Донецкий техникум промышленной автоматики

Відстань від Москви до Вологди в км на машині по трасі М8 Е115, на поїзді, на автобусі, літаку

  1. Як дістатися з Москви до Вологди на автомобілі
  2. Відстань від Москви до Вологди на машині / автобусі - км, час у дорозі
  3. Як дістатися з Москви до Вологди на поїзді
  4. Відстань від Москви до Вологди на поїзді по залізниці
  5. Карта напрямки між містами Москва і Вологда по трасі - відстань в кілометрах і час у дорозі

Місто Вологда розташований в 470 кілометрах в північному напрямку від Москви

Місто Вологда розташований в 470 кілометрах в північному напрямку від Москви. У будь-який сезон цікавий для туристів. Влітку, як чудовий затишний, колоритний давньоруський містечко. Взимку - як частина новорічних маршрутів, в тому числі і на батьківщину Діда Мороза Великий Устюг.

Як дістатися з Москви до Вологди на автомобілі

Автомобільний маршрут до Вологди з Москви цікавий вже тим, що пролягає він через ще один древній російський місто Ярославль , Який розташувався рівно на середині цього шляху в 270 кілометрах від столиці.

Саму ж Вологду зі столицею з'єднує траса М8 «Холмогори» північна транспортна артерія в напрямку Архангельська. За Московської області поїздка по цій дорозі не може не принести задоволення. Широка багатосмугова автомобільна траса, з розділовою смугою, освітленням, без серйозних заторів.

Далі пролягає по території Володимирської, Ярославської та Вологодської областей. Тут вже є шосе не дві смуги, по одній в кожну зі сторін, місцями розширюючись до трьох.

Подолання всього відстані в п'ять сотень верст зажадає 7-8 годин часу. Автолюбителі з досвідом поглинають такі відстані без зупинок.

При необхідності дозаправки, дрібного ремонти, послуг магазинів та автомийок - великий вибір мережевих АЗС пропонують весь спектр послуг, аж до закусочних.

Відстань від Москви до Вологди на машині / автобусі - км, час у дорозі

Як дістатися з Москви до Вологди на автобусі

Від Москви до Вологди, з проміжною зупинкою в Ярославлі, в різний час доби відходять кілька автобусів зі станції ВДНГ.

  • Вартість проїзду на цьому маршруті - 1200 рублів;
  • Час подорожі - 7 годин.


В якості альтернативи можна вибрати посадку на рейс в Череповець. У свою чергу, на цьому маршруті Вологда є проміжною станцією. Відправляється цей рейс з московської станції метро «Медведково», а висадку пасажирів у Вологді здійснює на площі перед залізничним вокзалом.

Як дістатися з Москви до Вологди на поїзді

Практично всі поїзди північного напрямку, що формують свої склади на Ярославському вокзалі столиці, здійснюють зупинку в Вологді. Всього таких складів можна нарахувати з десяток кожен день в будь-який час доби.

  • Вартість квитка - від 900 рублів в сидячий вагон до 4000 рублів в купе;
  • Час в дорозі - 8-9 годин.


Розклад змінюється в зимовий сезон в зв'язку з підвищенням попиту на ці напрямки.

Вартість квитків теж може індексуватися.

Відстань від Москви до Вологди на поїзді по залізниціАвіасполучення між столицею і Вологдою на жаль немає. Але широкий асортимент наземних пропозицій не дозволяє засмучуватися. Так чи інакше всі вони з лишком покривають як всілякі вимоги до рівня комфорту і сервісу, так і смакові переваги.

Карта напрямки між містами Москва і Вологда по трасі - відстань в кілометрах і час у дорозі

Катерина