Dr, Web потрібно примусово сканувати кожен скачуваний файл.

Антивірус від McAfee

Антивірус від McAfee

Інтерфейс у додатки досить простий і виглядає м'яко кажучи не дуже, вже дуже віддає воно духом Android версії 2.х. Як я говорив раніше, це саме нагромаджених додаток з усіх. Розробники, не зрозумій навіщо, додали в нього якийсь оптимізатор батареї і невелику кнопочку, яка висить поверх всіх вікон, її можна перетягувати і міняти розташування, а при натисканні спливає невелике вікно, як на скріншоті нижче.

Розробники, не зрозумій навіщо, додали в нього якийсь оптимізатор батареї і невелику кнопочку, яка висить поверх всіх вікон, її можна перетягувати і міняти розташування, а при натисканні спливає невелике вікно, як на скріншоті нижче

Звичайно, ця ікона спокійно забирається в налаштуваннях, але не кожен користувач буде лізти і шукати як це прибрати. Думаю, не варто говорити про те, що це викликає дискомфорт і роздратування, тому що практичної користі від цієї кнопки ніякої.

Із приємних особливостей потрібно відзначити налаштування автоматичного сканування пристрою, можна налаштувати перевірку щоденну або щотижневу і якась перевірка в реальному часі.

При скачуванні шкідливих додатків, McAfee НЕ подає ніяких ознак роботи, при спробі встановити теж мовчить, і, що найдивніше, він промовчав і при ручному скануванні. Тобто, він просто-напросто пропустив шкідливі програми, що дає підставу засумніватися в антивірусних можливості програми.

Avira Antivirus Security

Avira Antivirus Security

Avira зустрічає нас досить приємним інтерфейсом. У додатку є захист особистих даних, чорний список, безпечний інтернет та інше, що, знову ж таки, нам не цікаво. Нас цікавить саме «антивірусна» частина програми. Він не може перевіряти завантажувані файли в реальному часі, але є можливість налаштувати планувальник сканування на кожен день.

Зрозуміло, при скачуванні шкідливих додатків він мовчав, так як моніторингу в реальному пір не заявлено в можливостях антивіруса, при спробі встановити вірус теж ніякої реакції, зате при ручному скануванні він прекрасно виявляє всі загрози.

Антивірус від Avast Software

Антивірус від Avast Software

Найдостойніший, як мені здалося, кандидат. Зовні виглядає досить просто. Відразу після установки він повідомив, що включена можливість установки додатків з невідомих джерел, тобто, установка додатків в обхід Google Play, створює ризик для безпеки - це єдиний антивірус. який повідомив про це. Ще трохи здивувало сканування на безпеку мережі Wi-Fi, наприклад, у мене він повідомив, що пароль від маршрутизатора дуже простий.

Ще трохи здивувало сканування на безпеку мережі Wi-Fi, наприклад, у мене він повідомив, що пароль від маршрутизатора дуже простий

Порадував Avast і при скачуванні шкідливого ПО, відразу після того, як вірус скачати, він повідомив, що це підозрілий файл і пропонує видалити його. При спробі встановити він блокує установку з повідомленням «воно містить потенційно шкідливий код». Думаю, говорити про те, що при ручному скануванні пристрої він виявив всі загрози, не потрібно.

висновок

Говорити, який антивірус краще, досить ризиковано, адже у кожного розробника свої бази даних вірусів і я не можу ручатися як той чи інший антивірус поведе себе в різних ситуаціях, але після цього експерименту, я можу радити антивірус від Avast, тому що деякі програми навіть в при ручному пошуку не виявлено загрозу, а він повідомив і запропонував усунути шкідливе ПО, відразу після скачування. Так що градус довіри до нього у мене помітно більше, ніж до інших. І не варто забувати, що це далеко не всі антивіруси, в маркеті їх можна нарахувати кілька десятків, а то й сотень.

Вкрай раджу встановлювати антивіруси на влаштування дітей, будь то мобільний телефон або планшет. Маленькі діти не відрізняються уважністю і можуть залізти куди не треба. І самі періодично поглядайте, ніж дитя займається на своєму девайсі, тільки якщо це його пристрій, не слід порушувати особистий простір дитини.

На цьому сьогодні все. Пишіть в коментарі яким антивірусом ви користуєтесь і чому, думаю всім буде корисно почитати.

Дякую за увагу!