Донецкий техникум промышленной автоматики

Віртуалізація - Нові можливості безкоштовного кошти резервного копіювання Veeam Endpoint Backup FREE 1.5.

Минулого тижня компанія Veeam випустила нову версію своєї безкоштовної утиліти Veeam Endpoint Backup FREE 1.5 , Призначеної для резервного копіювання даних Windows-систем, яка може виявитися корисною будь-якому адміністратору ІТ-інфраструктури і навіть користувачеві домашнього ПК. Нагадаємо, що про минулій версії Veeam Endpoint Backup ми писали майже рік тому ось тут . Це проста і зрозуміла утиліта для бекапа даних віртуальних і фізичних машин на базі Windows.

Подивимося на нові можливості Veeam Endpoint Backup FREE 1.5:

 • Veeam Endpoint Backup сумісний з Windows 10. Тепер можна спокійно оновити операційну систему свого ноутбука або настільного ПК - Veeam Endpoint Backup пройшов сертифікацію з боку Microsoft на сумісність з Windows 10.
 • Захист від CryptoLocker для USB-накопичувачів. Цей тип блокування захищає сховища на USB-накопичувачах від потенційної загрози CryptoLocker : Вони будуть автоматично відключені після успішного завершення завдання.

Цей тип блокування захищає сховища на USB-накопичувачах від потенційної загрози  CryptoLocker  : Вони будуть автоматично відключені після успішного завершення завдання

 • Розсилка повідомлень по електронній пошті. Для настройки повідомлення досить ввести адресу електронної пошти, і адміністратор буде отримувати інформацію про резервне копіювання ноутбука, навіть не заходячи в панель управління.

Для настройки повідомлення досить ввести адресу електронної пошти, і адміністратор буде отримувати інформацію про резервне копіювання ноутбука, навіть не заходячи в панель управління

 • Гнучкі можливості планування: можна задати будь-який сценарій резервного копіювання пристрою, налаштувавши завдання резервного копіювання на конкретний день тижня. Нова логіка дозволяє також визначити пропуски запланованого резервного копіювання та виконує додаткове резервне копіювання після включення комп'ютера.

Нова логіка дозволяє також визначити пропуски запланованого резервного копіювання та виконує додаткове резервне копіювання після включення комп'ютера

 • Повне резервне копіювання. Тепер є можливість створити повні резервні копії в будь-який час і зберігати їх в будь-яке місце через інтерфейс користувача.

Тепер є можливість створити повні резервні копії в будь-який час і зберігати їх в будь-яке місце через інтерфейс користувача

 • Налаштування механізму резервного копіювання. Більш швидке резервне копіювання на рівні файлів, більш ефективна логіка виключення файлів і здатність пропуску пошкоджених блоків гарантують, що проблеми з апаратним або програмним забезпеченням не завадять виконати завдання резервного копіювання даних настільного ПК або ноутбука.

Взагалі кажучи, для повністю безкоштовною утиліти - це цілком собі приємні можливості, які дозволять вам робити резервне копіювання важливих даних у віртуальних або фізичних машинах Windows щодня і без проблем. Особливо це стосується тих систем, для яких ви вже давно хотіли налаштувати систему резервного копіювання, але все ніяк руки не доходили.

2 цікавих оглядових відео по продукту:

Більш докладно про нові функції продукту розказано ось в цьому документі . Також кілька цікавих моментів є в блозі Veeam .

Нагадаємо 3 основних типи резервних копій, які можна робити за допомогою Veeam Endpoint Backup FREE 1.5:

 • Повна резервна копія. Це повна копія комп'ютера на рівні образу. З резервної копії програма автоматично виключає непотрібні файли: вміст Кошика, тимчасові файли і файли підкачки.
 • Копіювання томів. Ця техніка використовує копіювання на рівні блоків для окремих дисків або томів комп'ютера (напр., Системний тому, тому з даними і т. П.).
 • Копіювання на рівні файлів. Можна задати маски імен, щоб вибрати окремі файли і папки, які необхідно скопіювати. За допомогою вбудованого в програму майстра ви можете швидко вибрати стандартні системні папки і особисті файли.

З точки зору відновлення є такі можливості, які відповідають способам резервного копіювання:

 • Відновлення на машину без операційної системи: систему можна відновити повністю на комп'ютері / ноутбуці з тією ж або іншої апаратної конфігурацією.
 • Відновлення томів: програма дозволяє відновити дані з несправного жорсткого диска або пошкодженого тому.
 • Відновлення окремих файлів: програма дозволяє відновити потрібні файли з будь-якої резервної копії за кілька хвилин.

Якщо ви вже використовуєте Veeam Backup & Replication у віртуальному середовищі для платформи VMware vSphere або Microsoft Hyper-V, ви можете використовувати репозиторії для зберігання резервних копій. Резервні копії, зроблені за допомогою Veeam Endpoint Backup FREE, зберігаються в окремих папках для кожного пристрою.

Завантажити Veeam Endpoint Backup FREE 1.5 можна по цим посиланням .