Донецкий техникум промышленной автоматики

Віоліті купив Рейберт? (+)

  1. Анонс Віоліті

У цьому світі є ті, хто продає, хто купує, і той хто продається. (С) Містер 100% Бізнес.

Я в усьому суджу по результату. Неважливо який Віоліті, хороший чи поганий. За фактом, це один з найбільших форумів копачів Східної Європи. Плюс аукціон, на якому копачі провалювали свої знахідки. Форум Рейберт теж був немаленьким, і своя торгова площадка була присутня ... Так було, але буде по іншому. Схоже, Віоліті купив Рейберт.

Анонс Віоліті

Анонс Віоліті

Шановні користувачі!

Хочемо повідомити вам, що з п'ятниці 24 червня 2016 року дві найпопулярніші торгові майданчики REIBERT і VIOLITY об'єднаються і почнуть подальшу тісну співпрацю з метою надати можливість користувачам здійснювати вигідні і цікаві покупки в одному місці. Ми розділимо тематику лотів між аукціонами з метою максимально швидкого та комфортного можливості покупки або продажу на одній тематичної майданчику.

REIBERT зі свого боку закриває розділ «Монети і бони» з усіма підрозділами на форумі і на аукціоні, і надалі залишається торговим майданчиком виключно військової тематики. При переході до цих розділів форуму або аукціону користувачі будуть перенаправлені до відповідних розділів аукціону VIOLITY.

VIOLITY зі свого боку закриває розділ «Військові реліквії» з усіма підрозділами, і перехід буде вести на аукціон REIBERT.

Деякі розділи, такі як, наприклад, «Військова старовину», «Нагороди», «Література» і деякі інші залишаються на двох аукціонах.

З огляду на б більшу популярність аукціону VIOLITY, всім користувачам цього сайту, які мають позитивний рейтинг і активність в розділі «Військові реліквії», ми готові надати компенсацію у вигляді поповнення рахунку на суму, еквівалентну їхнім рейтингом на VIOLITY. Для цього потрібно звернутися до мене або до модераторів аукціону REIBERT, щоб виконати перевірку аккаунта.

Крім того, в подальшому ми продовжимо нашу співпрацю в інших сферах: стандартизації тарифів, правил і умов користування аукціонами; боротьбі з шахраями; загальної авторизації і т. д.

Ми сподіваємося, що наше рішення про об'єднання і подальшу співпрацю принесе вигоду всім користувачам аукціонів і значно полегшить пошук, купівлю або продаж цікавлять лотів.

Ми сподіваємося, що наше рішення про об'єднання і подальшу співпрацю принесе вигоду всім користувачам аукціонів і значно полегшить пошук, купівлю або продаж цікавлять лотів

На даний момент суть нашого об'єднання зводитися до того, що Райберт закриває розділи нумізматики, а Віоліті закриває військові розділи, і ми обмінюємося посиланнями на соотв. розділи між аукціонами. Свого часу розділ нумізматики був створений мною просто по тому, що там ніби як належало бути на будь-якому копательском форумі, але він особливо не підтримувався, прибутку і будь-якої користі не приносив. Мета такого обміну проста - монополізація військової тематики. Я ніколи не приховував, що хочу зробити Райберт найбільшим форумом з військової археології, військової історії, реконструкції, з найбільшою військовою торговим майданчиком / аукціоном в Україні. Я вважаю, що зараз жертвуючи малим, я отримую більше в майбутньому.

Віоліті, думаю, побачили в Райберте конкурента, і замість подальшої конфронтації вибрали співпрацю, що зрозуміло і розумно. Думаю, що вони так само, жертвуючи зараз малим, отримають більшу в майбутньому. Те, що військова тематика - слизька тема, і Віоліті хочуть її просто напросто скинуть, теж думка цілком обгрунтована і зрозуміла, але власне іншої тематики на Райберте не було і немає, невже, хтось думав, що я зроблю навпаки і віддам військові розділи , а залишу монети і зроблю Райберт форумом нумізматів? :)

Тепер, щодо аукціону, я з перших днів його існування теж ніколи не приховував того, що він буде платним. Плата складе ті ж 6-2%, як і на Віоліті, але з тією лише різницею, що відсоток буде зніматися в залежності від рейтингу продавця, чим більшим буде рейтинг, тим нижче буде відсоток і тим більше різних булочок буде у продавця. Власне тому аукціон і працював півтора року безкоштовно, і буде так ще працювати деякий час, щоб всі бажаючі могли звикнути до нього і набити високий рейтинг. Ми і далі будемо активно розвивати і рекламувати аукціон, тому що вважаємо його більш надійної і автоматизованої торговим майданчиком; розділи продажів залишаються, але ми їх будемо намагатися нівелювати і перенаправляти продажу на аукціон. Плани на найближче майбутнє - перенести половину продажів форуму на аукціон.

З технічних питань, з боку Райберта це буде так - нумізматичні теми будуть закриті і перенесені в архів, а назва розділів стануть посиланнями на Віоліті, і на аукціоні так само, нумізматичні лоти будуть закриті або дочекаються закінчення торгів, і після цього, посилання на розділ «Монети і бони» буде вести на Віоліті. На Віоліті, наскільки я знаю, спочатку буде закрито створенням нових лотів у військових розділах, а після закінчення торгів всіх активних лотів, посилання на розділи будуть вести на Райберт.

Форум Віоліті створений в 2005 році. Відомий своїм експертним визначенням знахідок і аукціоном. За новина спасибі Бамбурік.

PS Зверніть увагу ➨ ➨ ➨ Тема бомба - Дорогі знахідки. Такі спливають рідко ... . Подивіться, не пошкодуєте.

↓↓↓ Не пропустіть обговорення цієї теми в коментарях. Крутите сторінку вниз ↓↓↓, там думки та відгуки копачів, МД фахівців, додаткова інформація та уточнення від авторів блогу ↓↓↓

Копачі зараз дивляться