Донецкий техникум промышленной автоматики

Відвідайте стадіон Камп Ноу

  1. Відвідування стадіону в день матчу
  2. Екскурсія на стадіон

Камп Ноу - один із знакових стадіонів в світі і популярне місце серед туристів, що приїжджають в Барселону. Тут більше 60 років тренується ФК «Барселона», і, мабуть, цей стадіон - найвідоміша футбольна площадка в світі. З моменту його створення, клуб виграв більше Чемпіонатів Іспанії і Європи по футболу, ніж будь-яка інша команда з Європейської еліти. Вболівальники з Барселони мали можливість відвідати ігри з найкращими командами та окремими гравцями за всю історію футболу. Любов місцевих жителів до футболу безмірна, і нічого так не заряджає ентузіазмом уболівальників , Як гра їхньої команди. Якщо ви приїхали до Барселони, то обов'язково відвідайте стадіон, а ми розповімо нижче, які способи для цього існують.

Пов'язана стаття: Як стати членом футбольного клубу Барселона

Відвідування стадіону в день матчу

Камп Ноу - один із знакових стадіонів в світі і популярне місце серед туристів, що приїжджають в Барселону

Photo via Pixabay

Найкраще прийти на Камп Ноу в день матчу команди «Барселона». Дуже хвилююче бачити команду, вибігає на газон знаменитого Камп Ноу. Квитки можна придбати кількома способами, на мій погляд, найкращий - купити їх онлайн на офіційному сайті команди . Також ви можете купити квитки на інших сайтах, наприклад на Ticketmaster. Але будьте обережні, тому що існує багато неофіційних сайтів, які не нарвіться на шахраїв. Крім того, квитки можна придбати в одному з декількох магазинів ФК «Барселона», розкиданих по всьому місту.

Зверніть увагу на один важливий момент з приводу покупки квитків. Велика частина місць вже віддана власникам абонементів. Квитки стають доступні, коли ті здають свої квитки. На ділі виходить, що якщо навіть всі квитки вже розкуплені за кілька тижнів до матчу, все ще є шанс, що місця звільняться. Найчастіше квитки з'являються за 48 годин до початку матчу. Тому постійно перевіряйте сайт, навіть якщо там написано, що всі квитки продані!

Квитки дорогі, найдешевші коштують близько 40 євро на матчі турніру Прімера Дівісьон, а найдорожчі коштують 80-90 євро. Якщо ви не хочете витрачати таку суму, можете подивитися гру ФК «Барселона» за Кубок. Зазвичай на перші ігри Кубка квитки продаються погано і коштують близько 20 євро. Зазвичай тренер виставляє гравців слабший, і ви, ймовірно, не побачите всіх зірок, але тим не менше подивіться на гру команди на знаменитому стадіоні за невелику суму. І ще пару слів про квитки - не забудьте перевірити дату гри. Часто дати змінюються, і хоча продавці квитків повинні повідомляти про всі зміни, краще простежити за цим самостійно.

Пов'язана стаття: Футбольний клуб «Барселона»

Екскурсія на стадіон

Photo via Pixabay

Крім того, відвідати Камп Ноу ви можете з екскурсією . вартість відвідування - 23 євро для дорослих, 18 євро для пільгових категорій громадян, а діти молодше 6 років можуть пройти безкоштовно. За цю ціну ви можете потрапити за лаштунки стадіону і поглянути на команду і персонал в день матчу. Ви також заглянете в роздягальні, пройдетеся по тунелю, по якому гравці виходять на поле, зможете присісти на лавку запасних, заглянути в кабінет, де зберігаються всі трофеї, а також вийти на поле.

Виділіть час на відвідування стадіону під час перебування в Барселоні. Це незабутні враження!

Хочете орендувати житло в Барселоні? ShBarcelona допоможе вам в цьому.

Оцінити цю посаду

Google+

Хочете орендувати житло в Барселоні?