Донецкий техникум промышленной автоматики

Вийшло оновлення для Pokemon Go, але не поспішайте встановлювати його

Що вийшла спочатку місяця гра Pokemon Go за кілька днів злетіла в топ найпопулярніших і найбільш часто завантажуваних ігор

Що вийшла спочатку місяця гра Pokemon Go за кілька днів злетіла в топ найпопулярніших і найбільш часто завантажуваних ігор. І це незважаючи на те, що офіційно додаток можна завантажити тільки на території США. У Європі та Азії запустити офіційний клієнт поки не вдається через сильну навантаження на сервери.

Проте, користувачі знаходять спосіб встановити гру з неофіційних джерел. Про те, як завантажити гру і не стати жертвою зловмисників, можна прочитати тут .

Детальніше про гру можна прочитати тут.

Вчора ми писали про те, що через існування програмної помилки гра отримує повний доступ до інформації Google-аккаунта користувача iOS-пристрої. Так, розробники Niantic можуть отримати доступ до адрес електронної пошти, номерам в телефонній книзі, файлів, що зберігаються в Google Drive, історії браузера Google Chrome, даними карт, фотографій та іншої інформації, пов'язаної з обліковим записом Google.

У компанії повідомили, що працюють над усуненням помилки і незабаром було випущено оновлення Pokemon Go для iOS 1.0.1.

Нова версія гри усуває помилку, надаючи розробникам тільки логін користувача і його адреса електронної пошти. Розробники відзначили: «Google переконалася, що ніяка інша інформація не може бути передана ні Pokemon Go, ні Niantic».

Незважаючи на усунення основної проблеми з безпекою, на цьому пригоди розробників найпопулярнішої гри останніх днів не закінчилися.

Згідно з повідомленнями користувачів Reddit, після установки оновлення Pokemon Go 1.0.1 для iOS гра блокує їм доступ. Користувачі, які авторизуватись Не через Google-аккаунт, а через Pokemon Trainer Club після оновлення не можуть зайти в гру.

Як виявилося пізніше, після поновлення гра перестає відправляти HTTP-запити серверу, якщо користувач був авторизований через Pokemon Trainer Club.

На даний момент єдиним рішенням для гравців, авторизованих в Pokemon Go через Pokemon Trainer Club, є відмова від установки оновлення.

Розробник поки ніяк не прокоментували проблему і неясно, коли буде виправлена ​​ця помилка.

Щоб не пропустити нічого важливого зі світу ігор та технологій, вибери зручний спосіб отримувати повідомлення про нові статтях: підписуйся на канал iG в Telegram або напиши нашому боту , А ще ти можеш стежити за новинами в Viber .